Φιλιες

missdior

Νεοφερμένος

Η missdior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γενικά άτομα από διαφορετικά έτη κάνουν παρέα? Περνάω 2η χρόνια και φοβάμαι ότι δε θα μιλάω με κανέναν "της χρονιάς" μου και παλιοί μου συμμαθητές/γνωστοι δε θα μου μιλάνε επειδή θα είμαι ένα έτος λιγότερο.
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ακόμα και από εντελώς διαφορετικά τμήματα μπορείς να γνωρίσεις άτομα. Τα έτη δεν είναι καθόλου θέμα. Μια χαρά θα 'σαι, καλή αρχή!
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,902 μηνύματα.
και παλιοί μου συμμαθητές/γνωστοι δε θα μου μιλάνε επειδή θα είμαι ένα έτος λιγότερο.
Εαν δεν σου μιλάνε για αυτό τον λόγο και χάρη θα σου κάνουν τότε που θα σε απαλλάξουν απο την παρουσία τους . Απο πότε το τι σπουδάζουμε , και σε ποιο επίπεδο και έτος , καθορίζει το με ποιους θα κάνουμε παρέα ;

Οι δικοί μου φίλοι δεν είναι καν απο το ίδιο τμήμα για να καταλάβεις .
Το ίδιο αντικείμενο δεν εξασφαλίζει απαραίτητα οτι έχεις καλή χημεία με τον άλλο για να κάνετε παρέα .
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Εαν δεν σου μιλάνε για αυτό τον λόγο και χάρη θα σου κάνουν τότε που θα σε απαλλάξουν απο την παρουσία τους . Απο πότε το τι σπουδάζουμε , και σε ποιο επίπεδο και έτος , καθορίζει το με ποιους θα κάνουμε παρέα ;
Ό,τι είπε ο Samael.

Εκεί που θα πας θα γνωρίσεις κόσμο και μόνη σου και από άλλα άτομα. Τώρα αν δεν θέλουν ή έχουν κόμπλεξ είναι δικό τους πρόβλημα. Μην αγχώνεσαι. Θα δεις πως είναι τα πράγματα και από κοντά όταν θα πας στο πανεπιστήμιο
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 245 μηνύματα.
Γενικά άτομα από διαφορετικά έτη κάνουν παρέα? Περνάω 2η χρόνια και φοβάμαι ότι δε θα μιλάω με κανέναν "της χρονιάς" μου και παλιοί μου συμμαθητές/γνωστοι δε θα μου μιλάνε επειδή θα είμαι ένα έτος λιγότερο.
Έκανα παρέα μόνο με άτομα που ηταν 2 έτη πριν από εμένα 😂, βέβαια εγώ έκατσα και πολλά χρόνια 🙃
Επίσης, έχε κατά νου ότι συνήθως οι παρέες που δημιουργούνται στο πρώτο έτος δεν κρατάνε μέχρι το τέλος των σπουδών.
 

Giorgkalo

Νεοφερμένος

Ο Giorgkalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δεν εχει σημασια η διαφορα καποιων χρονων..
Φίλοι ναναι και οσο θελουν ας ειναι😅 και γω ο 3 χρονια στο γυμνασιο και 3 στο λυκειο οι παρεες μου ηταν απο αλλα τμηματα....
 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Οι φίλοι δεν βρίσκονται μόνο στο ίδιο τμήμα. Σίγουρα θα γνωρίσεις και άλλα άτομα, πιθανόν από άλλα έτη ή σχολές.
 
Top