Τι γίνεται αν βάλεις πατερίτσες ενώ δίνεις πανελλήνιες

Mhtsaras76

Νεοφερμένος

Ο Mhtsaras76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παίζοντας με τον γατο μου το πρωι ειχα την ατυχια να χτυπησω το ποδι μου σε μια γωνια με αποτέλεσμα το μικρό δαχτυλάκι να σχηματισει γωνια 90 μοιρών. Δε ξερω αν το εχω σπασει ή αν εχει βγει απτη θεση του γιατι δεν εχω παει ακόμα νοσοκομείο. Σε περίπτωση που το εχω σπασει δινω κανονικα αυριο ετσι; ή θα πρέπει να δωσω επαναληπτικες;;
 

BiteTheDust

Νεοφερμένος

Ο BiteTheDust αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Στην τάξη μου έχουμε ένα κορίτσι με πατερίτσες που δίνει κανονικά. Φαντάζομαι πως δίνεις κανονικά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,161 μηνύματα.
Παίζοντας με τον γατο μου το πρωι ειχα την ατυχια να χτυπησω το ποδι μου σε μια γωνια με αποτέλεσμα το μικρό δαχτυλάκι να σχηματισει γωνια 90 μοιρών. Δε ξερω αν το εχω σπασει ή αν εχει βγει απτη θεση του γιατι δεν εχω παει ακόμα νοσοκομείο. Σε περίπτωση που το εχω σπασει δινω κανονικα αυριο ετσι; ή θα πρέπει να δωσω επαναληπτικες;;
Ε αν θελεις και αν μπορεις να μπεις στην αιθουσα οκ δινεις κανονικα.
Αν εγραψε ασχημα μεχρι τωρα και δεν θελεις να συνεχισεις και εφοσον εχεις χαρτι απο νοσοκομειο περι αδυναμιας και εφοσον δεν εχει ασανσερ...το λες και πας σεπτεμβρη.
Σημειωση: οι υποψηφιοι των επαναληπτικων δεν μπορουν να κανουν 10% του χρονου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top