Τουρνουά σκακιού - iSchool Edition

Πότε σας βολεύει να γίνουν οι αγώνες;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,488 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι παρτιδα απο το τουρνουα... Σημερα επαιξα απλα στο chess.com κ μου αρεσε... Εμενα γτ φαινεται ωρΕ?? :D
Ε, πες το έτσι βρε παιδί μου:P

Σε εσένα φαίνεται επειδή είσαι μέλος εκεί, προφανώς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justin pieper

Νεοφερμένος

Ο justin pieper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδια υπαρχει ενα προβλημα.σημερα η melania μπορει μετα τις 5 και εγω πριν τις 7.Δηλ δεν μπορουμε να παιξουμε σημερα.Παιρναμε η εγω η αυτη.Οποτε σκεφτηκα να παιξουμε αυριο και αν θελετε να κανετε την κληρωση και να βαλετε justi pieper/melania για να μη καθυστερησουμε.

Υ.Γ. Η βαθμολογιες δεν εχουν ανανεωθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,488 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mr.Blonde-~Melania~ 1-0

Ένα πόντο για τον κύριο παρακαλώ :)

Πολύ καλός αγώνας :D


https://www.chess.com/livechess/game.html?id=317310654

αυτόν τον αγώνα νομίζω δεν τον έχετε μετρήσει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,488 μηνύματα.
αυτόν τον αγώνα νομίζω δεν τον έχετε μετρήσει :/:
Όντως:( Παιδιά, συγγνώμη για την αναστάτωση:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν υπάρχει πρόβλημα, άνθρωποι είμαστε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
jj! τι θα κάνεις με το δικό μας θέμα?

Μπορείς να καθυστερήσεις την διορία???
(ο akis95 δεν εμφανίστηκε καθόλου οπότε από τον αγώνα μου με τον justin εξαρτάται ποιός θα είναι ο δεύτερος παίκτης που θα περάσει στη δεύτερη φάση :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
https://live.chess.com/live?v=20120612#g=317672227 Παρτε μια ωραια παρτιδα που επαιξα σημερα το πρωι και εληξε με ισοπαλια! Οι τελευταιες κινησεις παιζονταν με χρονο κατω των 20 sec :D

Στράτο εσύ δίνεις λινκ από το παιχνίδι καθώς παιζόταν! Έπρεπε να πας στα παιχνίδια σου και να αντιγράψεις το λινκ από εκεί.

https://www.chess.com/livechess/game.html?id=317672227

ΥΓ: πολύ ωραία χειρίστηκες το τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,488 μηνύματα.
jj! τι θα κάνεις με το δικό μας θέμα?

Μπορείς να καθυστερήσεις την διορία???
(ο akis95 δεν εμφανίστηκε καθόλου οπότε από τον αγώνα μου με τον justin εξαρτάται ποιός θα είναι ο δεύτερος παίκτης που θα περάσει στη δεύτερη φάση :/:)
Ίσως δώσουμε παράταση της 1ης φάσης, επειδή το 4ο group δεν έχει παίξει καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ίσως δώσουμε παράταση της 1ης φάσης, επειδή το 4ο group δεν έχει παίξει καθόλου...
Ούτε μας βλέπω να παίζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ίσως δώσουμε παράταση της 1ης φάσης, επειδή το 4ο group δεν έχει παίξει καθόλου...

Όπως είπε και ο γκρέγκ πιθανόν να μην παίξουν αλλά όπως και να έχει είναι καλή ιδέα να δώσεις παράταση.

Επίσης στην βαθμολογία μου έχεις κάνει λάθος, έχω κάνει μια ήττα και μια νίκη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
που είναι ο αντίπαλοςς? :P hahah
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δεν προλαβαίνω να τελειώσω το τουρνουά, αφού θα χάσω την πρόσβαση στο ιντερνετ. Αν θέλει κάποιος να με παίξει ας κάνουμε κάνα φιλικό στο τσες.κομ
Υπενθυμίζω άλλη μια φορά πως με λένε gregorynub και για την ευκολία σας βάζω και λινκ από το προφίλ μου!

https://www.chess.com/members/view/gregorynub
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δεν προλαβαίνω να τελειώσω το τουρνουά, αφού θα χάσω την πρόσβαση στο ιντερνετ. Αν θέλει κάποιος να με παίξει ας κάνουμε κάνα φιλικό στο τσες.κομ
Υπενθυμίζω άλλη μια φορά πως με λένε gregorynub και για την ευκολία σας βάζω και λινκ από το προφίλ μου!

https://www.chess.com/members/view/gregorynub


παμε μαζι ενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Mr.Brainiac-vassilakos:1-0 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ενημερώνω εδώ ότι αν η πρώτη φάση λήξει σήμερα,δεν προλαβαίνω γιατί μου μένουν νομίζω ακόμα 4 παιχνίδια και δεν θα είμαι μέσα...Οπότε αν γίνει έτσι,αποκλείστε με και καλή συνέχεια στους παίκτες....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
προσπαθω να επικοινωνησω διαρκως με τα αλλα 3 μελη του group μου, ο bemanos είναι άφαντος, στους άλλους δύο έχω στείλει και pm και εδω και στο chess.com πάνω απο μια φορά, ωστόσο δεν έχουν καταδεχτεί να απαντήσουν...
δεν ξέρω τι άλλο να κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,488 μηνύματα.
Guys, έχετε χρόνο μέχρι αύριο Δευτέρα 25/6 στις 12:00 το βράδυ. Μην ανησυχείτε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
μωρε δεν ανησυχουμε, αλλα αν δεν τους βρισκω τι γιενται??
εχω παιξει ενα παιχνιδι μονο και εχω χασει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,488 μηνύματα.
Θα στείλω στους ανενεργούς παίκτες ένα πμ υπενθύμισης. Ειδικά το 4ο group είναι απαράδεκτοι...

Ελπίζω να καταφέρετε να παίξετε και να διασκεδάσετε όλοι, αλλά δύσκολα αν δεν παίζει σχεδόν κανείς:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top