Φίλοι που μετανιώσατε να έχετε

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
κι εγώ έκανα παρέα με μια διπρόσωπη.Τριάδα,εγώ,αυτή κι η παιδική μου κολλητή (με αυτήν εννοείται πως δε χωρίζουμε)!
Την σουτάραμε (είχε το θράσσος να μας κάνει την καλή κι από πίσω να λέει τόσα για τις οικογένειες και την εμφάνισή μας).Και το ωραίο είναι πως ενώ έθαβε εμένα στην κολλητή μου και την κολλητή μου σ'εμένα (έλεγε πως δε θέλει τη μία και την άλλη στην 3άδα εναλλάξ),ακόμα μας παρακαλάει..τσίπα δεν έχει,έτσι;Βεβαίως αυτά που ήθελε για εμάς τα έπαθε αυτή!Τη σουτάραμε και μείναμε ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ!Τώρα κάνει παρέα με άτομα που επίσης θάβει (βασικά αυτή όοολον τον κόσμο θάβει :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
.
6ον) Δεν μιλάνε για ρούχα,μαλλιά και gossip συνέχεια αλλά για ουσιώδη πράγματα.

συμφωνώ εν μέρει,αλλά΄κι αυτοί στο παρόν θέμα χάλασαν λίγο:P μπύρες,γκόμενες,ποδόσφαιρο,κι όχι..καμιά φορά κουτσομπολεύουν..αλλά συγκριτικά με τις γυναίκες,ναι,είναι μακράν καλύτεροι στο επίπεδο αυτό αν όχι όλοι,οι περισσότεροι!
Υπάρχουν φυσικά κι οι αξιόλογοι,αλλά υπάρχουν και κάποιοι χειρότεροι κι απο γυναικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

johnvas

Νεοφερμένος

Ο johnvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Και εγω εχω φιλους που δεν θα επρεπε να ειχα και δεν ξερω πως να τους απομακρυνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Δεν μετάνιωσα για φιλίες που είχα. Γιατί ποτέ δεν έκανα τις χείριστες επιλογές. Κι αν παίχτηκε κάτι πίσω από την πλάτη μου απλά απομακρύνθηκα αμέσως και δεν ασχολήθηκα. Τώρα δεν μπορώ να πω ότι έχω και τις καλύτερες φιλίες. Έχουν αλλάξει κάποια πράγματα και στις ζωές των άλλων, αλλά προσπαθω να κρατάω μια ισσοροπία. Είναι η διαφορά ηλικίας που έχω με κάποια άτομα και δεν είναι τόσο εύκολα και τόσο όμορφα όσο ήταν πριν ένα ή δύο χρόνια αλλά ντάξει αλλάζουν τα πράγματα και πρέπει να συμβιβαστείς όπως και να χει.
Σχετικά με κάποια άτομα με τα οποία έδειξε ότι δεν πήγαινε και πολύ απλά το αφήσαμε και τώρα αραιά και που τα λέμε. Δεν απομακρύνεσαι και τελείως διότι κάποιους μπορεί να τους βλέπεις και καθημερινά απλά ντάξει δεν έχεις τις σχέσεις που είχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν οι μεγαλες παρεες πολυ... δηλαδη οταν ειναι πολλα ατομα στην παρεα δημιουργουνται προβληματα... αγορια που θελουν κοριτσια, πρωην που δεν μιλανε, ζηλιες κτλ... αλλωστε δεν νομιζω πως χρειαζομαστε παραπανω απο 2-3 πολυ καλους φιλους... τωρα αν θες να ξεφορτωθεις καποιον επειδη ειναι τοξικος τοτε δεν εχεις παρα να απομακρυνθεις... η ζωη ειναι πολυ μικρη για να την σπαταλας με ανθρωπους που σου ριχνουν την διαθεση και δεν εχουν κατι να σου προσφερουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Παλιά,πριν 6 χρόνια,έκανα παρέα με 2 κορίτσια τη Νάσια και τη Μαρίνα.
Με τη Νάσια τα πήγαινα μια χαρά ώσπου μαλώσαμε επειδή η Μαρίνα ζήλευε που περνούσαμε πολύ χρόνο μαζί και της έβαλε λόγια.
Δε μιλούσαμε μέχρι πέρσι το καλοκαίρι.
Καλά,τώρα δεν είμαστε κολλητές,αλλά ευτυχώς που έφυγε το ΤΟΞΙΚΟ πλάσμα-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
πολλοι και διαφοροι. λιγοι αξιζουν! πολυ λιγοι! το μονο για το οποιο χαιρομαι ειναι οτι δεν τους ειπα πολυ προσωπικα μου θεματα, αλλα και μερικες ακομα σκεψεις που τις μοιραστηκα μαζι τους απ' οτι εμαθα τις εβγαλαν βουκινο. λιγοι ειναι πραγματικοι φιλοι! και καλυτερα καποιος να δειχνει μπροστα σου τι νιωθει για σενα παρα να προσποιειται και να σου δινει ψευτικη εντυπωση οτι ειναι φιλος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ναι μου εχει τυχει κατηγορω ον εαυτο μου γι αυτο..... δεν μπορω να ξεκοψω τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SONIA14

Νεοφερμένος

Η ΣΟΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
εκανα εναν φιλο που με αναγκασε να φυγω απο την παρεα αλλα τελικα πρεπει να τον ευχαριστησω.εφυγα απο καπου που δεν ανηκα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πρώτη γυμνασίου, φιλία με μια κοπέλα που δεν άξιζε, αλλά δεν είχα άλλες παρέες και παρέβλεπα πολλά αρνητικά της για να μη μένω μόνη.
Στη Β' Γυμνασίου που γνώρισα κάτι παιδιά που είναι και η σημερινή στενή μου παρέα, ξέκοψα από εκείνη (άλλωστε είχε βρει άλλη "κολλητή"). Ανακουφιστήκαμε και οι 2 απ' ό.τι κατάλαβα. Δε της ξαναέδωσα σημασία από τότε. :)

Μετανιώνω μόνο που της είχα πει κάποια προσωπικά μου. Τώρα σκατά προσωπικά είχα και στην Α' γυμνασίου, αλλά η κάθε ηλικία έχει διαφορετική σοβαρότητα και με είχε πειράξει που τα ήξερε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τοξική Φιλία #2

Νάνσυ-Γεωργία
Δύο αδερφές τόσο τοξικές και σπαστικές,και τόσο καλές θεατρίνες που έκανα 6 χρόνια να τις καταλάβω.
Ήρθαν απ'την Αθήνα όταν άρχισα το δημοτικό και πηγαίνανε Τρίτη.Τις γνώρισα τυχαία και κολλήσαμε.Βέβαια η φιλία πέρασε κρίση όταν συγχωνεύτηκε το γυμνάσιο,πέρσι.Ξαφνικά ζητούσαν χαρούλες τις οποίες δεν έκανα και αρχίσανε να κλέβουνε.Ξέκοψα απο αυτές τον Αύγουστο,χρειαστήκανε οι διακοπές για να το καταλάβω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top