Φιλοδοξίες....

Maraki!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πώς φαντάζεστε τη ζωή σε λίγους μήνες??? Μετα τις εξετάσεις εννοώ... Εγω πάντως πιστεύω οτι θα υπάρχει μεγάλη διαφορά(τον πρώτο καιρο τουλάχιστον)!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaggelia

Νεοφερμένος

Η ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Και βέβαια υπάρχει διαφορά.Σου φεύγει όλο το άγχος και η πίεση.Μπορείςνα βγέιςκαι να πας για ένα καφέ και να μην σκέφεσαι πως αύριο έχεις πάλι μάθημα και διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
χα χα!!πες το ψεματα!!δεν θα εχεις το αγχος <<ωχ και εχω διαγωνισμα αυριο,εχω και τις ασκησεις των μαθηματικων ακομα αλυτες>> θα κοιμομαστε οσες ωρες θελουμε και οχι 4-5 οπως τωρα...θα μπορω να παω βολτες...να βλεπω ... τηλεοραση και να καθομαι οση ωρα θελω στο ιντερνετ και οχι μονο μιση ωρα την ημερα......πω πω θα χουμε κατι απωθημενα οταν τελειωσουμε!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top