Φιλοσοφία Παιδαγωγική Θεσσαλονίκης vs ΦΠΨ Ιωαννίνων

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ενδιαφερομαι για τα τμηματα φιλοσοφια παιδαγωγικη στην θεσσαλονικη και φιλοσοφια παιδαγωγικης και ψυχολογια στα γιαννενα....ποιο θεωρειτε καλυτερο?βασικα θα ηθελα να μαθω λιγα πραγματα για τις σχολες αυτες καθως επισης και αν εχουν επαγγελματικη αποκατασταση και αν ναι απο ποιους τομεις...επισης,αν επιλεξω ως κατευθυνση παιδαγωγικη θα μπορεσω να εργαστω ως δασκαλα?ευχαριστω εκ των προτερων..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anti12

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
δεν ξέρω k πολλά γι αυτά αλλα επειδή κι εγώ το ψάχνω γιατί μόλις τελειωσα ξέρω πως και από τα 2 βγαίνεις φιλόλογος.. απλός από τις θεσσαλονίκης δεν κανεις καθόλου ψυχολογία. επίσης απότι διάβασα στο πάμε πανεπιστήμιο λέει πως δεν boris να γίνεις δάσκαλος παρα μονο φιλόλογος..αλλα δυστυχώς δη ξέρω πιο είναι το καλύτερο από τα 2 για να σε βοηθήσω:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marysdmsp

Νεοφερμένος

Η marysdmsp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
και εγώ την ιδία απορία είχα
παρακολούθησα μια ενημέρωση από το Αριστοτέλειο σχετικά με το ΦΠ
από ότι κατάλαβα ούτε από το ένα (ΦΠ) ούτε από το άλλο(ΦΠΨ) βγαίνεις καθαρά ψυχολόγος
η μόνη ίσως διαφορά είναι ότι στο ΦΠΨ κάνεις περισσότερα μαθήματα ψυχολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Και απο τα δυο τμηματα φιλολογος βγαινεις απλα στο ΦΠΨ κανεις αρκετα ψυχολογια, ενω δε συμβαινει το ιδιο στο ΦΠ. Εξαλλου δε μπορεις να εργαστεις ως ψυχολογος οταν αποφοιτησεις απο τη σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top