Φροντιστήρια θετικής στην ανατολική Θεσσαλονίκη

Gmdn

Νεοφερμένος

Η Gmdn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ποιο φροντιστήριο προτείνετε για θετική κατεύθυνση στην ανατολική Θεσσαλονίκη.Έχει κανείς άποψη για διακρότημα και κύτταρο;
 

Hased Babis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μπάμπης Παπαθανασίου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 369 μηνύματα.

Gmdn

Νεοφερμένος

Η Gmdn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Κοίταζα για Ντεπώ γιατί βολεύει περισσότερο. Εκεί έχει Βακάλη, Μπαχαρακη, Ανατολικό, τα ξέρω αυτά και είναι ΟΧΙ δεν έχω καθόλου εικόνα για το Διακρότημα και το Κύτταρο και αν είναι καλά για θετική κατεύθυνση
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,452 μηνύματα.

Gmdn

Νεοφερμένος

Η Gmdn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Θα το δω γιατί έχω ακούσει καλά λόγια. Σ ευχαριστώ!
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Εγώ πήγα στον Κύκλο, κάτω Τούμπα, κήπος Καλού, να κοιτάξεις νά είναι κοντά στο σπίτι σου, να μήν χάνεις χρόνο στο πήγαινε έλα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top