Φοιτητική ζωή στο Αγρίνιο

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Κωλόψαρα αφήστε και κάποιον παλιό να μιλήσει.

Εγώ ήμουν φοιτητής στο Αγρίνιο 6 χρόνια, απο το 2003 εως το 2009.

Γενικότερα εγω και η παρεα μου περασαμε αξεχαστες στιγμες, που δύσκολα μπορουν να επαναληθφούν. Το κακό με το αγρίνιο δεν είναι ότι δεν έχει μαγαζια ή καφετέριες ή κλάμπ. Απ'ολα έχει...

Αυτό που το χαλάει είναι ότι οι περισσότεροι φοιτητές εκεί μέσα είναι φλωράκια όσο δεν πάει άλλο.. Και το κουτσομπολιό πάει σύννεφο. Κλάνεις και πριν προλάβεις να το ακούσεις εσύ ο ίδιος το έχει μάθει η μισή σχολή.

Με τους αγρινιώτες που προαναφερθηκε δεν είχαμε ποτε κανένα πρόβλημα εκτός ελάχιστων περιπτώσεων στο πρώτο έτος που οι αγρινιώτες όντας κλειστή κοινωνία, δεν έιχαν συνηθήσει την παρουσία μας. Και οι περισσότεροι είναι καλά παιδιά.

Όποιος θέλει να πάει μια χαρά θα περάσει αρκεί να βρει μια καλή παρέα.

Και άμα είστε ήδη εκεί,να πάτε σε ένα ουζερί στην μεσολογγίου που πριν λίγο καιρό έκανε ανακαίνηση και άλλαξε ριζικά, και να του πείτε του αφεντικού ότι έχει χαιρετισμούς από τους μητσαίους...

Αυτά, φιλάκια

Επίπεδο!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietta_07

Νεοφερμένος

Η marietta_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Και εγώ μάλλον Αγρίνιο περνάω... Πείτε πως είναι η ζωή εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tzenii

Νεοφερμένος

Η Tzenii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και εγώ μάλλον Αγρίνιο περνάω... Πείτε πως είναι η ζωή εκεί;

Κι εγω Αγρίνιο περασα..τμημα διαχειρησης πολιτισμικου περιβαλλοντος κ νεων τεχνολογιων(ΔΠΠΝΤ) κ ανεβαινω αυριο να κοιταξω για σπιτι...Σε ποιο τμημα περασες;:) Και νομιζα οτι μονο εγω ειχα περασει Αγρινιο:)
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top