Γενικό -  Τι αναμνήσεις έχετε από την Α' Λυκείου;

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
H A' είναι πολύ καλύτερη από την Β' πραγματικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εμένα θα μου μείνει αξέχαστη αυτή η χρονιά!!μπορώ να πω ήταν η καλύτερη χρονιά από όλες...ήρθαν νέα παιδιά στην τάξη,γίναμε φίλοι,κάναμε αστεία γενικότερα σαν τμήμα φέτος όλα τα παιδιά ταιριάζαμε παρα πολύ σε όλα!!:no1:εε θα μου μείνουν φυσικά αξέχαστες οι απόκριες που όλοι ντυθήκαμε κάτι γελοίο κ γυρνούσαμε στα υπόλοιπα τμήματα κ φωνάζαμε συνθήματα κ βέβαια η μονοήμερή μας,στην οποία πραγματικά περάσαμε τέλεια!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Gkizanis

Νεοφερμένος

Ο Jim_Gkizanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Κατι μου θυμιζει αυτο Ειρηνακι μ....Εμας μπορει να μην ηρθαν νεα παιδια αλλα με την τρελοπαρεα τα σπασαμε σην κυριλεξια...Αλλα ολα αυτα στο νεο θεμα που θα φτιαξω για τις τοπ3 φαρσες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Την 4ήμερη εκδρομη!!! ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ!! Περάσαμε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η Β' θα είναι καλύτερη. Θέλει δε θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
H πρώτη Λυκείου ήταν η αγαπημένη μου τάξη,ήμασταν 15 παιδιά στο τμήμα είχαμε και 6 ώρες την εβδομάδα αρχαία,δε θέλει και πολύ.:P
Η δευτέρα αντιθέτως ήταν εφιαλτική χρονιά.Με δυσκόλεψε περισσότερο κι από την τρίτη γιατί εκτός από τα μαθήματα της δευτέρας έκανα και τα μαθήματα της τρίτης,στο φροντιστήριο.Οπότε στην ουσία έπρεπε να διαβάζω για δύο τάξεις.
Επίσης τα μαθήματα της δευτέρας ήταν υπερβολικά πολλά.Οι εξετάσεις μου φαίνονταν ατελείωτες.Βέβαια το χειρότερο είναι στο τέλος της χρονιάς που πρέπει να υποστείς όλα τα τριτάκια που τελείωσαν και το παίζουν αραχτοί και λάιτ και που σκέφτεσαι τι σε περιμένει.Ειδικά πέρυσι που ήταν πολύ πιο εύκολα τα θέματα,ευχόμουν να έδινα τότε.
Οπότε η πρώτη Λυκείου(μετά την τρίτη)ήταν η αγαπημένη μου χρονιά στο Λύκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μην εισαι τοσο σιγουρη.

Ποντάρω στο ότι στην Β θα έχουμε λιγότερα πάρε-δώσε με νοσοκομεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Σαφώς και έχω καλύτερες αναμνησεις από την Β'.
Γενικά φέτος παίζει να ήταν και η χειρότερη χρονιά που έχω ζήσει.
Και Χριστιάννα συμφωνώ μαζί σου...μακάρι να έχουμε λιγότερα νοσοκομεία..Πραγματικά μακάρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
χαχα....λογω ενοσ group π ειχαμε φτιαξει στο facebook 10 παιδια απο το τμημα μ, ο τιτλοσ π ειχαμε δωσει ητν λιγο απρεπεσ αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια....:P
πηραμε λοιπον 2ημερη αποβολη και οι 10.....η πρωτη μ αποβολη....χαχαχα

το πιο ωραιο ηταν πωσ για τιμωρια μασ εβαλαν να βαψουμε ταξεισ.....μονο τιμωρια δεν ηταν αυτο.....η πιο ωραια αναμνηση τησ 1ησ λυκειου....

μπορει να μη πηγαμε εκδρομη φετοσ αλλα περασαμε τελεια...χαχα

Α2......τρελαινουμε ολο το σχολειο.....(καπως ετσι ηταν ο τιτλοσ του group αλλα αντι για τρελαινουμε ελγε κτ αλλο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Η εκδρομη στην Αγγλια ηταν αυτο που μου εμεινε απο την πρωτη λυκειου....το μονο ωραιο που συνεβη φετος δυστυχως:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
τουλαχιστον πηγατε εκδρομη και μαλιστα αγγλια.....εμεισ δε πηγαμε ουτε μονοημερη.....ειμαστε κακα παιδια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppytaxlia

Νεοφερμένος

Η poppytaxlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ενα απο τα καλυτερα ηταν οτι
καθαρισαμε την ταξη μας και τη στολισαμε με ομορφα πανο που φτιαξαμε!!
τελεια εμπειρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εμεις πηγαμε τριημερη με την περιβαλλοντικη...αυτο α3ιζε!!!καλα και οι υπολοιπες βλακειες που καναμε βεβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top