Τι blogs παρακολουθείτε;

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.

Guest 541500

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To blog μιας φίλης μου: https://www.orexsatoi.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε της Χριστιάννας το βλέπει κάνας άλλος από δω? Περνάω όποτε θυμηθώ κι είναι καλή φάση γιατί κάθε φορά θα 'χει μεσολαβήσει καιρός απ' την προηγούμενη οπότε μαζεύονται πράγματα κι έχεις να διαβάσεις κάτι λίγα ξερωγώ.

Αλλά ρε φίλε σχεδόν σε ΚΑΘΕ μήνυμα φωνάζω

ΔΕΝ . ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ . ΤΙ . ΛΕΣ . ΤΙΠΟΤΑ . ΝΑΙ .

Θα το τρόλαρα στα comments αλλά βλέπεις και κάνα ξέμπαρκο μετά που ο τύπος/τύπισσα που το γράφει, well, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΧΑΛΑΡΑ τι λέει το μήνυμα και σκαλώνεις. Και λες λοιπόν τι σκατά, ή εσείς μιλάτε την ίδια γλώσσα (γαλλικά θα 'ναι, το φαντάζομαι, μαλάκες) ή απλά μιλάτε την ίδια γλώσσα.

Ε, και κάπου τότε βαριέμαι και να μπω σε διαδικασίες αποκρυπτογράφησης και την κάνω.

Όχι για να λέτε μετά ότι τα internets είναι εύκολα.

Σιγά Γιώργο παιδί μου, θα πάθεις τίποτα!

Επίσης, στα περισσότερα ποστ μου ΔΕΝ επιτρέπονται τα κομεντς για να μην τρολάρουν κάτι τύποι σαν εσένα! :happy:

On topic διαβάζω αρκετά blog, κάμποσα και από χρήστες του φόρουμ, είναι μεγάλη η λίστα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnna z

Νεοφερμένος

Η kwnna z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παρακολουθώ ένα νέο blog το orexsatoi.blogspot.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ρε της Χριστιάννας το βλέπει κάνας άλλος από δω? Περνάω όποτε θυμηθώ κι είναι καλή φάση γιατί κάθε φορά θα 'χει μεσολαβήσει καιρός απ' την προηγούμενη οπότε μαζεύονται πράγματα κι έχεις να διαβάσεις κάτι λίγα ξερωγώ.

Αλλά ρε φίλε σχεδόν σε ΚΑΘΕ μήνυμα φωνάζω

ΔΕΝ . ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ . ΤΙ . ΛΕΣ . ΤΙΠΟΤΑ . ΝΑΙ .

Θα το τρόλαρα στα comments αλλά βλέπεις και κάνα ξέμπαρκο μετά που ο τύπος/τύπισσα που το γράφει, well, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΧΑΛΑΡΑ τι λέει το μήνυμα και σκαλώνεις. Και λες λοιπόν τι σκατά, ή εσείς μιλάτε την ίδια γλώσσα (γαλλικά θα 'ναι, το φαντάζομαι, μαλάκες) ή απλά μιλάτε την ίδια γλώσσα.

Ε, και κάπου τότε βαριέμαι και να μπω σε διαδικασίες αποκρυπτογράφησης και την κάνω.

Όχι για να λέτε μετά ότι τα internets είναι εύκολα.

Eγω το παρακολουθω και μ'αρεσει απιστευτα.
Και ναι, καταλαβαινω.Εκφραζεται με ιδιαιτερο και μοναδικο τροπο. :>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Για να μην αδικήσω κάποιον, θα στείλω το προφίλ μου στο Blogger που φαίνεται ποιους ακολουθώ. Like a boss. :D
https://www.blogger.com/profile/15078936593676725776
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Summer rainbow

Νεοφερμένος

Η Summer rainbow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
προς το παρον παρακολουθω αυτο : www.moonlighttraveller.blogspot.com το οποιο και μου ανηκει...
δε γνωριζω αλλα μπλογκ γι αυτο το λογο αν καποιος απο εσασ εχει θα μπορουσε να μου το πει να γινω μελοσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
προς το παρον παρακολουθω αυτο : www.moonlighttraveller.blogspot.com το οποιο και μου ανηκει...

lol γαμάτη. Αν ήμουν μέσα σ' όλη τη φάση με blogs and whatnot θα το διάβαζα μόνο και μόνο για τη διαφήμιση. :P

Also, @art, ιδιαίτερο, μοναδικό, περίεργο, whatever, you name it. Έχω να μπω από τότε που (ψιλο)τρόλαρα κι έφαγα κράξιμο μετά χωρίς να μπορώ ν' απαντήσω. :devil:

Προσωπικό στιλ γενικά, ναι, κι αυτό είναι καλό, OK. Απλά όχι τόσο για μένα με τάσεις που έχω να σχολιάζω. Πιο πολύ θα ταίριαζε για private, ίσως, ή έναν πιο κλειστό κύκλο που θα το καταλάβαινε εντελώς, but oh well, good for anyone that gets it I guess.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
οποιος/α θελει ας γινει μελος..στο μπλογκ μου: https://atrip-maria.blogspot.gr/ ευχαριστωωω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnna z

