Τριτοετής Ιατρικής - έχω μετανιώσει. Να αλλάξω σχολή ή οχι;

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
οχι και του χρονου μπορει να υποβαλλει νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
αυτα τα εφετζιλικια εχουν φαει την ελλαδα φυσικα και ειναι το ιδιο γιατι που ειναι η διαφορα?:iagree:

Ότι μετά αν έχει την οποιαδήποτε δυσκολία να αποκατασταθεί ή αλλάξει γνώμη τέλος πάντων θα μπορεί να έχει περισσότερες-και ίσως καλύτερες- επιλογές.Αλλιώς βλέπει τα πράγματα ο νέος που λέει κυνήγησε τα όνειρά σου και αλλιώς τα βλέπεις εκ των υστέρων.Είνα 3ο έτος η κοπέλα,να τα πετάξει όλα στον αέρα και να ξαναρχίσει πάλι ή ας κάτσει να τελειώσει και μετά κάνει ότι άλλο θέλει?Δεν ξέρω την άποψή μου λέω.Εγώ δεν θα τα παράταγα σε καμία περίπτωση,θα προσπαθούσα ωστόσο να κυνηγησω το ονειρό μου στην πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
εγω λεω να φυγει και να κανει αυτο που θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherrycherry

Νεοφερμένος

Η cherrycherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ βλέπω όλους που λένε παράτα τα και αυτό που έχω να πω είναι ότι ωραία είναι να μιλάς εκ του ασφαλούς και να είσαι της άποψης follow your dreams και τα συναφή αλλά ερχόμενη στη θέση σου και όντας 3ο έτος και ιατρική,θα την έβγαζα τη σχολή πάσει θυσία.Κάνεις μετά κατατακτήριες ή ό,τι άλλο και πας αρχιτεκτονική όντας απόφοιτη ιατρικής.Καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες,έχοντας τελειώσει τη σχολή θέλω να πω.Άμα ω μη γένοιτο τα πράγματα δεν πάνε τόσο καλά όσο τα φαντάζεσαι,το ίδιο είναι να είσαι απόφοιτη ιατρικής και το ίδιο μια φοιτήτρια αρχιτεκτονικής?

iwanna εχεις απολυτο δικαιο! ειναι πολυ ευκολο να λεει ο καθενας παρατα τα και μη σε νοιαζει και ολα θα γινουν καλα..και κανενας δεν μπορει να εγγειηθει οτι αν παω σε αλλη σχολη θα μου αρεσει ή θα ειναι καλυτερα..ευχαριστω πολυ πραγματικα με βοηθησες ;) ευχαριστω και σε ολους οσους ειπανε τη γνωμη τους :) τελικα μαλλον θα το παλεψω και θα τελειωσω τη σχολη και μετα βλεπουμε :) και θα ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο, μεχρι ποια χρονια εχω δικαιωμα να δωσω με το 10%? αν τελειωσω τη σχολη (μιν 3 χρονια μετα) τοτε μπορω να δωσω με το 10%? thank u guys! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μεχρι φετος (2009)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
iwanna εχεις απολυτο δικαιο! ειναι πολυ ευκολο να λεει ο καθενας παρατα τα και μη σε νοιαζει και ολα θα γινουν καλα..και κανενας δεν μπορει να εγγειηθει οτι αν παω σε αλλη σχολη θα μου αρεσει ή θα ειναι καλυτερα..ευχαριστω πολυ πραγματικα με βοηθησες ;) ευχαριστω και σε ολους οσους ειπανε τη γνωμη τους :) τελικα μαλλον θα το παλεψω και θα τελειωσω τη σχολη και μετα βλεπουμε :) και θα ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο, μεχρι ποια χρονια εχω δικαιωμα να δωσω με το 10%? αν τελειωσω τη σχολη (μιν 3 χρονια μετα) τοτε μπορω να δωσω με το 10%? thank u guys! :)
Από που και ως που θα τελειώσεις την ιατρική σε 3 χρόνια:Pειδικότητες αναμονές σε ποια χώρα ζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μαλλον εννοει τη γενική ιατρική. Η ειδικοτητα δεν ειναι υποχρεωτική (βεβαια το τι θα κανεις αμα δεν κανεις ειδικοτητα ειναι άλλο θεμα αλλά τεσπα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μαλλον εννοει τη γενική ιατρική. Η ειδικοτητα δεν ειναι υποχρεωτική (βεβαια το τι θα κανεις αμα δεν κανεις ειδικοτητα ειναι άλλο θεμα αλλά τεσπα:P)
Χωρίς ειδικότητα τι μπορείς να κάνεις.ΟΟΟΟΟ ξέρω να κορνιζόσεις το πτυχίο:PΚάτι είναι και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Μπορεί μετά να χρησιμοποιήσει το πτυχίο ιατρικής, όπως και ένας αρχιτέκτονας: να το φωτοτυπήσει και να τυλίγει με αυτό πιτόγυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μπορεί μετά να χρησιμοποιήσει το πτυχίο ιατρικής, όπως και ένας αρχιτέκτονας: να το φωτοτυπήσει και να τυλίγει με αυτό πιτόγυρα
Δεν το χω σκεφτεί αυτό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Πραγματικά έχει συμβεί αυτό. Έφαγε και πρόστιμο μετά γιατί και καλά προσέβαλλε δημόσιο έγγραφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Χωρίς ειδικότητα τι μπορείς να κάνεις.ΟΟΟΟΟ ξέρω να κορνιζόσεις το πτυχίο:PΚάτι είναι και αυτό

:P
Εκτος απο αυτό , μπορεις να ανοιξεις ιατρειο και να κάνεις εμβολια (εχω γνωστο μου που κάνει κάτι τετοιο:P)

Πραγματικά έχει συμβεί αυτό. Έφαγε και πρόστιμο μετά γιατί και καλά προσέβαλλε δημόσιο έγγραφο

Ναι, αυτο τους πειραξε
Το οτι οι ιδιοι τα προσβάλλουν εμμεσως με το χειροτερο τροπο (ολα τα πτυχια οχι μονο αυτο της ιατρικης) δεν το σκεφτονται...πφφφφ -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
iwanna εχεις απολυτο δικαιο! ειναι πολυ ευκολο να λεει ο καθενας παρατα τα και μη σε νοιαζει και ολα θα γινουν καλα..και κανενας δεν μπορει να εγγειηθει οτι αν παω σε αλλη σχολη θα μου αρεσει ή θα ειναι καλυτερα..ευχαριστω πολυ πραγματικα με βοηθησες ;) ευχαριστω και σε ολους οσους ειπανε τη γνωμη τους :) τελικα μαλλον θα το παλεψω και θα τελειωσω τη σχολη και μετα βλεπουμε :)

καλή σταδιοδρομία σε ό,τι κάνεις που απ'ότι φαίνεται θα είναι κάτι καλό:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
αυτα τα εφετζιλικια εχουν φαει την ελλαδα φυσικα και ειναι το ιδιο γιατι που ειναι η διαφορα?:iagree:
Μπραβο ρε Rolling Σωστα τα λες.Αυτα τα εφετζιλικια μας φαγανε!!!!!!!!!Ελλαδα η χωρα του εφε και του φραπε!!!!!
(Ωχ εκανα και ομοιοκαταληξια:wow:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top