Τελειωσα το 2ο ετος, χρωστάω 11 μαθηματα και έχω φρικάρει!

Kigri

Νεοφερμένος

Ο Kigri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για να μην τα πολυ λεω ειμαι στο μαθηματικο και τελειωσα το δευτερο ετος και την εξεταστικη του σεπτεμβρη με αποτελεσμα να χρωσταω 10 ή 11 μαθηματα.
Αυτο εγινε ενω προσπαθησα αρκετα να κανω οτι μπορουσα οπως να πηγενω σε μαθηματα με ασκησεις αλλα και να διαβαζω προφανος εγω στο σπιτι μονος μου.
Εχω φρικαρει παρα πολυ το στομαχι μου κανει κυκλους και εχω τασεις για εμετο καθε φορα που σκεφτομαι την σχολη και τι θα γινει με αυτην.
Δεν ξερω εαν ειναι πιθανο να βγαλω την σχολη, εχω αλλα 5 χρονια ομως δυσκολευομαι να πιστεψω οτι θα τα καταφερω με αυτα τα αποτελεσματα καθος και το ενα μαθημα φερνει το αλλο.

Παρακαλω ζυταω βοηθεια απελπισμενα!
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Για να μην τα πολυ λεω ειμαι στο μαθηματικο και τελειωσα το δευτερο ετος και την εξεταστικη του σεπτεμβρη με αποτελεσμα να χρωσταω 10 ή 11 μαθηματα.
Αυτο εγινε ενω προσπαθησα αρκετα να κανω οτι μπορουσα οπως να πηγενω σε μαθηματα με ασκησεις αλλα και να διαβαζω προφανος εγω στο σπιτι μονος μου.
Εχω φρικαρει παρα πολυ το στομαχι μου κανει κυκλους και εχω τασεις για εμετο καθε φορα που σκεφτομαι την σχολη και τι θα γινει με αυτην.
Δεν ξερω εαν ειναι πιθανο να βγαλω την σχολη, εχω αλλα 5 χρονια ομως δυσκολευομαι να πιστεψω οτι θα τα καταφερω με αυτα τα αποτελεσματα καθος και το ενα μαθημα φερνει το αλλο.

Παρακαλω ζυταω βοηθεια απελπισμενα!
Μπρο εισαι μαθηματικο , believe me νορμαλ ειναι. Στειλε μου πμ να σε βοηθησω αμα ειναι
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Η ερώτηση μου είναι, σου αρέσει το τμήμα και το αντικείμενο, ή είναι αγγαρεία;
 
Top