Τμήμα Μηχανικών Μουσικής Τεχνολογίας & Ακουστικής (Κρήτη)

J.Ισκαριώτης

Νεοφερμένος

Ο J.Ισκαριώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα Παιδια,παω Α λυκειου και θελω να μπω στο Εν λογω τει στο ρεθυμνο,Τα μορια τα τελευταια χρονια Κυμαινονται απο 7000 μεχρι 9000,και εγω θελω να παρω τεχνολογικη κατευθυνση,η ερωτηση μου ειναι,εχω ακουσει οτι θελει και ενα ειδικο μαθημα που λεγεται ελεχγος μουσικων και ακουστικων ικανοτητων,Το μαθημα ειναι απαραιτητο να δωθει για να μπεις σε αυτο το τει?
Μπορεις να μην δωσεις κανενα ειδικο μαθημα παρα μονο τα μαθηματα των πανελληνιων και να περασεις στο τει?
παρακαλω οσοι Γνωριζετε να βοηθησετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Καλησπερα Παιδια,παω Α λυκειου και θελω να μπω στο Εν λογω τει στο ρεθυμνο,Τα μορια τα τελευταια χρονια Κυμαινονται απο 7000 μεχρι 9000,και εγω θελω να παρω τεχνολογικη κατευθυνση,η ερωτηση μου ειναι,εχω ακουσει οτι θελει και ενα ειδικο μαθημα που λεγεται ελεχγος μουσικων και ακουστικων ικανοτητων,Το μαθημα ειναι απαραιτητο να δωθει για να μπεις σε αυτο το τει?
Μπορεις να μην δωσεις κανενα ειδικο μαθημα παρα μονο τα μαθηματα των πανελληνιων και να περασεις στο τει?
παρακαλω οσοι Γνωριζετε να βοηθησετε!

Δεν χρειαζεται να δωσεις τα ειδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

J.Ισκαριώτης

Νεοφερμένος

Ο J.Ισκαριώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστω,δηλαδη μονο πανελληνιες και πιανω πχ τις βασεις του και μπηκα ε?
Εσυ πως το ξερεις,το γραφει στο σαιτ του τει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ευχαριστω,δηλαδη μονο πανελληνιες και πιανω πχ τις βασεις του και μπηκα ε?
Εσυ πως το ξερεις,το γραφει στο σαιτ του τει?


οχι , απλα εδωσε ενας φιλος μου και σιγουρα δεν εδωσε ειδικα γιατι δεν εχει ιδεα τι ειναι αυτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top