Τον αγαπώ αλλά δεν ξέρω πώς να του το πώ

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
το καλύτερο σκηνικό είναι αυτό.πάντως πρόσεχε μην νομίζει ότι τον βλέπεις μόνο ως φίλο και κομπλάρει και δεν γίνει τελικά τίποτα(το έχω πάθει κι εγώ αυτό με μια κοπέλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
το να πεις οτι αγαπας καποιον [..]ειναι κατι πολυ βαρυ,εχει μεγαλη και βαθια εννοια [..]

ειναι βαρια λεξη [..]..
Αυτό. Δε μπορείς να πεις ότι αγαπάς κάποιον έτσι απλά. Η αγάπη θέλει χρόνο για να έρθει, όλα τα άλλα τα "Σ' αγαπώ" "Είμια ερωτευμένη" είναι απλώς ενθουσιασμός, από κει και πέρα ο καιρός θα δείξει σε τι θα προκύψει, ή θα σου φύγει η "κάψα" ή όντως θα υπάρξει κάτι έντονο και αληθινό.
σωστα antony δεχομαι την κριτικη σου...ισως να ειναι και ετσι...παντως οφειλω να πω πως νιωθω ισως και για πρωτη φορα στην ζωη μου τετοια ''μεγαλα''συναισθηματα και νιωθω σαν να εχω χαθει απο τα παντα...παιδια πειτε μου αν μπορειτε τι μπορω να κανω!!!!!:worry:
Είναι αρχή γι' αυτό. Το ίδιο παθαίνω και εγώ με κάθε νέο single των Paramore. :P
15 χρονων εισαι,δεν θα κανεις (και κανείς σε αυτη την ηλικια ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι ΔΕΝ κανει) την σχεση της ζωης σου....ολες αυτες οι σχεσεις ειναι αναλωσιμες,περναει ο ενας,τελειωνει και πας στον επομενο..εμπειριες αμζευεις..για αυτο μην ενθουσιαζεσαι ευκολα για να μην πλανταζεις στο τελος και στεναχωριεσαι με οτι αυτο συνεπαγεται (αχ τον αγαπουσα,γουρουνι κλπκλκπ :P )

Αυτή η σιγουριά σου με εκνευρίζει πολύ. -.-'''''
Μην γενικεύεις. Υπάρχουν περιπτώσεις που κάποια πράγματα δεν τελειώνουν έτσι απλά.

τσιχλίτσα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Δεν μπορω να κανω κατι για αυτο,λυπαμαι
τσιγαρακι
μπαλκονι
εκει,στην δροσια


αν ειναι δυοσμος ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εκφράσου ελεύθερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πηγαινε και πες "Ακου φιλαρακι, μ'αρεσεις.Και μην νομιζεις οτι τρελενομαι κι ολας απλα στο λεω επειδη βαρεθηκα να ρωταω το ischool.".:P
Αλλη λυση ειναι να μην του το πεις.Πολυ πρακτικη κι αυτη.:P

Εμ.Αυτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koko-blazer

Νεοφερμένος

Ο koko-blazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χεχε συμφωνώ απλά να ξέρεις στους άντρες(15χρονα) αρέσει να έχουν κατακτήσεις άρα μη φοβάσαι απλά μην απογοητευτείς αν δεν σου ανταποδώσει τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
αααα εδω μιλαμε για ολοκληρη επιστημη!
αμα ρωτησεις πολλοι θα σου πουν...*.κανε πρωτα ερευνα.....αν του αρεσει καμια αλλη....
*βαλε καμια φιλη σου να τον ψαρεψει (υποτιθεται οτι δεν θα σας παρει χαμπαρι) αν σε γουσταρει....
*ριξτου υπονοουμενα...και κλειστου το ματι.....
*χρησιμοποιησε την γλωσσα του σωματος και ακουμπα τον : αχ...τυχαια ...καταλαθως σκονταψα...
*ηρθε η μεγαλη στιγμη! περασαν 10 χρονια....ξερεις ταδε....σαγαπω και μαρεσεις!

ξερεις ποσο πολυπλοκες μπορουν να γινουν αυτες οι ιστοριες?
οταν ο ανθρωπος ερωτευεται...κατεβαζει ιδεες με την ταχυτητα του φωτος....προκειμενου να μην φαει χιλοπιτα ευθεως αλλα......διακριτικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερ!να

Νεοφερμένος

Η κατερ!να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Χαχα η περιπτωση σου μου θυμιζει λιγο εμενα (αρχικα)...!! 3 χρονια μ'αρεσε ενας, πολυ κολλημα,εκανα διαφορα για να του το δειξω αλλα αυτος τιποτα... και οταν πηρα αποφαση να τον ξεπερασω γιατι ηξερα οτι δεν θα γινοταν τιποτα, εβαλε ενα φιλο του να μου πει οτι του αρεσω...:S (πολυ βλακεια αυτο πολυ μου τη σπαει,αν δεν στο πει στα ισα χανει ολη τη γλυκα το πραμα)... 3 χρονια ετρωγα εγω χιλοπιτα τωρα την εφαγε αυτος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Χαχα η περιπτωση σου μου θυμιζει λιγο εμενα (αρχικα)...!! 3 χρονια μ'αρεσε ενας, πολυ κολλημα,εκανα διαφορα για να του το δειξω αλλα αυτος τιποτα... και οταν πηρα αποφαση να τον ξεπερασω γιατι ηξερα οτι δεν θα γινοταν τιποτα, εβαλε ενα φιλο του να μου πει οτι του αρεσω...:S (πολυ βλακεια αυτο πολυ μου τη σπαει,αν δεν στο πει στα ισα χανει ολη τη γλυκα το πραμα)... 3 χρονια ετρωγα εγω χιλοπιτα τωρα την εφαγε αυτος :P

