Τι θα κάνετε τα Χριστούγεννα;

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
hmm.. 23 Δεκεμβρίου κλείνει το φροντιστήριο και ανοίγει 2 Ιανουαρίου. Πάλι καλά που δεν κάνουμε και New Year's Eve δηλαδή παρέα με λανθάνοντες υποθετικούς λόγους. Στις πολλές μέρες που μας αφήνουν να διαβάσουμε, μας έβαλαν και δυο διαγωνίσματα εφ' όλης της ύλης, έτσι να γουστάρουμε.

Κατα τ'άλλα ευελπιστώ να κοιμηθώ καμιά ώρα παραπάνω, να πάω βόλτα στη στολισμένη Αθήνα και να περάσω καλά την Πρωτοχρονιά έστω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Notis

Νεοφερμένος

Ο Notis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ πάντως σχεδίασα με την παρέα να πάμε φαλακρό για 4ημερο :D μετά διάβασμα! πολύ διάβασμα! (λέμε τώρα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θα περιμενω τον Αη Βασιλη...τι ωρα ερχεται?Απο Αιγαλεω περναει? Γιατι ακουσα οτι εχουν παθει λουμπαγκο οι ταρανδοι του...το λεει στο ραδιοφωνο...!!!:D


Εισαι παλικαρι..!
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Καλα τετοια φαση ειμαι κι εγω, απλα στο χωριο που θα παω θα παρω και τα μαθ. κατ. (μπλιεξ) μαζι μου μπας και λυσω καμια ασκηση... :P


Aυτό το λες για να με πληγώσεις, το ξέρω:'(:'(

Αλλά τέσπα, είμαι μεγαλόψυχος και σε συγχωρώ...


Δεν πρόκειται να σ' αφήσω να διαβάσεις..Όλο βόλτες θα κάνουμε


(sorry για το off, με προκάλεσε:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias777

Νεοφερμένος

Ο ilias777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε όλη τη διαρκεία των Χριστουγέννων γράφω διαγωνίσματα ,
οπότε επανάληψη σχεδόν σε όλα τα μαθήματα !!!


ΑΝΤΕ κ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ποιά καλά χριστούγεννα???? ΜΑΥΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ επρεπε να λέγονται..τεσπα και γω καμιά επανάληψη το βλέπω μάγκες... θα είναι ευκαιρία χωρις το σχολείο (αν δεν ξυπναω το μεσημερι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Για αρχή θα κάνω επανάληψη τους μιγαδικούςπουμόλις βγάλαμε το κεφάλαιο και μετά όλη μέρα WoWWWWWWW

FOR THE HORDEEEEEEEE
MY LIFE FOR THE HORDE
I WILL SERVE MY LICH KING
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
hmm.. 23 Δεκεμβρίου κλείνει το φροντιστήριο και ανοίγει 2 Ιανουαρίου. Πάλι καλά που δεν κάνουμε και New Year's Eve δηλαδή παρέα με λανθάνοντες υποθετικούς λόγους. Στις πολλές μέρες που μας αφήνουν να διαβάσουμε, μας έβαλαν και δυο διαγωνίσματα εφ' όλης της ύλης, έτσι να γουστάρουμε.

Κατα τ'άλλα ευελπιστώ να κοιμηθώ καμιά ώρα παραπάνω, να πάω βόλτα στη στολισμένη Αθήνα και να περάσω καλά την Πρωτοχρονιά έστω :P

καλυτερα να αναθεωρησεις τα πλανα σου
η αθηνα απο χτες μολις αλλαξε στολισμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Για αρχή θα κάνω επανάληψη τους μιγαδικούςπουμόλις βγάλαμε το κεφάλαιο και μετά όλη μέρα WoWWWWWWW

