Φαρμακευτική vs Χημικός Μηχανικός

katerina_T

Νεοφερμένος

Η katerina_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
βασικα επειδη ο μπαμπας μου ειναι χημικος μηχανικος ξερω πως στη δουλεια του ασχολειται περισσοτερο με το "μηχανικος"παρα με το"χημικος",και γενικα η σχολη νομιζω πως εχει περισσοτερη μηχανικη απο χημεια...απο αποκατασταση παντως,αν δεν υπαρχει φαρμακειο στην οικογενεια σου μην προτιμισεις φαρμακευτικη πιστευω,γιατι στους χημικους μπορεις να ελιχθεις και να κανεις κατι αλλο,ενω αν πας φαρμακευτικη θα φας τα χρονια σου να περιμενεις την αδεια...:confused: παντως νομιζω πως και οι δυο σχολες μπορουν να προσαρμοστουν στα ενδιαφεροντα σου γιατι και οι 2 σχετιζονται με χημεια και βιολογια (πχ βιοχημεια στοσ χημ.μηχ.)

...και μολις τωρα ειδα οτι αποφασισες φαρμακευτικη...:P σορρυ!!!!!!! αν οντως το θες παντως καλα εκανες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xristos0208

Νεοφερμένος

Ο Xristos0208 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν πειράζει βοήθησες εμένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εγω παντως 3 ανθρωπους γνωριζω χημικους μηχανικους και δεν δουλευουν σαν χημικοι μηχανικοι .... αλλα πωλητες κλπ...

υπαρχει τρελο προβλημα , καλυτερα καποιος να παει επαρχια σε μια καλυτερερη σχολη παρα εκει.. θα το δει στο μελλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

birbilio__kat

Νεοφερμένος

Η birbilio__kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μήπως μπορείτε να πείτε τα μαθήματα σπουδών??Δηλαδή τι μαθήματα κάνετε ακριβώς;;; Ευχαριστώ !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,120 μηνύματα.
εγώ λεω φαρμακευτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
δεν ειμαι ειδικη ουτε καν ημουν θετικη-τεχνολογικη αλλα κατα τη γνωμη μου η φαρμακευτικη ειναι καλυτερη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top