Τμήμα Οικονομικών Επιστημών και αντιστοιχίες Τμημάτων για μετεγγραφή

Ιγνάτιος

Νεοφερμένος

Ο Ιγνάτιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι τριτεκνος και θελω να περασω οικονομικα!! δεν ειμαι ομως τοσο καλος ωστε να γραψω χαλαρα αρα ψαχνω σχολες απο τις οποιες θα μπορω να διαχειριστω λογιστικο γραφειο αλλα με οσο το δυνατον γινεται χαμηλοτερες βασεις!! απο ποιες μπορω ομως να κανω μεταθεση στο μακεδονια θεσσαλονικης?? για παραδειγμα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) και το ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) εχουν καμια σχεση με τα πανεπιστημια θεσσαλονικης μπορω να παρω μεταθεση απο αυτα??? θελω περισσοτερο πανεπιστημια και οχι Τ.Ε.Ι. γιατι λενε οτι εχουν απουσιες!! ειναι αληθεια?? γενικα πιο χαλαρα που ειναι πανεπιστημιο η Τ.Ε.Ι. ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
O μηχανικός οικονομίας-διοίκησης είμαι βέβαιος ότι δεν αντιστοιχεί... τώρα για οικονομικά.. πέρνα οικονομικό στην τρίπολη πχ και μπορείς να ανέβεις ΑΠΘ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Η ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη σχολη και δεν εχει καμια σχεση η βαση της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιγνάτιος

Νεοφερμένος

Ο Ιγνάτιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
O μηχανικός οικονομίας-διοίκησης είμαι βέβαιος ότι δεν αντιστοιχεί... τώρα για οικονομικά.. πέρνα οικονομικό στην τρίπολη πχ και μπορείς να ανέβεις ΑΠΘ..
Καλα αντι για τριπολη μπορω να περασω και ρεθυμνο με ακομα μικροτερη βαση!! Ρωταω αν τυχον υπαρχει σχολη κατω απο 15.000 μορια που μπορει να με φερει σε ενα απο τα οικονομικα πανεπιστημια της θεσσαλονικης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλα αντι για τριπολη μπορω να περασω και ρεθυμνο με ακομα μικροτερη βαση!! Ρωταω αν τυχον υπαρχει σχολη κατω απο 15.000 μορια που μπορει να με φερει σε ενα απο τα οικονομικα πανεπιστημια της θεσσαλονικης!!!

ε δεν νομίζω με τη σχολή που προαναφέρθηκε να μπορείς να πάρεις μεταγραφή στο λογιστική-χρηματοοικονομία του Μακεδονία... τώρα κάτω από 16 είναι και η ΟΔΕ στη Χίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
παρε εφημεριδες με σχετικα θεματα.ξερουν σιγουρα καλυτερα απο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Μπορεις απο οικονομικων επιστημων...κρητης...με 15200 να παρεις μεταγραφη στο αντιστοιχο..
και απο ΟΔΕ ΤΗς χιου...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top