Φαίνεται στον υπέρηχο αν έχει συνευρεθεί σεξουαλικά μια γυναίκα;

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.
Πόσο μου αρέσει η έννοια της μοιρασιάς σε αυτή τη ζωή.Τελικά οι άνθρωποι είμαστε πολύ μεγαλόκαρδοι:hehe:
Χαχαχαχαχαχα… sharing is caring!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Maria20897 Αν ο άνθρωπος βγάζει το προφυλακτικό όταν είναι να τελειώσει επειδή φοβάται… αναρωτιέμαι πως γίνεται να το κάνετε με φόβο. Κάθε φορά θα αναρωτιέσαι αν τα υγρά που έχεις κοντά στην περιοχή σου είναι δικά του ή δικά σου και θα ανησυχείς.

Επισης… για πες… από που είναι και τι σπουδάζει; 🥲😅
 
Τελευταία επεξεργασία:

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Περίμενε λίγο κοπέλα μου.Το αγόρι σου τελείωσε πάνω στο κρεβάτι,εκεί που ήταν τα υγρά δηλαδή,ή επάνω σου;
Επίσης,δε νομίζω ότι υπάρχει άντρας που να βγάζει τόσα προσπερματικά υγρά πια,που ακόμα και να σπάσει το προφυλακτικό να "ξεχυθούν" πάνω στο σεντόνι.Λογικά κατά 99% δικά σου υγρά ήταν εφόσον κάνατε και τσεκ το προφυλακτικό,οπότε ηρέμησε όλα καλά.Απλά ήσουν πολύ υγρή και τα υγρά έφτασαν στο σεντόνι,ή πολύ απλά τελείωσες και τα υγρά έφτασαν στο σεντόνι.
Όχι όχι έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσε πάνω μου. Καμία σχέση με το που ήταν τα υγρά δηλαδή. Η αλήθεια είναι ότι γίνομαι πολύ γρήγορα υγρή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παρε plan B αν αγχωνεσαι τοσο. Αλλιως με εναν πονο!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Μα δεν είχε τελειώσει μέσα στο προφυλακτικό και κάναμε τσεκ το προφυλακτικό κι δεν είχε σπάσει.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.
Όχι όχι έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσε πάνω μου. Καμία σχέση με το που ήταν τα υγρά δηλαδή. Η αλήθεια είναι ότι γίνομαι πολύ γρήγορα υγρή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μα δεν είχε τελειώσει μέσα στο προφυλακτικό και κάναμε τσεκ το προφυλακτικό κι δεν είχε σπάσει.
Άπο την στιγμή που το βγάζετε το προφυλακτικό (αρα δεν τελείωσε μέσα) ποιο το νόημα να το ελέγξετε; Για προσπεράστηκα υγρά; Η πιθανότητα να μείνεις έγκυος από αυτά είναι παρα πολυ μικρη.
Δεν εχω καταλάβει ακόμα για πιο πράγμα ανησυχεις ακριβως.
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Άπο την στιγμή που το βγάζετε το προφυλακτικό (αρα δεν τελείωσε μέσα) ποιο το νόημα να το ελέγξετε; Για προσπεράστηκα υγρά; Η πιθανότητα να μείνεις έγκυος από αυτά είναι παρα πολυ μικρη.
Δεν εχω καταλάβει ακόμα για πιο πράγμα ανησυχεις ακριβως.
Αυτό που με προβλημάτιζε ήταν τα υγρά συο κρεβάτι που τπ αγόρι μου είπε είναι δικά μου αλλά εγώ δεν ένιωσα κάτι.
βεβαια γίνομαι πολύ γρήγορα υγρή.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.
Αυτό που με προβλημάτιζε ήταν τα υγρά συο κρεβάτι που τπ αγόρι μου είπε είναι δικά μου αλλά εγώ δεν ένιωσα κάτι.
βεβαια γίνομαι πολύ γρήγορα υγρή.
Υγρα είναι. Πέφτουν κ αυτά, τι να κάνουμε.
Λογικά τα δικά σου ειναι, σε 10 μέρες κάνε ένα τεστ
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Όχι όχι έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσε πάνω μου. Καμία σχέση με το που ήταν τα υγρά δηλαδή. Η αλήθεια είναι ότι γίνομαι πολύ γρήγορα υγρή.
Μόνη σου έδωσες την απάντηση,γίνεσαι γρήγορα υγρή και πολύ πιθανόν να γίνεσαι και πολύ υγρή,οπότε καταλαβαίνεις ότι μάλλον τα υγρά ήταν δικά σου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top