Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Δεν ζήτησα να απολογηθείς..:hmm: Ο καθένας εκφράζει μια άποψη.

Δεν ειναι αποψη,οταν προσβαλεις τον αλλον,ειδικα οταν δε τον ξερεις...Τεσπα,ας μη το συνεχισουμε.. Δε μας φταινε και τα αλλα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Στο θέμα "τα στατιστικά μας στην εξεταστική", αναφέρεις τα στατιστικά στην εξεταστική.- Το αν θα τα αναφέρεις 1 ή 10 φορές δεν αξίζει να σχολιαστεί ούτε με μισό ποστ, όχι να γίνει θέμα 2 σελίδων. Αμάν πια, μερικοί κουβαλάτε το κουβαδάκι σας με το λάδι παντού για να το ρίξετε σε ό.τι φωτιά βρείτε μισοσβησμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,120 μηνύματα.
Θα συμπαθούσα κάποιον ή κάποια, να βγει και να πει χύμα ότι σπουδάζει για να τα κονομήσει. Εξάλλου εκεί κρύβεται όλη η αλήθεια. Δεν μπορώ να βλέπω άλλο φιγούρες πρωτοχριστιανικών κοινοτήτων της Ιερουσαλήμ..:/:

Το χω πει εγω αλλα παρεξηγουμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να το λήξω επειδή σας βαρέθηκα, όταν βλέπω ότι ένας/μία μας παρουσιάζει τις καλές επιδόσεις του όσο δεν πάει, δεν μπορώ να μην πιστέψω ότι το είχε απωθημένο του στυλ πρώτα φορά έκανα κάτι καλά και χαίρεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
είχε απωθημένο του στυλ πρώτα φορά έκανα κάτι καλά και χαίρεται.

Ωραία, έχουμε φτάσει στο σημείο όταν κάποιος κάνει κάτι καλά, αντί να ενθαρρύνουμε αυτή την χαρά του να προσπαθούμε να την πνίξουμε...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραία, έχουμε φτάσει στο σημείο όταν κάποιος κάνει κάτι καλά, αντί να ενθαρρύνουμε αυτή την χαρά του να προσπαθούμε να την πνίξουμε...:worry:
Πίστεψέ με, όταν ειδα το πρώτο ποστ της είπα από μέσα μου μπράβο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Πίστεψέ με, όταν ειδα το πρώτο ποστ της είπα από μέσα μου μπράβο της.

Eκατσα και εψαξα ολα τα σχολια σε αυτο το topic,για να δω που ξαναεκανα ποστ με τους βαθμους μου, σε αυτη την εξεταστικη..Και δε βρηκα τιποτα..Τωρα δε ξερω,γιατι ειπατε οτι εκανα δυο και τρια ποστ..Eγω ενα εκανα..Τι να πω..Τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Eκατσα και εψαξα ολα τα σχολια σε αυτο το topic,για να δω που ξαναεκανα ποστ με τους βαθμους μου, σε αυτη την εξεταστικη..Και δε βρηκα τιποτα..Τωρα δε ξερω,γιατι ειπατε οτι εκανα δυο και τρια ποστ..Eγω ενα εκανα..Τι να πω..Τεσπα...
Χωρίς να παίρνω θέση, ένα ακόμα μήνυμα είναι αυτό. Μου είχε μείνει χαρακτηριστικά στη μνήνη και το θυμήθηκα.:P

Πάντα επιτυχίες στο υπόλοιπο των σπουδών σου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Eγω παντως δν εχω δει κανενα γιατρο να πειναει η να αναγκαζεται να κανει καποιο αλλο επαγγελμα για να ζησει...
Καλά εσύ που ζεις?Σε άλλη χώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Χωρίς να παίρνω θέση, ένα ακόμα μήνυμα είναι αυτό. Μου είχε μείνει χαρακτηριστικά στη μνήνη και το θυμήθηκα.:P

