Τρόπος να είσαι σε δυο δημόσια ιδρύματα ;

Νικολινα

Νεοφερμένος

Η Νικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σκέφτομαι να δώσω του χρόνου στο 4ο πεδίο . Αν με το καλό περάσω μπορω κάνοντας αναστολή φοίτησης η κάτι άλλο να παρακολουθήσω επαλ ένα έτος ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,841 μηνύματα.
Σκέφτομαι να δώσω του χρόνου στο 4ο πεδίο . Αν με το καλό περάσω μπορω κάνοντας αναστολή φοίτησης η κάτι άλλο να παρακολουθήσω επαλ ένα έτος ;
Τωρα λες 1 χρονο επαλ ..μα τα επαλ δεν ειναι 2 χρονια?
Δεν εχω δει ασυμβατοτητα πανεπιστημιου και επαλ ... ξερω παιδια που το εκαναν.
Ασυμβατοτητα εχουν βαλει εδω και 4 χρονια σε πανεπιστημιο και δημοσιο ΙΕΚ ( οχι ιδωτικο)
Εκανα και κανουν μια προσπαθεια να παρουσιασουν τα ιεκ ως ισοτιμα πανεπιστημιων.
Νομιζω οτι μπορεις πανεπιστημιο και επαλ..πιο απολυτα ξερει ο λυκειαρχης επαλ.
 

Νικολινα

Νεοφερμένος

Η Νικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Έχω κάνει τον ένα χρόνο . Απλά φέτος λόγω υγείας δε θα μπορώ να παρακολουθήσω
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.
Δε ξέρω τι εννοείς γιατί δεν τα γράφεις και πολύ καλά.

Πάντως ταυτόχρονα εγγεγραμμένος σε δύο τμήματα ΑΕΙ είναι παράνομο να είσαι.

Αν περάσεις σε άλλο, πρέπει να διαγραφείς από το προηγούμενο.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,509 μηνύματα.
Μόνο αν το ένα είναι ανωτάτη και το άλλο ανωτέρα.
 

Νικολινα

Νεοφερμένος

Η Νικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κάνω αυτή τη στιγμή ειδικότητα στο επαλ ( έχω τελειώσει το λύκειο ) και μόλις τελείωσα τη β λυκείου . Για χ λόγους δεν μπορώ να παρακολουθήσω φέτος τη γ και σκέφτηκα να ξαναδωσω πανελλήνιες . Αν περάσω σε ΑΕΙ και κάνω αναστολή σπουδών μπορώ να τελειώσω τη γ λυκείου ;
 
Top