Υλη βιολογιας

SIAmia

Νεοφερμένος

Η SIAmia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Εχω τρελο αγχος τωρα καθως μια φιλη μου ειπε πως του χρόνου θα έχουμε στην ύλη των πανελλήνιων το κυκλοφορικό σύστημα. Ομως δεν μπορω να το επιβεβαιώσω κάπου απο το διαδικτυο....
Γνωριζετε κατι;
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5,208 μηνύματα.
Mπορείς να δείς την εξεταστέα ύλη απο εδώ: https://www.esos.gr/sites/default/f...a_yli_ton_panelladikon_exetaseon_toy_2024.pdf

Δεν εχει βγεί ομως για τις πανελλήνιες του 2025, Μπορεί να μας τη βάλουνε, μπορεί όχι, παρόλο που αμφιβάλλω πολύ, και δεν ειναι τοσο δύσκολο το κυκλοφορικό, δεν φημίζεται το υπουργείο παιδείας στο να βοηθάει μαθητές
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,383 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Εχω τρελο αγχος τωρα καθως μια φιλη μου ειπε πως του χρόνου θα έχουμε στην ύλη των πανελλήνιων το κυκλοφορικό σύστημα. Ομως δεν μπορω να το επιβεβαιώσω κάπου απο το διαδικτυο....
Γνωριζετε κατι;
Αγχος γιατι? επειδη θα μαθεις κατι χρησιμο στην βιολογια που θα εχει και στανταρτ θεματα στις εξετασεις?
Δεν ξερω αν η φιλη σου εχει πληροφοριες εκ των εσω ...αλλα η υλη των εξετασων του 2025 σε φεκ θα βγει το καλοκαιρι του 2024.

Πρακτικα μιλωντας αν το κυκλοφορικο δεν ειναι μεσα στο βιβλιο το τωρινο της Γ λυκειου ..δεν θα το εξεταστεις.
Διοτι θα πρεπει να ειναι στα νεα βιβλια τα οποια προβλεπεται να αρχιζουν απο το ετος 25-26 διοτι δεν εχουν γραφει ακομα και ολο παραταση περνουν και ενστασεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,648 μηνύματα.
Το πιο πιθανό είναι να εμβαθύνουν σε μοριακή βιολογία με την αλλαγή της ύλης
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,534 μηνύματα.
Η ύλη είναι ύλη.

Όποια και να είναι, την μαθαίνεις (εν ανάγκη, ψιλοπαπαγαλίζεις), γράφεις 20 και τέλος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top