Τι επάγγελμα δε θα μπορούσατε με τίποτα να κάνετε;

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
φιλολογος ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
δικηγόρος και γενικά ότι επάγγελμα έχει να κάνει με ιατρική και την εκπαίδευση με τίποτα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δασκαλα η καθηγητρια! Καθε χρονο επαναλαμβανεις τα ιδια και τα ιδια! Μονο οι φατσες που -δεν- σε παρακολουοθουν αλλαζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Mε τίποτα κάτι που έχει σχέση με στρατό. Ακόμα και τα πιο soft όπως στρατιωτική ιατρική/ψυχολογία/οδοντοιατρική. Είμαι άνθρωπος που θέλω την ελευθερία μου και δεν μπορώ να υποτάξω έντονα τα θέλω μου. Κακό ή καλό... that's me!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,310 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε :

1)Δάσκαλος , ίσως και καθηγητής (θέλει γερά νεύρα !)
2) Ιερέας , Θεολόγος (δεν τους έχω σε καμία απολύτως εκτίμηση)
3)Χειρουργός (θα με μάζευαν απ' το πάτωμα )
4)Νεκροθάφτης ( αυτονόητος ο λόγος :P )

Αυτά προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Νεκροθάφτης ( αυτονόητος ο λόγος :P )
Πάντως πέρα απ'την πλάκα είναι ένα επάγγελμα με σίγουρο μέλλον!
Ανοίγεις και ένα γραφείο τελετών και χέζεσαι στο τάλιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Πολιτικός (όχι μηχανικός...σκέτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,310 μηνύματα.
Πάντως πέρα απ'την πλάκα είναι ένα επάγγελμα με σίγουρο μέλλον!
Ανοίγεις και ένα γραφείο τελετών και χέζεσαι στο τάλιρο!

Όντως !Αλλά όσο να 'ναι ντάξει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
λοιπον,ενδιαφερον θεμα!δεν θα μπορουσα να κανω κανενα ιατρικο επαγγελμα διοτι δεν μπορω να εχω στο μυαλο μου οτι ισως να αναγκαστω να πω πχ σε καποια μητερα,το παιδι σας θα πεθανει!και περα απο αυτο,γενικα ειναι δυσκολα επαγγελματα(τα ιατρικα) και δεν πρεπει να υπαρχουν λαθη!γιατι αλλιως δεν διορθωνονται!παρ'ολα αυτα τα ιατρικα επαγγελματα για μενα ειναι τα καλυτερα.επισης,σιχαινομαι την νομικη διοτι πολυ απλα το νομικο συστημα της ελλαδος ειναι μια απατη που στηριζεται μονο στο χρημα,τα φακελακια,και τις γνωριμιες.ετσι,δεν θα ηθελα να μπλεχτω.περα απο αυτο,το να κρινω καποιον,εγκληματια η' οχι,δεν μπορω να το κανω!ουτε θα ηθελα να αδικησω κανεναν!τελος,δεν μου αρεσει καμια στρατιωτικη σχολη διοτι τις θεωρω κατα καποιο τροπο δεσμευτικες σε καθε επιπεδο!α ξεχασα,ουτε και πχ καπετανιος διοτι αν και ειναι ενδιαφερον,δεν ξερω... μου αρεσει η στερια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Στρατιωτικος...το μισω αυτο το επαγγελμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ο.Υ.Κ. , Λ.Ο.Κ, πιλοτος φ-16 και γενικα ολα τα σωματα του στρατου που ειναι υπερβολικα επικινδυνα

Ιατρος/νομικη ( τρελο διαβασμα)

χειρωνακτικη εργασια ( δεν ειμαι σε καλη φυσικη κατασταση :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ο.Υ.Κ. , Λ.Ο.Κ, πιλοτος φ-16 και γενικα ολα τα σωματα του στρατου που ειναι υπερβολικα επικινδυνα

Ιατρος/νομικη ( τρελο διαβασμα)

χειρωνακτικη εργασια ( δεν ειμαι σε καλη φυσικη κατασταση :P )
από πότε οι ηλεκτρολόγοι είναι μποντιμπιλντεραδες??:eek::eek: α0χ0α0χ0α0χα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
από πότε οι ηλεκτρολόγοι είναι μποντιμπιλντεραδες??:eek::eek: α0χ0α0χ0α0χα...
οι μεταφραστες ειναι σε χειροτερη μοιρα!γιατι κινδυνευουν να χαθουν στην μεταφραση!ποιος θα τους βρει μετα???μου λες?αχχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis77

Νεοφερμένος

Ο Giannis77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ δεν θα μπορούσα να γίνω :
Φιλόλογος ( βαρετό =.=)
Ότι έχει σχέση με καλλιτεχνικά ( μουσικός, ηθοποιός, ζωγράφος) γιατί απλά "δεν το 'χω" :Ρ
Δάσκαλος σε δημοτικό ή νήπιο ( δύσκολο να βγάλεις άκρη μ'αυτά τα πλασματάκια) :devil:
Αυτάαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
χειρωνακτικη εργασια
Αυτό βασικά :/:

Είμαι πολύ "μή μου άπτου" τύπος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Παιδίατρος, να με παίρνει τηλέφωνο κάθε υπερπροστατευτική μάνα στις 3 το πρωί και να με ρωτάει τι να κάνει γιατί το παιδί της έχει 36,9 "πυρετό".

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καθηγιτρια..
νηπιαγογος..
δηκιγορος..

αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Φυσικός (Γιατί σιχαίνομαι τη φυσική).

Μαθηματικός (Επίσης).

Χημικός (Επίσης).

Στρατιωτικός (Αν και τις περισσότερες φορές σου προσφέρει άμεση επαγγελματική αποκατάσταση, είναι ένα επάγγελμα που αν το έκανα θα ήμουν δυστυχισμένος. Και τα παιδιά μου σίγουρα ακόμα περισσότερο γιατί θα είχαν τρελαθεί από τις πολλές μετακομίσεις. Γενικά είναι πολύ ψυχοφθόρο πιστεύω).

Δημ. Υπάλληλος (Γιατί βαριέμαι να κάθομαι όλη μέρα κ να τα ξύνω, γενικά δε μου αρέσει η δουλειά γραφείου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Οτιδήποτε σχετικό με υγεία νομίζω...όχι τόσο τα παραϊατρικά βέβαια.
Έχω μεγάλη φοβία με τις ασθένειες και τα συναφή. Και είμαι και πολύ ευαίσθητη για να αντέξω το θάνατο κάποιου που πιθανότατα εξαρτάται σε ένα βαθμό ή και πλήρως από εμένα. Ούτε έχω το σθένος να ανακοινώσω ψύχραιμα σε κάποιον ότι "έχει ένα μήνα ζωής". Θα έβαζα τα κλάματα επιτόπου. Δεν τίθεται θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Φιλόλογος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top