Τι θα κάνετε μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες;

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Θα περιμενω ενα μηνα εναγωνιως τα αποτελεσματα. Μετα διακοπες ο,τι κι αν γινει.

Το θεμα της εκθεσης μου εδωσε ιδεα να καψω το βιβλιο της παπαγαλο-Βιολογιας Γενικης. Μπορει να ειναι απλο μαθημα, αλλα μου βγηκε το λαδι για να το μαθω παπαγαλια (θελοντας να γραψω 100). Και τελικα παλι ξεχασα μια λεπτομερεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έχω ανάγκη από έξοδο. Από το Πάσχα έχω να βγω. Βολτούλα λοιπόν για ταινία αρχικά, και μετά κάπου κέντρο για φαγί (ελπίζω). Άντε, 7 και σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Έχω ανάγκη από έξοδο. Από το Πάσχα έχω να βγω. Βολτούλα λοιπόν για ταινία αρχικά, και μετά κάπου κέντρο για φαγί (ελπίζω). Άντε, 7 και σήμερα.

Καλή όρεξη :P

(Πώς τα πάει μέχρι τώρα η Ιωάννα; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δε σου λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Θα περιμενω ενα μηνα εναγωνιως τα αποτελεσματα. Μετα διακοπες ο,τι κι αν γινει.

Το θεμα της εκθεσης μου εδωσε ιδεα να καψω το βιβλιο της παπαγαλο-Βιολογιας Γενικης. Μπορει να ειναι απλο μαθημα, αλλα μου βγηκε το λαδι για να το μαθω παπαγαλια (θελοντας να γραψω 100). Και τελικα παλι ξεχασα μια λεπτομερεια. :P
επρεπε να παρεις μαθηματικα κρις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

000090

Νεοφερμένος

Ο 000090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω δεν εχω να περιγραψω τιποτα.. απλα θα περασω στην

Dark Side....
Nothing Less Nothing more
When the First Rule is that there are no RULES.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
SEX.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
χαχα! κοιτα να δεις τι μας κανουν οι πανελλαδικες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
μετά το Πάσχα πού χρόνος!



Πλακα κανεις!!!!! Μα...τωρα αναμεσα στα μαθηματα ειναι απαραιτητο.... χαλαρωνεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Πλακα κανεις!!!!! Μα...τωρα αναμεσα στα μαθηματα ειναι απαραιτητο.... χαλαρωνεις...;)

Ακριβώς, ένα 5-6 ώρες διάβασμα ρίχνω ανάμεσα στα μαθήματα... δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ πραγματικά πλέον... ότι μάθαμε μάθαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hli

Νεοφερμένος

Η Ηλιανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
βασικα μου λειπει πολυ υπνος!οποτε μολισ γυρισω εχει κρεβατι!!!!!!!!αλλα μετα εχουμε και τ ενδοσχολικα που δν τα εχω δει ποτε φετος!ελεοσ...μετα?τ σπιτι ουτε που θα μ βλεπει....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγώ τελειώνω 29 λόγω ΑΟΘ. Στο καπάκι Θησείο για καφέ, ψώνια Ερμού, ξύσιμο μέχρι αηδίας. Το σαββατοκύριακο σε κάποια παραλία για το πρώτο μπάνιο. Την Τρίτη αρχίζω ενδοσχολικές με Θρησκευτικά, βέβαια. Χ-Ε-Σ-Τ-Η-Κ-Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Θα κάνω πράξη το θέμα της έκθεσης: κάψιμο βιβλίων :D (σατανικό γέλιο)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ειδικα αοδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*M_anos*

Νεοφερμένος

Ο *M_anos* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Εγω θα κανω κατι το οποιο δεν το ειπε κανεις.. Θα ΚΟΙΜΗΘΩ!!!! (εχω καιρο να το κανω)
Μετα μολισ ξυπνησω κατευθειαν λεοφορειο να βρω αδερφο που σπουδαζει με 2 κολλητους μου για 2 μερες για καφε και τετοια στην πολη του αδερφου (και για να του παρω και το xbox360 κ να το φερω σπιτι) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Με το που θα γυρίσω από το αεππ παίζει και να ρίξω έναν δεκάπενταωρο ύπνο να αναπληρώσω τα δυο χρόνια που μου χουν φάει οι πανελλήνιες από την ζωή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top