Υγειονομικές εξετάσεις. Λίγο extreme;

Πιστεύετε ότι πρέπει να γίνεται αυτή η εξέταση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)
  • Ναι

    Ψήφοι: 7 63.6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 3 27.3%
  • Δεν έχω γνώμη

    Ψήφοι: 1 9.1%

Guest 968714

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η εξέταση του πρωκτού στους άντρες τι ακριβώς ήθελε να διαγνώσει;
Ο Παππούς μου μου είχε πει πως τα άτομα τα οποία είχαν σημάδια βιασμού/πρωκτικού σεξ μετά την εξέταση έτρωγαν δούλεμα από όλο το στρατόπαιδο, βέβαια αυτό ήταν επί χούντα η λίγο αργότερα δεν θυμάμαι.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,398 μηνύματα.
Ο Παππούς μου μου είχε πει πως τα άτομα τα οποία είχαν σημάδια βιασμού/πρωκτικού σεξ μετά την εξέταση έτρωγαν δούλεμα από όλο το στρατόπαιδο, βέβαια αυτό ήταν επί χούντα η λίγο αργότερα δεν θυμάμαι.
Πες μας ότι δεν πήγες στρατό χωρίς να μου πεις οτι δεν πήγες στρατό.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 968714

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πες μας ότι δεν πήγες στρατό χωρίς να μου πεις οτι δεν πήγες στρατό.
Εγώ σου λέω τι μου είπε ο Παππούς μου όχι τι ισχύει τώρα/έχω πει εγώ, ούτε έχω κάποιο τρόπο να επιβαιβέωσω αν έλεγε αλήθεια ή όχι καθώς δεν μπορώ να πάω πίσω στον χρόνο. Επίσης ναι δεν έχω πάει ακόμα στρατό αλλά προφανώς γνωρίζω ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει πλέον ή για τα τελευταία 20κάτι χρόνια.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,398 μηνύματα.
Εγώ σου λέω τι μου είπε ο Παππούς μου όχι τι ισχύει τώρα/έχω πει εγώ, ούτε έχω κάποιο τρόπο να επιβαιβέωσω αν έλεγε αλήθεια ή όχι καθώς δεν μπορώ να πάω πίσω στον χρόνο. Επίσης ναι δεν έχω πάει ακόμα στρατό αλλά προφανώς γνωρίζω ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει πλέον ή για τα τελευταία 20κάτι χρόνια.
Απλά πρέπει όποιος ΔΕΝ έχει επαφή με το εν λόγω ζήτημα, να ΜΗΝ τοποθετείται επ' αυτού γιατί μεταδίδει ραδιοαρβύλες που φοβίζουν τα νέα παιδιά χωρίς κανέναν απολύτως λόγο. Σε λίγους μήνες ορκίζομαι ανθυπολοχαγός εφεδρείας ΑΣΔΕΝ, τα είδα όλα φρέσκα.

Η ΜΟΝΗ εξέταση που γίνεται στο στρατό που θεωρείται "προχω" είναι αυτή που προείπα με την εξέταση όρχεων γιατί ο μονορχιδισμός θεωρείται πάθηση για την οποία κάποιος βγαίνει Ι2 ενώ η έλλειψη ορχέων θεωρείται πάθηση για Ι5. Δες το και μόνος σου στο σχετικό ΦΕΚ εδώ, εικ. 857.

ΟΛΑ τα άλλα είναι μαλακίες, όπως ότι στις ΕΔ ρίχνουν και καλά χάπια για να μην έχεις καύλες (το πίστεψα όταν ήμουν δυστυχώς), ότι ελέγχουν και καλά τον πισινό σου κλπ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Top