Τι θέλετε να δείτε και τι όχι στην TV;

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Θέλω να δω περισσότερα ντοκυμαντέρ. Ευτυχώς που υπάρχει και η ΕΤ3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ναι και ντοκυμαντέρ:iagree:

Κατά τη γνώμη μου, είναι από τα λίγα που αξίζουν πλέον στην ελληνική τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
τι ποιοτικοι που ειστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ βλέπω τηλεόραση όταν δεν έχω τι άλλο να κάνω έχω ήδη βγει έξω και μιλήσει στο Pc επιθσκεφτεί sites φτιάχνω κάτι και μετά δεν έχω τι άλλο να κάνω. Αυτό που λείπει από την TV πιστεύω είναι μια χαζοχαρούμενη εκπομπή με γέλιο, φάρσες κλπ που θα είναι ευχάριστη να δεις. Πιστεύω ότι με τα προβλήματα του μέσου Έλληνα δεν αξίζει να προβληματιστεί και άλλο. Δεν είναι τυχαίο που το 75+% των σειρών είναι κωμοδίες. Κατά τα άλλα συμφωνώ με τον Qwerty η Tv και συγκεκριμένα η HDTV είναι για το PS3 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ντοκιμαντερ ντοκιμαντερ και παλι ντοκιμαντερ! Και κανα του στυλ Καστρο του Takeshi για να γελασουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ντοκιμαντερ ντοκιμαντερ και παλι ντοκιμαντερ! Και κανα του στυλ Καστρο του Takeshi για να γελασουμε :D

Εσυ Κρου την προηγουμενη εβδομαδα μας ειχες βαλει τσοντα,με την σεξουαλικη δραση των ζωων:P:P(και ηταν και στο ΣΚΑΙ,στις 10 το βραδυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εσυ Κρου την προηγουμενη εβδομαδα μας ειχες βαλει τσοντα,με την σεξουαλικη δραση των ζωων:P:P(και ηταν και στο ΣΚΑΙ,στις 10 το βραδυ)

Ηταν επιμορφωτικο!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ηταν επιμορφωτικο!!!!!!!!!

Το να ακους για τις ομοφυλοφιλικες σχεσεις των δελφινιων?:jumpy::jumpy::jumpy::D:P:lol::lol:

Αλλα και εγω ειμαι φαν του καστρου του takeshi:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Βλακώδες,στημένο και με ψεύτικα γέλια... του κίτσου είναι το κάστρο του τακέσι. Ο 7χρονος αδερφός μου το παρακολουθεί συστηματικά, εγώ το είδα μια φορά και δεν το ξαναείδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Η μεταφραση του ΣΚΑΙ ειναι απαισια παντως. Αλλα γενικως αυτα τα Ιαπωνικα εχουν τρελο γελιο, ειναι πολυ καμμενοι αλλα το διασκεδαζουν πολυ! Τι εννοεις στημενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
λογικά, εννοεί ότι τα πεσίματα και τα λοιπά δεν είναι ξαφνικά, αλλά είναι όλα προσχεδιασμένα. Έχεις πολύ γέλιο πάντως, αρκετές φορές το παρακολουθώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μπα δε νομιζω, ειναι τοσο δυσκολα αυτα που κανουν που ειναι επομενο να πεφτουν οι περισσοτεροι. Εγω ουτε δευτερολεπτο δε θα αντεχα στο μανιταρι ας πουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ούτε εγώ:PΦάση έχει, αλλά όπως είπατε η μετάφραση είναι απλά άθλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
η ελληνικη τηλεοραση ειναι κατα το 99,9 % γτπ...δλδ ωρες-ωρες απορω ποιοι νοημονες ανθρωποι καθονται και βλεπουν τν θωδη,τν "εθνικο σταρ",τον βας και οποιονδηποτε αλλο διαταραγμενο την ωρα που εκπομπες-οασεις οπως του κουλογλου ή καποιες του σκαι κοβονται ή εχουν ελαχιστη τηλεθεαση..ειδικα,τν περιοδο της γιουροβιζιον που ειχε χαλασει λιγο το pc και τολμησα να ανοιξω το παλιοκουτο εφριξα...5 λεπτα και ειδα ολου του κοσμου τα μπαζα και ολου του κοσμου τις μλκ με εκεινη τν ανταποκριση του σταρ και των αλλων σαπιοκαναλων..(αναρωτιεμαι σε πεδια μαχων ή περιοχες οπου η κατασταση ειναι εκρυθμη οπως στο νταρφουρ εχουν στειλει κανεναν για ρεπορταζ ???)..

στην ερωτηση τωρα θα προτιμουσα εκπομπες ενημερωτικες(οχι ομως παντα πολιτικες) , ντοκυμαντερ (προτιμω αυτα με ταξιδια σε αγνωστα στο ευρυ κοινο μερη) και κατι που να εχει σχεση με επιστημη (καλο το σκαι σε αυτον τν τομεα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ να έχει ηλιθιότητες παρά επαναλήψεις, έλεος ξαναβάλανε για 20η χρονιά το ΡΕΤΙΡΕ στο Mega :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top