Φοιτητική εστία - πρέπει πρώτα να γραφτώ στη σχολή;

MissStressed

Νεοφερμένος

Η MissStressed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
καλημερα
Μιλωντας επι του εφικτου ..για να δωσουν εστια θελουν κατα κεφαλη κατω και παρακατω των 2000€. συν οτι αλλο ''καλό''
Αδελφι που σπουδαζει αλλου.. επιδοτουμενη ανεργεια και οτι αλλο.
Αν εισαι στο επιπεδο αυτο οικονομικως τοτε καθεσαι στιτι σου και την περιμενεις. Οκ θα χασουμε ενα μηνα αμφιθεατρα αλλα θα διαβαζουμε σημειωσεις.
Αν οχι ..μετα θα μεινουν τα σπιτια τα πολυ ακριβα (500€) και τα πολυ φτηνα
Η πατρα ΜΟ εχει τα 400 €
Τίποτα από αυτά δεν ισχύουν για εμένα οπότε μάλλον θα πρέπει να νοικιάσω. Τα κριτήρια που βάζουν είναι υπερβολικά θεωρώ. Απλά θα ψάξω από τώρα σπίτι γιατί αν περιμένω κι άλλο θα ανέβουν τα ενοίκια στο Θεό. Καλύτερα κάτι σίγουρο και για λίγα χρήματα παραπάνω.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,905 μηνύματα.
Τίποτα από αυτά δεν ισχύουν για εμένα οπότε μάλλον θα πρέπει να νοικιάσω. Τα κριτήρια που βάζουν είναι υπερβολικά θεωρώ. Απλά θα ψάξω από τώρα σπίτι γιατί αν περιμένω κι άλλο θα ανέβουν τα ενοίκια στο Θεό. Καλύτερα κάτι σίγουρο και για λίγα χρήματα παραπάνω.
Καλη μου τα κριτηρια που βαζουν δεν ειναι υπερβολικα...για κλωτσες ειναι.. πλεον του επιπεδου αλητείας... και τα χειροτερα ερχονται με τις νεες σδιτ εστιες ... η πατρα δεν θα εχει τετοιες.
Αυτο το γαμημενο air bnb εκανε χοντρη ζημια και εδω και σε ολο τον κοσμο.
Ναι πηγαινε αυριο πατρα να εχεις επιλογες..
Αυτη η αλητεια και πονηρια των ιδιοκτητων που θεωρουν τα παιδια σαν κατι να μην πω .....ειναι για μπουνιες.
 

MissStressed

Νεοφερμένος

Η MissStressed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλη μου τα κριτηρια που βαζουν δεν ειναι υπερβολικα...για κλωτσες ειναι.. πλεον του επιπεδου αλητείας... και τα χειροτερα ερχονται με τις νεες σδιτ εστιες ... η πατρα δεν θα εχει τετοιες.
Αυτο το γαμημενο air bnb εκανε χοντρη ζημια και εδω και σε ολο τον κοσμο.
Ναι πηγαινε αυριο πατρα να εχεις επιλογες..
Αυτη η αλητεια και πονηρια των ιδιοκτητων που θεωρουν τα παιδια σαν κατι να μην πω .....ειναι για μπουνιες.
Ακριβώς αυτό!! Ειναι η νοοτροπία "φοιτητής είναι, νεο παιδι, τι ανάγκη έχει..."🤦‍♀️
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top