Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

foivos94

Νεοφερμένος

Ο foivos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εδώ 1 χρόνο περίμενα λίγο παραπάνω με πείραξε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Περιμενε να φύγει ο αλλος και κανε βουρ στο πατσα...:jumpy:


Παντα οι αποψεις σου ειναι..... απεριγραπτες !!!:D Αλλα εδω θα συμφωνησω μαζι σου!
Τωρα αν υπαρχει φιλια αναμεσα στα δυο φυλα....
Ναι κατα τη γνωμη μου υπαρχει. 2 απο τους καλυτερους φιλους που εχω ειναι αγορια. Αλλα ειναι πολυ δυσκολο να βρεις πραγματικους φιλους......:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Συμφώνω μαζί σου Rea κ εγώ πιστεύω πως μπορεί να υπάρξει φιλία ανάμεσα στα 2 φύλα γιατί κ εμένα οι καλύτεροι φίλοι μου,που τα βρίσκουμε κ περνάμε ωραία μαζί είναι αγόρια!Μάλιστα μπορώ να πω ότι τα αγόρια πολλές φορές σε καταλαβαίνουν πολύ περισσότερο από τα κορίτσια!:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
δεν υπαρχει φιλια μεταξυ των δυο φυλων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
αν καποιος θελει μια κοπελα και εκεινη του πει θελω να μεινουμε φιλοι δεν μπορει να υπαρξει φιλια. το μονο που θα αποκτησει αυτο το παιδι ειναι καταθλιψη. καλυτερα να απομακρυνθει μεχρι να την ξεπερασει. εχω φιλες οπως και φιλους αλλα με τις φιλες μου δεν υπαρχει ερωτικη ελξη τις βλεπω μονο σαν φιλες και οχι κατι παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ότι φιλία υπάρχει μόνο μεταξύ ατόμων του ίδιου φίλου. Σε κάθε άλλη περίπτωση λανθάνει κάπου κρυμμένη η έλξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Από πότε η ερωτική έλξη αναιρεί τα φιλικά συναισθήματα;

Δύο εραστές δεν μπορούν νά'ναι και φίλοι, αυτό λέτε;; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Υπάρχει,απλά μερικοί ίσως να είναι πολύ πονηροί για να τη δουν.:P
Δεν είμαστε όλοι ίδιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.


δεν περίμενα κάτι άλλο από εσένα, βλέποντας τα ποστς σου και στο τόπικ του Φεμινισμού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Δες το και έτσι...:P

όχι οτι η πονηριά είναι κακό πράγμα..νε την καλή εννοια πάντα..:D

Υ.Γ. Χριστίνα αμα είναι να μου την λες απλά μην ασχολείσαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Από πότε η ερωτική έλξη αναιρεί τα φιλικά συναισθήματα;

Δύο εραστές δεν μπορούν νά'ναι και φίλοι, αυτό λέτε;; :p

Όχι βρε, λέω ότι δεν μπορούν να είναι μόνο φίλοι... Αν υπάρξει η έλξη δε θα παραμείνουν απλά στο "φίλοι"... Και συνήθως η έλξη λανθάνει κάπου σε μια μικρή γωνιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
εγω γιατι πιστευω οτι κανονικα το ατομο που θα εχεις σχεσει θα πρεπει να ειναι ενα ατομο που θα μπορει να σε καταλαβει, να σε ακουσει κτλ κτλ που να εμπιστευεσαι κτλ κτλ γενικα ενα ατομο που θα ειναι πανω απ ολα ενας πολυ καλος σου "φιλος"

συμφωνω.για να εισαι με καποιον πρεπει να ειναι πραγματικα φιλος και μετα ολα ταλλα...πιστευω οτι ερωτικη σχεση ειναι μια φιλια με...benefits....;)
τωρα το αν μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα στα 2 φυλα νομιζω ναι:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Το τι γέλιο μου έρχεται όταν ακούω από κοπέλα την λέξη " Ο κολλητός μου " , δεν λέγεται :P

Τρανό παράδειγμα αυτό της Νάνσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

themis!!

Νεοφερμένος

Ο themis!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
προσωπικα πιστευω οτι μπορει να υπαρξει αληθινη φιλια αναμεσα στα 2 φυλα...
θα φερω ως παραδειγμα τον εαυτο μου. κανω κολλητη παρεα με ενα κοριτσι απο την πρωτη δημοτικου. θα παω τωρα λυκειο και κανουμε ακομα κολλητη παρεα... προ ημερων μου ειπε: "προτιμω να κανω παρεα μαζι σου γιατι τα αλλα κοριτσια με σχολιαζουν και δεν μπορουμε μια φορα να συζητησουμε σοβαρα, παρα μονο για το χρωμα των νυχιων και για τα μαλλια...
-----------------------------------------
προσωπικα πιστευω οτι μπορει να υπαρξει αληθινη φιλια αναμεσα στα 2 φυλα...
θα φερω ως παραδειγμα τον εαυτο μου. κανω κολλητη παρεα με ενα κοριτσι απο την πρωτη δημοτικου. θα παω τωρα λυκειο και κανουμε ακομα κολλητη παρεα... προ ημερων μου ειπε: "προτιμω να κανω παρεα μαζι σου γιατι τα αλλα κοριτσια με σχολιαζουν και δεν μπορουμε μια φορα να συζητησουμε σοβαρα, παρα μονο για το χρωμα των νυχιων και για τα μαλλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
δε νομιζω εκτος εαν εχουν συγγενικη σχεση.
ή αν η φιλια ειναι βραχυβια. βασικα εαν εισαι φιλος/η με κπν/καποια για πολλα χρονια εμενα μου φαινεται αδυνατο να μην τον δεις και ερωτικα, αλλο το αν θα του το πεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
η φιλια αυτη απαραιτητα πρεπει να περασει απο το κρεββατι ή απο το πατωμα ( αυτο ποναει λιγο ...) ... για να δουμε και τις αντοχες ! δεν γινεται να χαλαει η φιλια στα καλα καθουμενα λογω αδυναμιας του αλλου φυλου ...

εντιτ
πλακα κανω , ετσι ? χρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
φιλία μεταξύ των 2 φύλων δεν υπάρχει... ο άντρας θα την ερωτευτεί και θα αρχίσουν τα παρατράγουδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
φιλία μεταξύ των 2 φύλων δεν υπάρχει... ο άντρας θα την ερωτευτεί και θα αρχίσουν τα παρατράγουδα :P


Εν ολίγοις,φίλοι φίλοι,σου γ...ω το καρυοφύλλι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
αν υπαρχει ενας ανθρωπος που ηθελε καποια και μετα την αποριψη μεινανε φιλοι χωρις αυτος να εξακολουθησει να την θελει εγω θα τρεξω στον route 66.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top