Τμήματα μηχανικών υπολογιστών ΔΙΠΑΕ

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.




Έρχονται τα ιδιωτικά πανεπιστήμια, τρέχουμε τώρα
Πάντως, πολύ καλά τμήματα και τα δύο!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,079 μηνύματα.




Έρχονται τα ιδιωτικά πανεπιστήμια, τρέχουμε τώρα
Πάντως, πολύ καλά τμήματα και τα δύο!!
Ναι Ναλα μου σωστα και ωραια και μπραβω στις σχολες..
Αλλα να κατι με στραβωνει..γιατι μου μοιαζει με ''πληρωμη γραμματιων''.
Δεν κανεις ΦΕΚ για το Ελμεπα το Παπελ το Παδα που εχουν παρει το μαστερ χρονια πολλα τωρα ....αλλα κανεις για σχολη που δεν εχει μαστερ.
Εσυ που εισαι βορεια ξερεις αν το ΔΙΠΑΕ εχει διορισμενη διοικηση ή εχει πρυτανεια? Δεν ακουσα κατι για εκλογες εκει.
 

agg41

Νεοφερμένος

Ο agg41 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σκεφτόμουν για πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στην Λαμία σαν δευτερη επιλογη καθως δεν περναω μαλλον στην πρωτη, αλλα μιας και εγινε αυτη η αντιστοίχηση στην σχολη στης Σέρρες να αξιζει να δηλώσω αυτην για δευτερη τελικα? Λόγω integrated master και πλεον της αντιστοιχίας με πολυτεχνικες. Μου φαίνεται καλη σαν σχολη,το μονο που με προβληματίζει ειναι τα σχετικα χαμηλότερα μορια αλλα απο οσο ξερω δεν σημαινουν τα χαμηλοτερα μορια και οτι ειναι χειροτερη σχολη.


Τι πιστεύετε? Ευχαριστώ.
 

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αντιστοιχίσεις και ανακοινώσεις βλέπω..
Τα ΦΕΚ δεν βλέπω να έρχονται 😠
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,079 μηνύματα.
Σκεφτόμουν για πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στην Λαμία σαν δευτερη επιλογη καθως δεν περναω μαλλον στην πρωτη, αλλα μιας και εγινε αυτη η αντιστοίχηση στην σχολη στης Σέρρες να αξιζει να δηλώσω αυτην για δευτερη τελικα? Λόγω integrated master και πλεον της αντιστοιχίας με πολυτεχνικες. Μου φαίνεται καλη σαν σχολη,το μονο που με προβληματίζει ειναι τα σχετικα χαμηλότερα μορια αλλα απο οσο ξερω δεν σημαινουν τα χαμηλοτερα μορια και οτι ειναι χειροτερη σχολη.


Τι πιστεύετε? Ευχαριστώ.
Η σχολη των σερρων ειναι πιο βαρια σχολη διοτι εχει και ηλεκτρονικη μεσα..ε και να πουμε οτι ειναι πιο πληρης.. και πιο πολλους καθηγητες αν εχει χρηματα που θα εχει.
Οχι οτι η Λαμια ειναι ευκολη και αυτη ειναι ζορικη και ικανοποιητικα πληρης.
Για μενα ισχυει οτι πιο κοντα στην αθηνα ισον πιο πολλα μορια.
Και απο τις δυο σχολες θα σε αρπαξουν για δουλεια πριν παρεις πτυχιο.
Αν ειναι απο το 4ο τοτε οι σερρες εχουν παραπανω ζορι.
Εγω θα επελεγα σερρες αν ειχα τα φραγκα. ( κοστος εκει ανω των 1000€)
και γιατι εχει ωραια μπουγατσα και γιατι η λαμια ειναι μουντη πολη.
Αυτα απο μενα που ειμαι καπως μηχανοστροφικος και θεωρω οτι εκτος απο αυτα που μας μαθαινουν θελουμε και αλλα να μας πουν γιατι δεν μου φτανουν.

