Τελικά γράφουμε όλοι υπό τις ίδιες συνθήκες;

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Σήμερα έβαλαν τη Θετική (γιατί είμαστε 3 άτομα) στο ίδιο τμήμα με τη Θεωρητική... το τι αντιγραφή έπεφτε μπροστά στα μάτια μου δεν λέγεται. Και κάθε λίγο που ερχόταν διευκρίνηση, γινόταν πόλεμος κυριολεκτικά!
Στην ησυχία μας δεν μας άφησαν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μονο σε εμας ρε παιδια επικρατει ακρα του ταφου σιωπη απο τη στιγμη που μπουν τα θεματα στην αιθουσα??? Οι σημερινοι ηταν απιστευτα αυστηροι....Σκεφτειτε οτι μονο τις καρτελες μας τις ελεγξαν 4 φορες...2 ο ενας και 2 ο αλλος...Τετοια τυπικοτητα δεν εχω ξαναδει........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδιά, ακόμα κ αν δε το πιστεύετε, ναι....έπεσε αντιγραφή στα αρχαία....στο άγνωστο....
μα τι μαθητές ρε γαμώτο....έχουν την απαίτηση ακόμα κ στις πανελλήνιες να στηριχτούν στο διάβασμα των άλλων κ να μη στρωθούν εκείνοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα ηταν ουτοπικο να πιστευουμε πως ο διαγωνισμος αυτος ειναι αδιαβλητος.Το μονο σιγουρο ειναι πως δεν δινουμε ολοι εξετασεις επι ισοις οροις...Κριμα γιατι καποιοι πραγματικα προσπαθουν πολυ σκληρα και για ενα μοριο μπορει να μην μπουν εκει που θελουν και καποιος αλλος απο αντιγραφη να μπει εκει που δεν θα εμπαινε ουτε στον υπνο του.Κριμα..αλλα αυτη ειναι η Ελλαδα μας.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Θα ηταν ουτοπικο να πιστευουμε πως ο διαγωνισμος αυτος ειναι αδιαβλητος.Το μονο σιγουρο ειναι πως δεν δινουμε ολοι εξετασεις επι ισοις οροις...Κριμα γιατι καποιοι πραγματικα προσπαθουν πολυ σκληρα και για ενα μοριο μπορει να μην μπουν εκει που θελουν και καποιος αλλος απο αντιγραφη να μπει εκει που δεν θα εμπαινε ουτε στον υπνο του.Κριμα..αλλα αυτη ειναι η Ελλαδα μας.:(

Εγω δεν καταλαβαινω ενα πραμα...
αντε και μπηκε ο αλλος οκ....μπορειται να μου πειτε ΠΩΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ θα την τελειωσει την κολο σχολη αν δεν ξερει τα στοιχειωδη?
Δεν ειναι για ολους τα πανεπιστημια το εχουμε ξαναπει αλλα δεν φαινεται να βαζουν μυαλο μερικοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
τι πράγμα??? εμεις μπαίνουμε στην αίθουσα στις 7μιση....μέχρι να έρθουν τα θέματα οκ συζητάμε, αλλά μόλις τα θέματα έρθουν στα χέρια μας, όλοι κοιτάμε το γραπτό μας!!!!
ούτε ψίθυρος!!!!! κ οι εξεταστές στο καθήκον τους!!
και στο σχολείο μου ακριβώς τα ίδια..άντε να μαθευτεί κανένα Σ/Λ.

Εγω δεν καταλαβαινω ενα πραμα...
αντε και μπηκε ο αλλος οκ....μπορειται να μου πειτε ΠΩΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ θα την τελειωσει την κολο σχολη αν δεν ξερει τα στοιχειωδη?
Δεν ειναι για ολους τα πανεπιστημια το εχουμε ξαναπει αλλα δεν φαινεται να βαζουν μυαλο μερικοι...

με τον ίδιο τρόπο που πέρασε στη σχολή. Γιατί στις εξετάσεις στο πανεπιστήμιο πιστεύεις ότι είναι πιο αυστηρά τα μέτρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδια στην εξεταστικη ειναι ακομη χειροτερα τα πραγματα.Το ξερω γιατι εχω περασει κι απο κει..Η αντιγραφη της αντιγραφης πεφτει και περα απο αυτο υπαρχει και ευνοια σε καποιους λογω κομματικων πεποιθησεων.Καθηγητες ανεβαζουν φοιτητες οι οποιοι πρεσβευουν τις ιδιες πολιτικες αποψεις με αυτους.Δεν τα ξερετε οι περισσοτεροι αλλα εγω τα εχω ζησει δυστυχως.Για παραδειγμα,υπηρχε ενα μαθημα που εγω ειχα δωσει 4 φορες χωρις επιτυχια και αλλοι 2 οι οποιοι ειχαν την ευνοια για τους λογους που προανεφερα το περασαν με την πρωτη.Τι να πω.Ετσι ειναι,δυστυχως,τα πραγματα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top