Τι έχετε να πείτε για την επιτήρηση την ώρα των εξετάσεων;

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια οκ, ξεφτίλα εντελώς.. Σήμερα μου είπε μια κοπέλα οτι μια επιτηρήτρια την βοήθησε ψιθυρίζοντας της μία απο τις 4 λειτουργίες των αντιβιοτικών στους μικροοργανισμούς.. Είπαμε να κανει τα στραβά μάτια ναι, αλλά οχι και να βοηθήσει.. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Οχι ρε συ,αυτα δεν γινονται!!!Αν ειναι δυνατον...Ντροπη της! Αλλα που τα ηξερε και αυτη?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Σε εμάς μέχρι τώρα είναι καλοί οι επιτηρητές..Την πρώτη μέρα μόνο τσίριζε μία χωρίς λόγο,αλλά σταμάτησε γρήγορα. Πάντως γιατί τους αφήνετε να μιλάνε όσοι μιλάνε; Εγώ έτσι και αρχίσει κανείς την κουβέντα,θα του πω να σταματήσει..Εμείς θέλουμε να συγκεντρωθούμε για να γράψουμε καλά και αυτοί θα μας τα πρήζουν;; Χα! Δε σφάξαμε!
Και αν δε σταματήσουν να μιλάνε, θα τους πάμε στο διευθυντή εμείς αυτή τη φορά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Δεν γινονται τετοια...Αμα τους πεις οτι σε ενοχλουν θα σταματησουν αμεσως,δεν ειναι κακοι πια! Παντως,θα ηταν πολυ ωραια να πηγαιναμε και εμεις τους καθηγητες στον διευθυντη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οχι ρε συ,αυτα δεν γινονται!!!Αν ειναι δυνατον...Ντροπη της! Αλλα που τα ηξερε και αυτη?????

Ε λογικά βιολόγα ήταν η κοπελιά, αλλά δεν έχει σημασία αυτό.. Σημασία έχει ότι κι εγώ έπρεπε να ήμουν σε εκείνο το τμήμα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα δεν βάζουν άσχετους καθηγητές σε σχέση με το μάθημα που δίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Μα δεν βάζουν άσχετους καθηγητές σε σχέση με το μάθημα που δίνεται?
οχι σοσο απο τα διπλανα σχολεια βαζουν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε σχέση με το μάθημα λέω ντε,όχι το σχολείο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εμεις σημερα ειχαμε πολυ αυστηρους...Ο ενας αρχισε να φωναζει γιατι δεν πηγαμε αμεσως στην ταξη μετα την προσευχη (ενω ο διευθυντης μας ειπε οτι μπορουμε εκεινη την ωρα μονο να παμε στο κυλικειο) και εκανε φασαρια οτι δεν ενδιαφερομαστε. Μετα αρχισε και φωναζε που υπηρχαν 2 απουσες-λες και φταιγαμε εμεις!!! Και τελικα ισχυριζοταν οτι τον παιδεψαμε... Μα τι ανθρωποι υπαρχουν!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ακομα χαλαρα τα πραγματα σε εμας....τι να πω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Εγω παντως πιστευω οτι και να κανεις σκονακια κτλ κτλ πανελληνιες δεν περνας.. Μπορει να κερδισεις 1-2 μοναδες που πιθανως να μην τις εγραφες αλλα οχι να περασεις πανεπιστημιο. Δηλαδη τι να κανεις σκονακι ολο το βιβλιο? και ποσες φορες να πας τουαλετα τελως παντων? και σιγα μην τα θυμασαι αν τα διαβασεις μια φορα στην τουαλετα.. τσπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
μα οταν εκανα σκονακι, στην ταξη το εβγαλα...τι τουαλετα λες???κανονικα στην ταξη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostisotheos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για ποια επιτηρηση μιλατε???χαχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ειχε μιλησει καποιος παραπανω για μια που περασε φιλολογια,πηγαινοντας σε καθε μαθημα τουαλετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Για ποια επιτηρηση μιλατε???χαχα...

για την καμια επιτηρηση μιλαμε....χριστο δεν καταλαβαινουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasispan

Νεοφερμένος

Ο thanasispan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ισως εισαι απο τουσ μαθητες που σκιζονταν στο διαβασμα αλλα πραγματικα δεν μπορεις να κρινεις το πως μπορει να το δει καποιος αλλος το θεμα...
προσωπικα, απο τι στιγμη που η ζωη ειναι ενας αγωνας επιβιωσης, ψαχνω με οποιοδηποτε τροπο να βγω κερδισμενη...και αν αυτη μου η κινηση μπορει να μου προσφερει μοναδες, και επειδη εχω και το κοτσια να το κανω, δεν βρισκω τον λογο να μεινω με αναπαντητη ερωτηση....απο κει και περα, ολοι μπορουν να το κανουν και ετσι δεν θεωρω οτι κλεβω την θεση καποιου...
αν κατα την γνωμη σου ειμαι τοσο λαθος τοτε οκ...παω πασο και το ληγω εδω,,,
-----------------------------------------
Μπραβο κοριτσι μου με αυτη την αντιληψη και τις αρχες να πορευτεις στη ζωή σου. Και εγω σου ευχομαι η μηχανικος που θα σου χτισει το σπιτι , η δασκάλα του παιδιου σου και η γιατρος που θα σε αναλαβει να έχει "γαλουχηθεί "με τις ίδιες αρχές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Χθες στο ΑΟΔΕ, ένας μαθητής είχε μαζί του ολόκληρο το βιβλίο κάτω από την μπλούζα του, πήγε τουαλέτα, έκατσε 20 λεπτά χωρίς κανείς να του πει τίποτα, και τελικά επέστρεψε και τα έγραψε όλα.
Αυτό σε διπλανή αίθουσα στην οποία δεν ήμουν παρών. Όλοι όμως όσοι ήταν εκεί, αυτό είπαν. Κι εγώ δίαβασα αρκετά, κοιμήθηκα 3 ώρες μόνο την Πέμπτη, διάβασα τέλεια κάποια πράγματα που έπεσαν, και παρόλα αυτά δεν μπόρεσα να τα γράψω τέλεια(έχω μεγάλο πρόβλημα με την παπαγαλία). Εγώ πήρα 15, αυτός 20. Ωραίο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Εγω παντως πιστευω οτι και να κανεις σκονακια κτλ κτλ πανελληνιες δεν περνας.. Μπορει να κερδισεις 1-2 μοναδες που πιθανως να μην τις εγραφες αλλα οχι να περασεις πανεπιστημιο. Δηλαδη τι να κανεις σκονακι ολο το βιβλιο? και ποσες φορες να πας τουαλετα τελως παντων? και σιγα μην τα θυμασαι αν τα διαβασεις μια φορα στην τουαλετα.. τσπ..
μπορεις να ηχογραφησεις ολο το βιβλιο.Εγω αυτο εκανα στη βιολογια!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
μπορεις να ηχογραφησεις ολο το βιβλιο.Εγω αυτο εκανα στη βιολογια!:lol:

για τ παπανινι δεν λετε τιποτα ε????μπραβο ρε παιδια....
(δεν εχς προβλημα μαζι σου αλλα με τουσ κραχτεσ..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μονο σε μενα εχουν πεσει αυστηροι επιτηρητες??? Ενα χαρτομαντηλο ζητησα γιατι ειχαν ιδρωσει τα χερια μου και ηρθε απο πανω μου να δει μηπως εχω γραψει κατι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top