Νεοφερμένος

Η kwnna z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

EternalDreamer

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ρε παιδιά ξέρετε πως μπορώ να βάλω ένα τραγούδι να ακούγεται μόλις μπαίνεις στο blog? προσπαθώ από χθες και δεν το βρίσκω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
ρε παιδιά ξέρετε πως μπορώ να βάλω ένα τραγούδι να ακούγεται μόλις μπαίνεις στο blog? προσπαθώ από χθες και δεν το βρίσκω... :(

Γεια σου!
Είχα παλιά και εγώ τραγούδια στο blog μου αλλά δεν θυμάμαι πολύ καλά την διαδικασία.
Άνοιξε το spoiler και μπες στη διεύθυνση που σου γράφω, κάνε λογαριασμό και έπειτα φτιάξε λίστα με τα τραγούδια που θέλεις, όταν τελειώσεις διαλέγεις τη μορφή θέλεις να έχει το πινακάκι που εμφανίζει το βίντεο με τα τραγούδια σου.
Όταν τελειώσεις σου δίνει code τον αντιγράφεις και τον βάζεις σε όποια θέση θέλεις εσύ (όπου έχεις θέσεις για gadget) στο "περιεχόμενο"

Προσπάθησε με τον τρόπο που το έκανα εγώ, μακάρι να βγάλεις άκρη :)
Φιλική συμβουλή πάντως, εγώ λέω να μη βάλεις, όταν είχα βάλει πολλοί μου έλεγαν ότι είναι σπαστικό, επειδή τύχαινε να έχουν τα ηχεία στο τέρμα και να τρομάζουν, επειδή δεν τους άρεσαν τα τραγούδια,και γενικά όταν ο άλλος μπαίνει να διαβάσει ή να δει κάτι σε ένα blog η μουσική τον αποσπάει και την κλείνει, οπότε είτε έχεις τραγούδια είτε όχι ελάχιστοι έως κανένας δεν θα τα ακούσει, γενικά πιστεύω ότι είναι ένα αρνητικό η μουσική στο blog, από κει και πέρα κάνεις εσύ ότι επιθυμείς.
Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω και έχω κάνει κάποιο λάθος ας με διορθώσει :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Γεια σου!
Είχα παλιά και εγώ τραγούδια στο blog μου αλλά δεν θυμάμαι πολύ καλά την διαδικασία.
Άνοιξε το spoiler και μπες στη διεύθυνση που σου γράφω, κάνε λογαριασμό και έπειτα φτιάξε λίστα με τα τραγούδια που θέλεις, όταν τελειώσεις διαλέγεις τη μορφή θέλεις να έχει το πινακάκι που εμφανίζει το βίντεο με τα τραγούδια σου.
Όταν τελειώσεις σου δίνει code τον αντιγράφεις και τον βάζεις σε όποια θέση θέλεις εσύ (όπου έχεις θέσεις για gadget) στο "περιεχόμενο"

Προσπάθησε με τον τρόπο που το έκανα εγώ, μακάρι να βγάλεις άκρη :)
Φιλική συμβουλή πάντως, εγώ λέω να μη βάλεις, όταν είχα βάλει πολλοί μου έλεγαν ότι είναι σπαστικό, επειδή τύχαινε να έχουν τα ηχεία στο τέρμα και να τρομάζουν, επειδή δεν τους άρεσαν τα τραγούδια,και γενικά όταν ο άλλος μπαίνει να διαβάσει ή να δει κάτι σε ένα blog η μουσική σε αποσπάει και την κλείνεις, οπότε είτε έχεις τραγούδια είτε όχι ελάχιστοι έως κανένας δεν θα τα ακούσει, γενικά πιστεύω ότι είναι ένα αρνητικό η μουσική στο blog, από κει και πέρα κάνεις εσύ ότι επιθυμείς.
Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω και έχω κάνει κάποιο λάθος ας με διορθώσει :redface:

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Βασικά θέλω να το βάλω τώρα γιατί έτσι μου ήρθε, μπορεί δηλαδή να το βαρεθώ.:P
Εχεις δίκιο βέβαια σε αυτό που λες ότι για κάποιους είναι σπαστικό. Αμα δεν κάνω λογαριασμό κάπου δεν γίνεται?
Δεν θέλω να δίνω παντου το mail μου... Αμα είναι έτσι δεν πρόκειται να βάλω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Δεν γνωρίζω για να σου απαντήσω σε αυτό :/
Εγώ λογαριασμό είχα κάνει, μπες μέσα στη σελίδα και ψάξ΄το μπας και βρεις κάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Το καλύτερο Blog στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή όσον αφορά τα σκυλάκια μας. Έχει και μία γωνίτσα για τις γατούλες βέβαια.

https://doglovernews.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Lol, νομίζω στο δικό μου μπαίνουν μόνο από miss-click.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top