Φροντιστήριο για απόφοιτους

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι το φροντιστήριο είναι υποχρεωτικό για κάποιον που δίνει ξανά πανελλήνιες;;; Τα ιδιαίτερα;; Μπορεί κάποιος απο μόνος του να κοντρολάρει τόσο τον εαυτό του ώστε να διαβάσει από μόνος του;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πιστεύω πως ναι!!
Εξάλλου δεν έχεις να μάθεις κάτι καινούριο απλά κάνεις συνέχεια επαναλήψεις αυτά που έμαθες την προηγούμενη χρονιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι χωρις φροντιστηριο δουλεια δεν γινεται..
ετσι την πατησα την μια χρονια..λεω δεν θα παω φροντ θα στρωθω μονη μου ..αλλα φυσικα δεν το εκανα..και δεν περασα πουθενα
σε βαζουν σε ενα συστημα μελετης..
τωρα τι να σου πω αμα εισαι διανοια και τερας πειθαρχιας το ξανασυζηταμε..
επισης την δευτερη χρονια που δεν θα χεις επαφη και με το σχολειο θα εισαι "εκτος κλιματος"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δεν το ρωτάω για μένα!! Εγώ αλλωστε ακόμα και να μην περάσω εκεί που θέλω δεν υπάρχει καμία περίπτωση να ξαναπεράσω απο αυτή τη 'δοκιμασία΄!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ε καλα δεν το λεω για σενα..ας σημειωθει στα πρακτικα οτι ειναι η γενικη μου αποψη επι του θεματος :)

κι εγω δεν θα το αντεχα ξανα! :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Χαχαχα!!!! Ναι όμως εγώ αυτό που σκεφτομαι για τα φροντιστήρια είναι ότι θα υπάρχουν και μαθητές που δεν ξέρουν τι είναι η ΑΑΤ και μαθητες που εβγαλαν 18500 μόριο και δεν πέρασαν ιατρική στο παρατσακ και γι αυτό ξαναδίνουν!! Τι γίνεται σ αυτή τη περίπτωση;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΑΑΤ? :hmm: χμμ μαλλον θα ημουν στην ομαδα που δεν ξερει τι ειναι..

στα φροντιστηρια χωριζουν τους μαθητες σε επιπεδα..αρα δεν θα υπαρχει τετοια αποκλιση
βεβαια θα υπαρχει καποιος καλυτερος απο καποιον αλλο αλλα αυτο ενισχυει και τον συναγωνισμο..βαζεις τα δυνατα σου για να γινεις και συ καλυτερος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Απλή αρμονική ταλάντωση!?!?!?

Αυτο με το χωρισμό γίνεται κυρίως στα μεγάλα φροντιστήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ειμαι θεωρητικη οποτε φτανω μεχρι πολλαπλασιασμο (αν και υποψιαζομαι οτι ειναι φυσικη το ΑΑΤ οπου δεν ξερω τιποτα):P

δεν γινεται μονο στα μεγαλα αλλα στα περισσοτερα..κανονικα θα επρεπε να γινεται σε ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nymphetaminer

Νεοφερμένος

Ο Στέργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δευτέρα λυκείου φυσική γενικής. Το έκανες, σαν ΓΑΤ όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι χωρις φροντιστηριο δουλεια δεν γινεται..
ετσι την πατησα την μια χρονια..λεω δεν θα παω φροντ θα στρωθω μονη μου ..αλλα φυσικα δεν το εκανα..και δεν περασα πουθενα
σε βαζουν σε ενα συστημα μελετης..
τωρα τι να σου πω αμα εισαι διανοια και τερας πειθαρχιας το ξανασυζηταμε..
επισης την δευτερη χρονια που δεν θα χεις επαφη και με το σχολειο θα εισαι "εκτος κλιματος"
+1:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δευτέρα λυκείου φυσική γενικής. Το έκανες, σαν ΓΑΤ όμως :P
ουτε ΓΑΤ ουτε ΑΑΤ γνωριζω παιδια σορι..
αφηστε ειμαι καμμενη σε φυσικες/χημειες/μαθηματικα και τα σχετικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το φροντιστηριο ειναι για να σε βαζει σε καποια καλουπια ωστε να ειναι ομαλη η επαναληψη ουσιαστικα που θα κανεις.......επισης με τα διαγωνισματα σε βαζεις τον ευατο σου σε ελαγχο των γνωσεων σου.......

υπαρχουν πολλα φροντιστηρια με τμηματα αποφοιτων.........απλα ψαξτο λιγο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παιδια τα διαγωνισματα ειναι σωτηρια..
λογοτεχνια πανελληνιες πεσαν τα ιδια θεματα με αυτα που ειχα γραψει στο φροντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο καλο φροντιστηριο στο κεντρο της Αθηνας για θερωρητικη;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top