Τρόπος γραφής σε εξετάσεις

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ζητώ πραγματικά συγγνώμη από την Κατερίνα που την έθιξα!:P

Αλλά σιγά μωρέ, κάνετε σαν να 'ναι επάρατη νόσος!

Συγχωρεμενος:pfff:
Αλλά να μην επαναληφθει ,ετσι;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
έχω και εγώ θεματάκι με τα γράμματα... αν και σε επίσημα γραπτά προσέχω να είναι καθαρά και ευανάγνωστα,
όμως όταν βιάζομαι ή στα τετράδια μου κάνω ορνιθοσκαλίσματα... δεν μπορούν να βγάλουν τι γράφω xD

εγώ και οι φίλοι μου τα διαβάζουμε μια χαρά...
και αφού μπορούν οι φίλοι μου γιατί να μη μπορούν και οι καθηγητές; ε ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εμένα πάλι ευτυχως τα γράμματα μου είναι ευανάγνωστα και καλα...αλλά εχω ένα θέμα στην έκθεση γιατί όταν βλέπω προς το τέλος ότι με πιέζει ο χρόνος τα κάνω βιαστικά και χαλάνε πολύ!! είναι λες και την τελευταια πραραγραφο και τον επίλογο τα έχει γράψει άλλος μαθητης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
εμένα πάλι ευτυχως τα γράμματα μου είναι ευανάγνωστα και καλα...αλλά εχω ένα θέμα στην έκθεση γιατί όταν βλέπω προς το τέλος ότι με πιέζει ο χρόνος τα κάνω βιαστικά και χαλάνε πολύ!! είναι λες και την τελευταια πραραγραφο και τον επίλογο τα έχει γράψει άλλος μαθητης:P
και εγώ το κάνω αυτό :)
έχω ένα προβληματάκι ακόμα με το χρόνο... ειδικά στην Έκθεση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
και εγώ το κάνω αυτό :)
έχω ένα προβληματάκι ακόμα με το χρόνο... ειδικά στην Έκθεση :/:
να 'ταν ο χρονος μονο...εγω εχω θεμα και με τον αριθμο των λεξεων...ειναι ΛΙΓΓΓΟΟΟΟΟ (ΠΟΛΥΥ) παραπανω απο το οριο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
να 'ταν ο χρονος μονο...εγω εχω θεμα και με τον αριθμο των λεξεων...ειναι ΛΙΓΓΓΟΟΟΟΟ (ΠΟΛΥΥ) παραπανω απο το οριο:redface:

Και αυτο το λες κακο? :wacko::wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Και αυτο το λες κακο? :wacko::wacko:
η καθηγητρια μου το εβρισκε κακο γιατι το υπερεβαινα αρκετα μερικες φορες αυτο το αναθεματισμενο το οριο...εμενα καταβαθος μου αρεσει που γραφω πολυ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
ναι σε καταλαβαινω αλλα πολυ μικρο το κακο.. δε κοιτας και μας που θελουμε να γραψουμε και δεν μπορουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
τα γραμματα μου ειναι αθλια..απο τις εκθεσεις εως και τα μαθηματικα ολοι μου λενε οτι τα γραμματα μου τους δινουν λανθασμενη εικονα για το χ γραπτο..πώς μπορω να τα αλλαξω προς το καλυτερο

p.s τα καλα μου γραμματα φαινονται μετρια προς κακα για τους αναγνωστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Βρες κείμενα με καλλιγραφικά γράμματα. Ή τις σχετικές γραμματοσειρές του word. Μιμήσου τον γραφικό χαρακτήρα. Μπόλικη εξάσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sertii

Νεοφερμένος

Ο Sertii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πιστευω οτι θα σου ειναι αρκετα ευκολο να αλλαξεις τροπο γραφης. Εγω αλλαξα το 2 μου πολυ γρηγορα (μεσα σε 1 βδομαδα) διοτι το εγραφα ετσι ωστε να μοιαζει λιγο με το z. Αρχισα ομως μιγαδικους αριθμους στα Μαθηματικα, οπου το z το γραφεις καθε τρεις και λιγο και ειναι ευκολο να μπερθευτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Για τους αστερίσκους στις εξετάσεις τι έχετε να πείτε - κυρίως όσοι έχετε δώσει - ;
Εγώ χρησιμοποιώ συχνά και, όσο συγκροτημένη και να είναι η σκέψη μου, δε γίνεται να τους αποφύγω...
Παίζει πρόβλημα με αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ συνέχεια στα μαθηματικά χρησιμοποιώ αστερισκους για λεπτομέρειες τύπου μικροαποδείξεων και διατυπώσεων. Αν προλάβω τις γράφω όλες μαζί στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Για τους αστερίσκους στις εξετάσεις τι έχετε να πείτε - κυρίως όσοι έχετε δώσει - ;
Εγώ χρησιμοποιώ συχνά και, όσο συγκροτημένη και να είναι η σκέψη μου, δε γίνεται να τους αποφύγω...
Παίζει πρόβλημα με αυτό;

Λογοτεχνια βαζω στις ασκησεις αναπτυξης και κυριως ''ψυχογραφιας,καταγραφη συναισθηματων και χαρακτηρα του προσωπου'' κτλπ...η αληθεια βεβαια ειναι οτι ενταξει,δεν το κανω και πλανηταριο απο τους πολλους αστερισκους.Οσο για αυτον που διαβαζει,φυσικα και καλυτερο θα ηταν να διαβασει το κειμενο συγκροτημενο και δομημενο σωστα,απο το να διαβαζει αστερισκους και να τους ξανασυνδεει μετα με το υπολοιπο κειμενο,αλλα δεν πιστευω οτι ενας και δυο θα διαδραματισουν βαρυνουσα σημασια...κλαιν :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Για τους αστερίσκους στις εξετάσεις τι έχετε να πείτε - κυρίως όσοι έχετε δώσει - ;
Εγώ χρησιμοποιώ συχνά και, όσο συγκροτημένη και να είναι η σκέψη μου, δε γίνεται να τους αποφύγω...
Παίζει πρόβλημα με αυτό;

Ε άμα βάζεις 5 αστερίσκους σε μια έκθεση ας πούμε θα μπλέξετε όλοι τα μπούτια σας:P
Αλλά τώρα το να ξεχάσεις να γράψεις κάτι και να βάλεις έναν αστερίσκο, δε χάλασε και ο κόσμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Διευκρίνιση: Δεν εννοούσα αν φαίνεται ωραίο - φυσικά και δεν πρέπει να το παρακάνεις γιατί σου χαλάει την εικόνα - . Εννοούσα αν θεωρείται ως "διακριτικό" και αποτελεί αφορμή για μηδενισμό.

+ Στην έκθεση είναι ό, τι χειρότερο, δεν τους χρησιμοποιώ ποτέ.
Το πρόβλημά μου όμως είναι στα παραθέματα της Ιστορίας και λίγο στα Αρχαία.
Σήμερα γράφαμε π.χ. και χρησιμοποίησα 3, και, απλώς, σκεφτόμουν μετά ότι αν αυτό γινόταν στις πανελλήνιες παίζει να έτρωγα 0 ( ; ) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Δεν νομιζω να σε μηδενισουν για αστερισκους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top