Τι θέλετε να δείτε και τι όχι στην TV;

grdreamers

Νεοφερμένος

Ο grdreamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το ερωτημα ειναι απλο.

Πειτε οτι ξεκιναει καινουρια , ψυχαγωγικη, νεανικη εκπομπη ποικιλης υλης...

Ως τηλεθεατες , τι θα θελατε να ειχε μεσα ? Τι θεματα ? Τι στηλες? Πειτε οτι σας ερθει και οτι θα θελατε να δειτε σε αυτην ... και που ξερετε... Μπορει να μας ακουνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δε βλέπω τέτοιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
grdreamers, δουλεύεις σε κάποιο κανάλι?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εγώ έχω κόψει την τι βι. μόνο ίντερνετ... όλες οι σειρές είναι του κίτσου και τις βαριέμαι αφόρητα. Ο μόνος λόγος που για μένα υπάρχει τηλεόραση είναι για ps3...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ωραία όσοι δεν ενδιαφέρονται ας μην ποστάρουν. Απλό είναι. Και εγώ έχω κόψει την τηλεόραση, επειδή δεν έχει σχεδόν τίποτα ποιοτικό πλέον, αλλά αν έχει κάτι ποιοτικό και ενδιαφέρον, γιατί να μην το παρακολουθήσω;

"Μουσικά όργανα από όλο τον κόσμο"

Υπάρχουν πάρα πολλά όργανα "υπό εξαφάνιση" που παράγουν μοναδικούς ήχους και αποτελούν συμαντικό μέρος και με τον αρχαίο πολιτισμό κάποιων χωρών. Εμένα θα μου άρεζε κάτι τέτοιο:)

(Βέβαια δε τόσο νεανική απαραίτητα, αλλά έχει να κάνει με τη μουσική....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
όταν λες εκπομπή...βασικά εγώ τηλεόραση βλέπω μόνο για καμιά καλή σειρά(όπως φέτος μαρί η άσχημη, λατρεμένοι μου γείτονες και ευτυχισμένοι μαζί:D), ταινίες και όσες δείχνει η τηλεόραση και DVD κανένα βραζιλιάνικο που έβλεπα παλιά(φλορεσιέντα και ανυπότακτες καρδιές, αλλά τελείωσε δυστυχώς...) και από εκπομπές...πρωινάδικα και μεσημερινά...όπως αλλιώς τα λένε...αλλά σε ώρες τεράστιας βαρεμάρας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
όταν λες εκπομπή...βασικά εγώ τηλεόραση βλέπω μόνο για καμιά καλή σειρά(όπως φέτος μαρί η άσχημη, λατρεμένοι μου γείτονες και ευτυχισμένοι μαζί:D), ταινίες και όσες δείχνει η τηλεόραση και DVD κανένα βραζιλιάνικο που έβλεπα παλιά(φλορεσιέντα και ανυπότακτες καρδιές, αλλά τελείωσε δυστυχώς...) και από εκπομπές...πρωινάδικα και μεσημερινά...όπως αλλιώς τα λένε...αλλά σε ώρες τεράστιας βαρεμάρας:P

Αυτό σου λέει. Για να μη περνάς ώρες ατέλειωτης βαρεμάρας, και δεν είσαι η μόνη, τι είδους εκπομπή θα σε ενδιέφερε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ε αυτό του απάντησα..."ενημερωτική" εκπομπή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria122132

Νεοφερμένος

Η maria122132 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
:PΔουλευει στον ant1 και μπηκε εδω να ρωτησει για νεανικα κοινα...χαχα,αστειο:P:D
Ο αντ1 προσπαθει να πιασει τα δικα μας κοινα,αλλα πολυ δυσκολα ξεκολλας την γιαγια και τον παππου απο τον αντ1:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grdreamers

Νεοφερμένος

Ο grdreamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ρε παιδια χαλαρώστε...! Δεν δουλευω σε καποιο κανάλι αλλα επιδή και εγώ εχω κουραστεί να βλέπω στην τηλεόραση ΒΛΑΚΙΕΣ σκεφτηκα να ρωτήσω και τις δικες σας γνώμες...!!!

Και κατα την δική μου άποψη η εκπομπή του κανακη και του λαζόπουλου ειναι 2 που με αντιπροσωπευουν!!!

αλλα θα τις ηθελα πολύ πιο νεανικές! Με νεους παρουσιαστές!
Δεν ξερω αν συμφωνείτε?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ο Λαζόπουλος είναι κορυφή για μένα:DΑπλά τέλειος
Τώρα δεν ξέρω...για νεότερους παρουσιαστές...Βασικά εκπομπές θεωρούνται από τις μελισσούλες(εκείνη η αποτυχία με τα τραγούδια) μέχρι και ο τρελός που λέει για τα UFO(χαρδαβέλας:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grdreamers

Νεοφερμένος

Ο grdreamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πιστεύω το ραδιο αρβυλα σε ποιο ενημερωτική εκδοση και οχι τοσο χαβαλε θα επιανε περισσοτερο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grdreamers

Νεοφερμένος

Ο grdreamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ας επανέλθουμε στο θέμα: ..........................