Καλη τυχη
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Ναι Ναλα μου σωστα και ωραια και μπραβω στις σχολες..
Αλλα να κατι με στραβωνει..γιατι μου μοιαζει με ''πληρωμη γραμματιων''.
Δεν κανεις ΦΕΚ για το Ελμεπα το Παπελ το Παδα που εχουν παρει το μαστερ χρονια πολλα τωρα ....αλλα κανεις για σχολη που δεν εχει μαστερ.
Εσυ που εισαι βορεια ξερεις αν το ΔΙΠΑΕ εχει διορισμενη διοικηση ή εχει πρυτανεια? Δεν ακουσα κατι για εκλογες εκει.
Δεν έχω ιδέα τι γίνεται στο διπαε, έχασαν πολλούς φοιτητές,ίσως τώρα γεμίσουν ξανά τα τμήματα ειδικά των Σερρών
Φίλη μου που τελείωσε αυτό το τμήμα και μάλιστα ως ΤΕΙ, είναι στην τρίτη καλοπληρωμενη εταιρεία, από την πρακτική της εδώ και τρία χρόνια δουλεύει ανελλιπώς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σκεφτόμουν για πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στην Λαμία σαν δευτερη επιλογη καθως δεν περναω μαλλον στην πρωτη, αλλα μιας και εγινε αυτη η αντιστοίχηση στην σχολη στης Σέρρες να αξιζει να δηλώσω αυτην για δευτερη τελικα? Λόγω integrated master και πλεον της αντιστοιχίας με πολυτεχνικες. Μου φαίνεται καλη σαν σχολη,το μονο που με προβληματίζει ειναι τα σχετικα χαμηλότερα μορια αλλα απο οσο ξερω δεν σημαινουν τα χαμηλοτερα μορια και οτι ειναι χειροτερη σχολη.


Τι πιστεύετε? Ευχαριστώ.
Και βέβαια να την δηλώσεις, είναι παλιές σχολές από όταν ήταν ΤΕΙ,
Φίλη μου που τελείωσε αυτό το τμήμα και μάλιστα ως ΤΕΙ, είναι στην τρίτη καλοπληρωμενη εταιρεία, από την πρακτική της εδώ και τρία χρόνια δουλεύει ανελλιπώς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν έχω ιδέα τι γίνεται στο διπαε, έχασαν πολλούς φοιτητές,ίσως τώρα γεμίσουν ξανά τα τμήματα ειδικά των Σερρών
Φίλη μου που τελείωσε αυτό το τμήμα και μάλιστα ως ΤΕΙ, είναι στην τρίτη καλοπληρωμενη εταιρεία, από την πρακτική της εδώ και τρία χρόνια δουλεύει ανελλιπώς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και βέβαια να την δηλώσεις, είναι παλιές σχολές από όταν ήταν ΤΕΙ,
Φίλη μου που τελείωσε αυτό το τμήμα και μάλιστα ως ΤΕΙ, είναι στην τρίτη καλοπληρωμενη εταιρεία, από την πρακτική της εδώ και τρία χρόνια δουλεύει ανελλιπώς
Η πόλη έχει πολλούς φοιτητές, ωραιο καμπ, και πολύ καλά ενοίκια
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,263 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

agg41

Νεοφερμένος

Ο agg41 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,079 μηνύματα.
Είναι όντως τόσο ακριβή η ζωή εκεί? Τα ενοίκια που κοίταξα είχαν αρκετά προσιτες τιμές,σίγουρα πολύ καλύτερες από μεγάλες πόλεις.
Κοιτα να δεις εγω απο σερρας δεν.
Πενταημερη θεσσαλονικη μονο.
Ειχα δει μια αναρτηση του κοσμήτορα των μηχανολογων στον οδηγο σπουδων που ειναι στην ιδια πολη και ειναι τιμιος ανθρωπος και ειχε πει οτι το κοστος διαβίωσης ειναι 800€ αλλα αυτη ηταν το 2019 οταν και εγω ψαχνομουνα ... οποτε τωρα με την ακριβεια υπολογισε.
Καλη τυχη και πιστευω θα εχεις καλη εκει αν το θες.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Όχι η Σέρρες δεν είναι ακριβή πόλη, είναι η γιαγιά μου εκεί και πηγαίνουμε συχνά
Όσο για τα ενοίκια μπες και δες σπιτογατο, τα Τρίκαλα πολύ πιο ακριβά όπως και πολλές επαρχιακές πόλεις, νομίζω ότι δεν είναι καθόλου ακριβή
 

agg41

Νεοφερμένος

Ο agg41 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Όχι η Σέρρες δεν είναι ακριβή πόλη, είναι η γιαγιά μου εκεί και πηγαίνουμε συχνά
Όσο για τα ενοίκια μπες και δες σπιτογατο, τα Τρίκαλα πολύ πιο ακριβά όπως και πολλές επαρχιακές πόλεις, νομίζω ότι δεν είναι καθόλου ακριβή
Σε ευχαριστώ,εκεί βλέπω να πηγαίνω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top