Τμήμα Οικονομικής και Διοίκησης Τουρισμού Πανεπιστήμιο Αιγαίου (Χίος)

ΓιάννηςΞάνθη

Νεοφερμένος

Ο ΓιάννηςΞάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
έχει κανένας πληροφορίες πάνω σε αυτήν εδω τη σχολή ? Ο,τι μπορεί να φανεί χρήσιμο ευπρόσδεκτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Νομίζω ότι τελικά δεν θα λειτουργήσει το συγκεκριμένο τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΞάνθη

Νεοφερμένος

Ο ΓιάννηςΞάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πραγματικά, για όσους σκέφτονται να δηλώσουν αυτή τη σχολή να ξέρουν ότι θα ανοίξει με τα υπάρχοντα δεδομένα το 2010 όπως μου είπαν από την γραμματεία της Χίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Μετά από πόσα χρόνια, να πω ότι λειτουργεί η σχολή.
Οπότε όποιος πέρασε ή θέλει πληροφορίες εδώ είμαι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top