Φοιτητικό στεγαστικό επίδομα: πόσο καιρό κάνει να μπει;

Βrb

Νεοφερμένος

Η Βrb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω πόσο διάστημα κάνει συνήθως να μπει το φοιτητικό στεγαστικο επιδομα από την ημερομηνία αξιολόγησης της αίτησης μέχρι να μπουν? Εμένα αξιολογήθηκε περίπου μέσα Σεπτέμβρη ενω την ειχα κανει το καλοκαιρι επειδη επρεπε να ελεγξουν εξτρα χαρτια για το μιαθωτηριο και αργησαν...άρα να το περιμένω κάπου μέσα Νοέμβρη?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω πόσο διάστημα κάνει συνήθως να μπει το φοιτητικό στεγαστικο επιδομα από την ημερομηνία αξιολόγησης της αίτησης μέχρι να μπουν? Εμένα αξιολογήθηκε περίπου μέσα Σεπτέμβρη ενω την ειχα κανει το καλοκαιρι επειδη επρεπε να ελεγξουν εξτρα χαρτια για το μιαθωτηριο και αργησαν...άρα να το περιμένω κάπου μέσα Νοέμβρη?
Καλημερα
Ουτε δεσμευονται ουτε λενε για το ποτε.
Τα χρηματα τα δινει το καθε πανεπιστημιο οταν τα παρει απο την κυβερνηση.
Συνηθως ειναι δουλεια του νοεμβριου και του δεκεμβριου.
Εγω που εκανα απο τους πρωτους και την καθαρισαν αμεσως δεν εχω παρει τιποτα ακομα...υπομονη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Βrb

Νεοφερμένος

Η Βrb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κατάλαβα.. ρώτησα επειδή κυρίως σε κάποιους φίλους μου και της ίδιας σχολής έχουν μπει ήδη και εγώ ακόμα περιμένω. Βέβαια είχαν κάνει την αίτηση και νωρίτερα και τους εγκρίθηκε και πιο νωρίς οπότε ίσως παίζει κ αυτό ρολο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Κατάλαβα.. ρώτησα επειδή κυρίως σε κάποιους φίλους μου και της ίδιας σχολής έχουν μπει ήδη και εγώ ακόμα περιμένω. Βέβαια είχαν κάνει την αίτηση και νωρίτερα και τους εγκρίθηκε και πιο νωρίς οπότε ίσως παίζει κ αυτό ρολο
Ε δεν ξερω με τι τροπο δουλευει η καθε γραμματεια και καθε κυρια εκει.
Εγω αν ημουν στην εργασια αυτη θα δουλευα ανα τραπεζα καταθεσης
Τωρα κανουμε την πειραιως πχ ... την αλλη εβδομαδα την εθνικη κλπ
 

Βrb

Νεοφερμένος

Η Βrb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Όντως τέλος πάντων υπομονή θα κάνουμε αρκετή απ ότι βλεπωω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Όντως τέλος πάντων υπομονή θα κάνουμε αρκετή απ ότι βλεπωω
Οκ να κανουμε υπομονη ...αλλα το θεμα εινα αυτος που τελικα θα παρει τα 2 χιλιαρικα θα κανει υπομονη? Η μεθοδος χορηγησης ειναι εντελως λαθος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top