Πείτε και οι άλλη κατι ρε παιδία....!
Τζάμπα είναι...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Καταρχήν να πω τη γνώμη μου για την εκπομπή του Λαζόπουλου μιας και είναι πολλοί φανατικοί εδώ μαζί του. Πρώτα από όλα θα έπρεπε να ντρέπεται γι αυτά που είπε για το ζαχόπουλο και για το video που έδειξε, γιατί δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι αυτός ο άνθρωπος ότι και αν έχει κάνει έχει οικογένεια και αξιοπρέπεια όπως κάθε άνθρωπος, οπότε το λιγότερο που θα μπορούσε να γίνει ήταν να σταματήσει επιτόπου η εκπομπή διαπαντός, τουλάχιστον εγώ αν ήμουν στην οικογένεια του Ζαχόπουλου θα είχα κάνει μήνυση. Το ίδιο ισχύει για το Βγενόπουλο, με την ατάκα που είπε "εξαναγκάστε μας", γιατί άνθρωποι σαν κι αυτόν, όσο κι αν έχουν διαφθαρεί, δεν έγιναν αυτό που έγιναν τυχαία και ούτε τουλάχιστον επίσημα ενέκρινε τη συμφωνία. Χωρίς αποδείξεις το βουλώνουμε. Λίγος σεβασμός λοιπόν, και το "παιδί του λαού" έχει γίνει πολύ υποκρισία. Όσο για τον Κανάκη θεωρώ ότι είναι πολύ καλύτερος

Εκπομπές θα ήθελα να δω....με ρεπορταζ για την τεχνολογία, τη φιλοσοφία, την επιστήμη και την εκπαίδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
mmpf, κάθε δημόσιο πρόσωπο που προκαλεί με τις ενέργειές του (Βγενόπουλος, Μπενόπουλος ή Μπαινοβγενόπουλος) τίθεται στη δημόσια κρίση και σ'αυτό δεν υπάρχουν περιορισμοί. Ακριβώς όπως τίθεται στη δημόσια κρίση και ο Λαζόπουλος, τον οποίο παρακολουθώ χωρίς πάντα να προσυπογράφω τις θέσεις του. Λογοκρισία στην ανθρώπινη έκφραση δεν υφίσταται. Τέλος.


Απο κει και πέρα, στο θέμα μας, αν και δεν παρακολουθώ αμιγώς διασκεδαστικές εκπομπές, πιστεύω ότι οι εκπομπές στυλ "Είσαι πιο έξυπνος απο ένα δεκάχρονο" έχουν πλάκα, αλλά μονο οταν δεν είναι τόσο στημένες και ψεύτικες όπως αυτη που είδαμε κι επίσης όταν δεν έχουν σαν παρουσιάστρια αυτή την ξινίλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αν και ούτε εγώ παρακολουθώ πολύ τηλεόραση, γιατί τώρα πια αυτά που δείχνει δεν έχουν καμία αξία.. θα μου άρεσε να δώ κάτι που να έχει εκπαιδευτικό υλικό...Δεν ξέρω τι ακριβώς αλλά κάτι που να προκαλεί την προσοχή των μαθητών και να είναι παράλληλα και ενδιαφέρον και όχι πιεστικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
τίποτε.
δεν βλέπω τηλεόραση τα τελευταία τρία χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Αν και ούτε εγώ παρακολουθώ πολύ τηλεόραση, γιατί τώρα πια αυτά που δείχνει δεν έχουν καμία αξία.. θα μου άρεσε να δώ κάτι που να έχει εκπαιδευτικό υλικό...Δεν ξέρω τι ακριβώς αλλά κάτι που να προκαλεί την προσοχή των μαθητών και να είναι παράλληλα και ενδιαφέρον και όχι πιεστικό!
Τέτοιου είδους εκπομπές τις έχει το ΣΚΑΙ με διαφορά.Πολύ ωραίες είναι το ''Πριν την καταστροφή'' και οι ''Επιζήσαντες''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ναι έχεις δίκιο, τις παρακολουθώ κιόλας! Είναι πραγματικά πολύ ωραίες και μαθαίνεις και κάτι σημαντικό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ρε παιδια χαλαρώστε...! Δεν δουλευω σε καποιο κανάλι αλλα επιδή και εγώ εχω κουραστεί να βλέπω στην τηλεόραση ΒΛΑΚΙΕΣ σκεφτηκα να ρωτήσω και τις δικες σας γνώμες...!!!

Και κατα την δική μου άποψη η εκπομπή του κανακη και του λαζόπουλου ειναι 2 που με αντιπροσωπευουν!!!

αλλα θα τις ηθελα πολύ πιο νεανικές! Με νεους παρουσιαστές!
Δεν ξερω αν συμφωνείτε?!
Η εκπομπη του Κανακη ειναι καλη κατα τη γνωμη μου.Και δεν ειναι και μεγαλος!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top