Τι θα κάνετε μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες;

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγω δεν εχω αποφασισει ακριβως τι θα κανω,παντως ξερω οτι δεν προκειται να γυρισω σπιτι μου το βραδυ στις 27 !!! Θα ξημερωσει πρωτα και βλεπουμε!!! Εχετε σχεδια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ξενυχτι την τελευταια μερα,υπνος και αραλικι στις ενδοσχολικες.Βαρυ προγραμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Θα προετοιμαστώ για να δώσω τα 3 μαθήματα που μου απομένουν για τη σχολή μου, ενώ όλοι οι άλλοι θα κάνουν διακοπές, διακοπές, ατελείωτες διακοπές...! Κλαψ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Ας ερθει αυτη η αγια μερα,και θα φροντισω να μου μεινει αξεχαστη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Τί θα κάνω;;; Αυτό που τέθηκε σαν θέμα στην Έκθεση στις πανελλαδικές... χαχαχα
Ειδικά τα μαθηματικά κατεύθυνσης μέχρι και βενζίνη θα τους βάλω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ προτείνω όποιοι δινετε για πρώτη φορά να πάτε να βγάλετε δίπλωμα για αυτοκίνητο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Τί θα κάνω;;; Αυτό που τέθηκε σαν θέμα στην Έκθεση στις πανελλαδικές... χαχαχα
Ειδικά τα μαθηματικά κατεύθυνσης μέχρι και βενζίνη θα τους βάλω....
+1000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Έχουμε κανονίσει με μια μεγάλη παρέα να πάμε στο allou. <3

Και ίσως μετά το βράδυ θα πάμε σε κανένα club να βγάλουμε το άχτι μας. Προσωπικά, θα το κάψω. Α και φυσικά, θα φερθώ ώριμα και θα βάλω τα αγαπημένα βιβλιαράκια μου στην πυρά. ^_^ Όπως έλεγε και το θέμα της Έκθεσης, στο οποίο παρεπιπτώντος πήγα πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Θα παω για διπλωμα οδηγησης και μετα τα μηχανογραφικα ταξιδακι, διακοπουλες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
2 πράγματα:
27 του μηνός θα κλείσω 24ωρο DotA
Θα ξαναρχίσω WoW το οποίο σταμάτησα στην Α Λυκείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
όλοι λέτε οτι θα κάνετε διάφορα αλλα στο τέλος δέν θα κάνετε τίποτα. θυμηθήτε με, θα είστε τόσο κουρασμένοι και γεμάτοι ανασφάλεια, που το μόνο που θα θέλετε θα είναι να ειναι να πάτε σπίτι σας να ξεκουραστήτε και να δείτε στο ιντερνετ τις απαντήσεις και τις γνωστές αναλήσεις για το πού θα πάνε οι βάσεις κτλ.
το γλέντι θα έρθει με τα αποτελέσματα, και όχι για όλους.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
όλοι λέτε οτι θα κάνετε διάφορα αλλα στο τέλος δέν θα κάνετε τίποτα. θυμηθήτε με, θα είστε τόσο κουρασμένοι και γεμάτοι ανασφάλεια, που το μόνο που θα θέλετε θα είναι να ειναι να πάτε σπίτι σας να ξεκουραστήτε και να δείτε στο ιντερνετ τις απαντήσεις και τις γνωστές αναλήσεις για το πού θα πάνε οι βάσεις κτλ.
το γλέντι θα έρθει με τα αποτελέσματα, και όχι για όλους.:bye:
Εγώ κουρασμένη ξεκουρασμένη δεν πρόκειται να κάτσω σπίτι. Έχω βαρεθεί να βρίσκομαι κλεισμένη σε 4 τοίχους αυτό τον καιρό. Λίγο οξυγόνο!!! Μέχρι και να κατασκηνώσω έξω το σκέφτομαι. Ή τουλάχιστον σε κάποια παλαρία. Αχ καλοκαιράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο που λες gaspar...Ακομα και περισυ που ηξερα οτι θα ξαναδωσω επειδη δεν ειχα γραψει καλα (15.000 μορια) βγηκα μεχρι πρωινες ωρες... Δεν ξερω γιατι το βλεπεις ετσι αλλα ο,τι και να γινει τα παιδια θα θελουν να βγουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Room ή Ακρωτήρι:hmm::hmm::hmm:...ιδού η απορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
''Παμε ολοι μαζι,σε μια παραλια.....''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μπα προτιμώ καφετέρια και μετά club:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Θα σε χαλουσε ενα beach bar δηλαδη??? Φιλε μου Αντρεα σαν πολυ κοντρα δεν μου πας???? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Θα σε χαλουσε ενα beach bar δηλαδη??? Φιλε μου Αντρεα σαν πολυ κοντρα δεν μου πας???? :P:P
Να μάθεις να βάζεις τον ίδιο στόχο με μένα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Να μάθεις να βάζεις τον ίδιο στόχο με μένα:D



Γιατι? Δεν αντεχεις τον ανταγωνισμο??? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τον αντέχω αλλά δεν μου αρέσει να θλίβονται οι άλλοι εξαιτίας μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top