Τι σας τη σπάει περισσότερο στις εξετάσεις Αγγλικών;

Τι σας ενοχλεί περισσότερο στις εξετάσεις αγγλικών;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Τo CD

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Τα θέματα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οι εξεταστές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Η αργοπορία των αποτελεσμάτων

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 0 0.0%

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Πιο ξεκαθαρος δν μπορω να γινω :P
-----------------------------------------
ε?
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
οταν εχει προβλημα τ cd ή η κασετα κ δεν ακουγεται τιποτα καθαρα. μ εχει συμβει δυο φορες. στ κρατικο κ στ εντεξελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Εμένα μου τη σπαει που αργουν να βγουν τα αποτελεσματα !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
και εμένα :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εμενα μου την σπανε επειδη σε κοροιδευουν . Πχ ειναι ολες οι γκομεναρες εξεταστριες και τελικα μολις ανοιξουν το στομα τους ειναι στριγγλες -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χαχαχα!
Δεν εχεις δει εξεταστη Κεμπριτζ που ειναι 60+...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Χαχαχα!
Δεν εχεις δει εξεταστη Κεμπριτζ που ειναι 60+...:P

ετσι ακριβως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
΄Το Cd
Όποτε θέλει παίζει όποτε όχι.Την μία κολλάει!ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
΄Το Cd
Όποτε θέλει παίζει όποτε όχι.Την μία κολλάει!ΕΛΕΟΣ

Εγω γιατι εχω δωσει τόσα πτυχια και πρόβλημα με το CD δεν υπήρχε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι πτυχίο έδωσες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι πτυχίο έδωσες:P

TI πτυχία μάλλον θες να πεις...:P

Tωρα παντως που το είδα τα αποτελεσματα το Cambridge τα βγαζει πολύ νωρίτερα σε σχέση με το Michigan ασχετα αν εχει και 2000 εξεταστικα κεντρα παγκοσμίως.
Γιατί πολύ απλα οι εξετασεις για τα FCE,CAE,CPE δοθηκαν παγκοσμιως 12-16 Ιουνιου 2009 και τα αποτελεσματα θα τα βγαλουν 31/07/2009.Ασχετα αν στην Ελλαδα ειναι η μονη χωρα που διεξαγει τις εξετασεις του Cambridge τον Μαιο!

Αρα ισχυει οτι τα αποτελεσματα ειναι διαθεσιμα 5-7 βδομάδες μετά το τέστ!

Aρα δεν θα το λεγες και αργοπορια αν φανταστεις το οτι η πλειονοτητα των γραπτων υπάρχει τον Ιουνιο και αυτοι βγαζουν τα αποτελεσματα ουσιαστικα μεσα σε 6 βδομαδες!

Ααα σας εχω και αλλα νεα!
Με το Computer Based Testing που θα εφαρμοστει ΚΑΙ για το FCE απο τον Νοεμβριο του 2009 τα αποτελεσματα θα είναι διαθέσιμα μεσα σε 3 βδόμαδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ααα σας εχω και αλλα νεα!
Με το Computer Based Testing που θα εφαρμοστει ΚΑΙ για το FCE απο τον Νοεμβριο του 2009 τα αποτελεσματα θα είναι διαθέσιμα μεσα σε 3 βδόμαδες!



στ μισιγκαν, στ κρατικο κ στ εντεξελ θ ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisar

Νεοφερμένος

Ο arisar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Αθανάσιος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εμένα παιδιά μου την έδωσαν τα θέματα........Περσι που εδωσα για το Cambridge Proficiency μας έπεσε θέμα (Προσέξτε τον τίτλο!!!!) : Ωτόλιθοι, Πέτρες που σχηματίζονται μέσα στα αυτιά ενός ψαριού από το θαλασσινό νερό :lol:...........Δηλαδή για όνομα του Θεού........!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ααα σας εχω και αλλα νεα!
Με το Computer Based Testing που θα εφαρμοστει ΚΑΙ για το FCE απο τον Νοεμβριο του 2009 τα αποτελεσματα θα είναι διαθέσιμα μεσα σε 3 βδόμαδες!



στ μισιγκαν, στ κρατικο κ στ εντεξελ θ ισχυει?

Οχι δεν θα ισχύει.
Οταν εννοω Computer-Based Testing εννοω να δωσεις τις εξετασεις του FCE μεσω Η/Υ και οχι με μολύβι και χαρτι!
Ελπίζω να κατάλαβες!;)

Εμένα παιδιά μου την έδωσαν τα θέματα........Περσι που εδωσα για το Cambridge Proficiency μας έπεσε θέμα (Προσέξτε τον τίτλο!!!!) : Ωτόλιθοι, Πέτρες που σχηματίζονται μέσα στα αυτιά ενός ψαριού από το θαλασσινό νερό :lol:...........Δηλαδή για όνομα του Θεού........!!!!!!!!!!!!!!

Ελεος!!:lol::lol::lol:
Καλα συμβαίνουν και αυτά φορές-φορές.
Μην ξεχνάμε πως είναι Cambridge ειναι Cambridge και μερικες φορες στα θεματα του βρίσκουμε και λίγη κουλαμάρα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ελπίζω να κατάλαβες!;)[/quote]

ναι ρε τ καταλαβα. οπως το ecdl. δν ειμαι χαζο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι δεν εισαι χαζό ειπαμε ρε συ!
Απλα ετσι πως το ανεφερα και γω μπορει να υπαρξουν παρανοήσεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
οκ ρε πλακα εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Οταν αργουν να βγουν τα αποτελεσματα και οταν εχουμε για εξεταστες περιεργους. Φετος στα γραπτα ηταν μια σκυλα(φαινοταν απο την μουρη)που ενω ηταν ελληνιδα, μιλουσε με πολυ προφορα και μου την εσπαγε η ψιλομυτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top