κατερινακι...νομιζω σε ολες -ους εχει γινει κατι τετοιο!:worry:
ειναι πιστευω μεγαλο ξενερωμα να βαζει τον κολλητο του να σε ψαρεψει?:/:μα καλα εινια εντελως χαζοι? :hmm:εμεις θα εμπιστευτουμε τον κολλητο τους που υποτιθεται οτι δεν θα πει λεξη πουθενα?:P
μια φορα μια φιλη μου ειχε πει σε καποιον που πηγε να την ψαρεψει: αμα ο κολλητος σου με γουσταρει ...πεστου να ερθει να μου το πει αυτος! μαγκια της! αυτος....μαμουχαλος τελειως...δεν πηγε!

εμενα μια φορα αυτος που μου αρεσε ηταν φιλος μου....και ηθελε να ψαρεψω μια φιλη μου για να δει αν τον γουσταρει...και οταν του ειπα δεν σε θελει....εγινε ρακος ...ξενυχτουσαμε μαζι....εβαζε νυχτιατικα τον χατζηγιαννη με κατι μπαλαντες και αγω εμενα ξυπνια...διοτι ειμαστε και γειτονες και δεν μπορουσα να κοιμηθω με τον θορυβο και μεστην αγρια νυχτα μου εστελνε μνμτα...τι θα κανει για νατης αλλαξει γνωμη?εμενα μου ειχαν γυρισει τα λαμπακια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
το ξερω τα συναισθηματα του και ειναι τα ιδια με τα δικα μου.................................τωρα πια.....:redface::inlove::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
το ξερω τα συναισθηματα του και ειναι τα ιδια με τα δικα μου.................................τωρα πια.....:redface::inlove::rolleyes:

ψψψψψ αυτα εινια! :D:Dαντε να δουμε τι θα κανουμε εμεις οι λευτερες!:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχαχα ναι αλλα δεν ειναι ολα οπως τα περιμενα...ξερω οτι με αγαπα μου το ειπε αλλα λογο ενος σημαντικου προβληματος δεν εχουμε σχεση:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Το λες απλά και αν κάτσει έκατσε!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
10th grade

As I sat there in English class, I stared at the girl next to me. She was my so called "best friend". I stared at her long, silky hair, and wished she was mine. But she didn't notice me like that, and I knew it. After class, she walked up to me and asked me for the notes she had missed the day before and handed them to her. She said "thanks" and gave me a kiss on the cheek. I wanted to tell her, I want her to know that I don't want to be just friends, I love her but I'm just too shy, and I don't know why.

11th grade
The phone rang. On the other end, it was her. She was in tears, mumbling on and on about how her love had broke her heart. She asked me to come over because she didn't want to be alone, so I did. As I sat next to her on the sofa, I stared at her soft eyes, wishing she was mine. After 2 hours, one Drew Barrymore movie, and three bags of chips, she decided to go to sleep. She looked at me, said "thanks" and gave me a kiss on the cheek. I want to tell her, I want her to know that I don't want to be just friends, I love her but I'm just too shy, and I don't know why.

Senior year
The day before prom she walked to my locker. My date is sick" she said; he's not going to go well, I didn't have a date, and in 7th grade, we made a promise that if neither of us had dates, we would go together just as "best friends". So we did. Prom night, after everything was over, I was standing at her front door step. I stared at her as she smiled at me and stared at me with her crystal eyes. I want her to be mine, but she isn't think of me like that, and I know it. Then she said "I had the best time, thanks!" and gave me a kiss on the cheek. I want to tell her, I want her to know that I don't want to be just friends, I love her but I'm just too shy, and I don't know why.

Graduation Day
A day passed, then a week, then a month. Before I could blink, it was graduation day. I watched as her perfect body floated like an angel up on stage to get her diploma. I wanted her to be mine, but she didn't notice me like that, and I knew it. Before everyone went home, she came to me in her smock and hat, and cried as I hugged her. Then she lifted her head from my shoulder and said, "you're my best friend, thanks" and gave me a kiss on the cheek. I want to tell her, I want her to know that I don't want to be just friends, I love her but I'm just too shy, and I don't know why.

A Few Years Later
Now I sit in the pews of the church. That girl is getting married now. I watched her say "I do" and drive off to her new life, married to another man. I wanted her to be mine, but she didn't see me like that, and I knew it. But before she drove away, she came to me and said "you came!". She said "thanks" and kissed me on the cheek. I want to tell her, I want her to know that I don't want to be just friends, I love her but I'm just too shy, and I don't know why.

Funeral
Years passed, I looked down at the coffin of a girl who used to be my "best friend". At the service, they read a diary entry she had wrote in her high school years. This is what it read: I stare at him wishing he was mine, but he doesn't notice me like that, and I know it. I want to tell him, I want him to know that I don't want to be just friends, I love him but I'm just too shy, and I don't know why. I wish he would tell me he loved me! `I wish I did too...` I thought to my self, and I cried.

πολυ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ενα μεγαλο ζητημα της ανθρωποτητας λυθηκε δλδ! :D


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
κάνε του αναπάντητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top