FOR THE HORDEEEEEEEE
MY LIFE FOR THE HORDE
I WILL SERVE MY LICH KING

Συγγνώμη είσαι πρώτη λυκείου και κάνετε μιγαδικούς; :wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Λέω να ανέβω Αθήνα. Για αρχή θα πάω να κάνω κάποια ψώνια στα μαγαζιά, μετά θα αγοράσω τσίχλες από το περίπτερο του Συντάγματος και έπειτα λέω να πάω να παρακολουθήσω την ένδοξη αλλαγή φρουράς στο καμένο πλέον μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη το οποίο βέβαια θα έχει αντικατασταθεί από το μνημείο των νέων εθνικών ηρώων... των Άγνωστων Διαδηλωτών... χαίρε Ελλάδα, θαυμάζω το μεγαλείο σου, τους πολίτες σου, εσένα... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Λέω να ανέβω Αθήνα. Για αρχή θα πάω να κάνω κάποια ψώνια στα μαγαζιά, μετά θα αγοράσω τσίχλες από το περίπτερο του Συντάγματος και έπειτα λέω να πάω να παρακολουθήσω την ένδοξη αλλαγή φρουράς στο καμένο πλέον μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη το οποίο βέβαια θα έχει αντικατασταθεί από το μνημείο των νέων εθνικών ηρώων... των Άγνωστων Διαδηλωτών... χαίρε Ελλάδα, θαυμάζω το μεγαλείο σου, τους πολίτες σου, εσένα... :bye:

Άσχετο..Είδες ποιο είναι το περιέχομενο του θέματος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Άσχετο..Είδες ποιο είναι το περιέχομενο του θέματος; :P

Υπάρχει μία τεχνική στη λογοτεχνία... αλληγορία, πρέπει να έχεις ακούσει.

Πάντως γενικά, δεν υπάρχουν μόνο οι μιγαδικοί στον κόσμο... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Υπάρχει μία τεχνική στη λογοτεχνία... αλληγορία, πρέπει να έχεις ακούσει.

Πάντως γενικά, δεν υπάρχουν μόνο οι μιγαδικοί στον κόσμο... :bye:

Δεν το είπα εγώ γι' αυτό, απλώς μου φάνηκε παράξενο που το παιδί Α λυκείου κάνει μιγαδικούς :p

Κατάλαβα πάντως το μήνυμά σου, απλώς νόμισα ότι απάντησες χωρίς να δεις σε ποια section είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν το είπα εγώ γι' αυτό, απλώς μου φάνηκε παράξενο που το παιδί Α λυκείου κάνει μιγαδικούς :p

Κατάλαβα πάντως το μήνυμά σου, απλώς νόμισα ότι απάντησες χωρίς να δεις σε ποια section είναι :P

Είναι παράξενο. :P

Good. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
επαναλήψεις!! έτσι κ αλλιώς γράφω στο φροντιστήριο 3ωρα σε όλα τα μαθήματα.. οπότε..

Για αρχή θα κάνω επανάληψη τους μιγαδικούςπουμόλις βγάλαμε το κεφάλαιο και μετά όλη μέρα WoWWWWWWW

FOR THE HORDEEEEEEEE
MY LIFE FOR THE HORDE
I WILL SERVE MY LICH KING

αααα τι μου κάνεις!! παλιά μεγάλη αρρώστια! την 3η λυκείου μου μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Φέτος τα χριστούγεννα θα τα περάσω παρέα με φυσική και Μαθηματικά ...:D

Για αρχή θα κάνω επανάληψη τους μιγαδικούςπουμόλις βγάλαμε το κεφάλαιο και μετά όλη μέρα WoWWWWWWW

FOR THE HORDEEEEEEEE
MY LIFE FOR THE HORDE
I WILL SERVE MY LICH KING

Συγγνώμη είσαι πρώτη λυκείου και κάνετε μιγαδικούς; :wow:

Λογικά το α'λυκείου θα ναι λάθος :P Μένα με παραξενεύει το "μιγαδικούςπουμόλις βγάλαμε το κεφάλαιο" Δεκέμβριος και έχετε τελειώσει μόνο τους μιγαδικούς???????????????????? :wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top