Τι θα γίνει αν δεν μαζευτούν παιδιά για την Β' Ομάδα;

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω θελω να περασω ευελπιδων αρα θα παω ομαδα Β τουχρονου.εαν στο σχολειο μου δεν μαζευτουν παιδια για ομαδα Β τοτε τι γινετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
β ομαδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
εγω θελω να περασω ευελπιδων αρα θα παω ομαδα Β τουχρονου.εαν στο σχολειο μου δεν μαζευτουν παιδια για ομαδα Β τοτε τι γινετε???

Με αυτά που ακούω τον σταυρό σου να μαζευτούν 3 παιδιά γιατί αλλιώς θα πας Α Ομάδα αναγκαστικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
εγω θελω να περασω ευελπιδων αρα θα παω ομαδα Β τουχρονου.εαν στο σχολειο μου δεν μαζευτουν παιδια για ομαδα Β τοτε τι γινετε???

Και από την άλλη τεχνολογική κατεύθυνση μπορείς να περάσεις ευελπίδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Με αυτά που ακούω τον σταυρό σου να μαζευτούν 3 παιδιά γιατί αλλιώς θα πας Α Ομάδα αναγκαστικά!
και με 3 παιδια γινετε τμημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
και με 3 παιδια γινετε τμημα?

Έτσι ακούω οτι πρέπει να είναι τουλάχιστον 3 παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairamik

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
να πας ενιαιο αμα θες για ευελπιδων.αλλα ρε συ απο οσο ξερω μπορεις να επιλεξεις αναμεσα σε καποιες σχολες οπως ΣΤΥΑ ΣΥΔ, ΣΤΡΑΤΟ ΞΗΡΑΣ ΣΩΜΑΤΑ-ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟ... δινοντας 4 μαθηματα κανονικα απο την Α ΟΜΑΔΑ( 2 ειδικοτητας μαθηματικα και εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
και με 3 παιδια γινετε τμημα?


Στο δικο μου σχολειο παντως ειναι μονο 3 παιδια και εχει δημιουργηθει τμημα..! Ψαξτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εμας περσι δημιουργηθηκε τμημα με ενα ατομο
και του χρονου με δυο
δεν μπορω να καταλαβω γιατι αυτος ο περιορισμος τω 3 ατομων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Εμας περσι δημιουργηθηκε τμημα με ενα ατομο
και του χρονου με δυο
δεν μπορω να καταλαβω γιατι αυτος ο περιορισμος τω 3 ατομων...

Γιατί εκεί είναι νησί και δεν γίνεται να μην υπάρχει Β ομάδα!Που θα πάνε τα παιδιά!!Κανονικά ακόμη και...μισό παιδί να ήταν έπρεπε να γινόταν τμήμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aLmOsT_nOrMaL

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εμείς στην αρχή της φετινής χρονιάς, μαζευτήκαμε γύρω στα 6 άτομα. Δεν θέλαμε την ΑΟΔΕ, και άρα ο β΄ κύκλος ήταν μονόδρομος. Όμως, η διεύθυνση μας είπε πως δεν γίνετε να σχηματιστεί τμήμα, ποτέ δεν σχηματίζεται στο σχολείο μας και έπρεπε να πάμε σε σχολείο κοντινής πόλης, όπου και γίνετε τμήμα. (περίπου 20' από την δικιά μας πόλη) Σκεφτήκαμε να το κυνηγήσουμε λίγο παραπάνω, αλλά τελικά το πήραμε απόφαση και επιλέξαμε α΄ κύκλο..
Ισχύει κάτι τέτοιο, ότι δηλαδή αν υπάρχει τμήμα κάπου κοντά πρέπει να πάμε εκεί?
Να μου πείτε, περσυνά ξινά σταφύλια, ότι έγινε έγινε, αλλά θα μου μείνει η απορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spalia

Νεοφερμένος

Ο spalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σε όλους!

Είμαι μαθητής Γ ΕΠΑΛ τομέα οικονομίας. Θέλω να πάω ομάδα Β αλλα στο σχολειό μου δεν θα γίνει τμήμα καθώς είμαι ο μονος που θέλει ομάδα Β. Το σχολειό μου ανήκει στην Δ' Διεύθυνση Αττικής. Υπάρχει μια περίπτωση να γίνει σε ένα σχολειό της ίδιας διεύθυνσης τμήμα (στην σιβιτανίδειο) εγώ δεν θέλω να πάω εκεί διότι εκτος του ότι είναι μακριά, απ ότι έχω ακούσει δεν είναι και καλή η ποιότητα ούτε του μαθήματος, ούτε και τον περισσοτερων παιδιών εκεί. Αν γίνει είμαι αναγκασμένος να πάω εκεί? Και αν τελικά δεν γίνει σε κανένα σχολειό της ίδιας διεύθυνσης τμήμα, είμαι αναγκασμένος να πάω σε σχολειό άλλης διεύθυνσης η είναι αναγκασμένη η διεύθυνση να φτιάξει τμήμα έστω και με ένα άτομο σε ένα από τα σχολεια της?

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top