Πάντα επιτυχίες στο υπόλοιπο των σπουδών σου.:D

Ευχαριστω πολυ και σε σενα..:) Εχω κανει αλλο ενα, αλλά οχι σε αυτο το τοπικ και δεν ειχα αναφερει βαθμολογιες...Εδω μονο ανεφερα, επειδη ειδα οτι το εκαναν και καποια αλλα παιδια και επισης,λογω τιτλου του τοπικ..Δεν ειχα σκοπο να δειχτω,οπως με κατηγορησαν..Αν ηξερα οτι θα ενοχλουσε καποιους,δε θα το εκανα... Ειλικρινα, ακομη απορω,γιατι ενοχλησε.. Και επισης σε αυτο το μηνυμα ειχα πει,οτι δε μπορω να δινω Σεπτεμβρη για καποιους λογους..Δε κατηγορησα κανενα παιδι,γιατι δινει Σεπτεμβρη..Μη με κατηγορησουν και γι αυτο.. ;) Τεσπα...Και εσυ,να εχεις παντα επιτυχιες και οτι επιθυμεις να το εχεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Λολ
Το ενδεχόμενο να μην έδωσε καν πανελλήνιες,δεν παίζει,ε;

Βλέπω για τους μισούς εδώ πέρα τα μόνα πανεπ του εξωτερικού,που αξίζουν,είναι Χαρβαρντ,Οξφορντ,Μιτ,άντε και το Γκειλ. Σε όλα τα υπόλοιπα σπουδάζουμε βούρλα,που τον ήπιαμε στις πανελλήνιες.
Βρε δεν μας παρατάτε. Λες και τα ελληνικά πανεπ έχουν το υψηλότερο επίπεδο στην Ευρώπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Oι πανελλήνιες είναι ένας αγώνας που τρώει ο ένας τη θέση του άλλου. Το να σπουδάσεις σε ελληνικό πανεπιστήμιο, προς το παρόν τουλάχιστον, είναι ακόμη δωρεάν οπότε λογικό είναι να υπάρχει ένας τρόπος να περάσουν ορισμένοι και όχι όλοι. Όσοι έχουν τα λεφτά ας πάνε αλλού να σπουδάσουν, απλό. Εσύ μένεις στην Ελλάδα και γλυτώνεις κάποια χρήματα και ο άλλος πάει έξω, φεύγει από την Ελλάδα και ξεπαραδιάζεται. Οπότε ας φύγουμε από τη φιλοσοφία του θεωρώ κακό το να σπουδάζει κάποιος έξω και ας κοιτάξουμε τ' άτομα που πηγαίνουν. Γιατί προσωπικά, αν ένας συνάδελφός μου δεν κατάφερε να μπει σε κάποια από τις σχολές της Ελλάδας και το γούσταρε να πάει έξω, τότε καλώς έχει!!! Και θα προκόψει. Τώρα μη μου πείτε γι' αυτούς που βγάζουν 3.000 μόρια και πάνε ιατρική έξω γιατί θα σας πω και εγώ ότι και στην Ελλάδα υπάρχουν 19500άρηδες που σπουδάζουν ιατρκή μόνο και μόνο για τη μούρη και ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ .

Όσο για την εξεταστική, είμαι αρκετά ευχαριστημένος, πέρασα όλα τα μαθήματα και σε κάποια δεν το περίμενα (τουλάχιστον πριν τα διαβάσω και τα δώσω, μετά είχα αρκετές ελπίδες). Λίγο σ' ένα με χάλασε το 6 γιατί είχα διαβάσει αρκετά και έχασα μονάδες από χαζομάρες, θα μπορούσα να χα' πάρει 7 ή και 8 ακόμη. Αλλά δεν πειράζει, δε θα σκάσω κιόλας. Διάβασμα σε περίπου 4 μήνες ξανά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Λολ
Το ενδεχόμενο να μην έδωσε καν πανελλήνιες,δεν παίζει,ε;

Βλέπω για τους μισούς εδώ πέρα τα μόνα πανεπ του εξωτερικού,που αξίζουν,είναι Χαρβαρντ,Οξφορντ,Μιτ,άντε και το Γκειλ. Σε όλα τα υπόλοιπα σπουδάζουμε βούρλα,που τον ήπιαμε στις πανελλήνιες.
Βρε δεν μας παρατάτε. Λες και τα ελληνικά πανεπ έχουν το υψηλότερο επίπεδο στην Ευρώπη.

Το μαυρισμένο όχι τόσο, αλλά τα υπόλοιπα είναι όντως γαμάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
*Μικρος
Δεν ειπα οτι συμφωνω με το να σπουδαζει ο καθενας ακοπα μια επιστημη που για να τη σπουδασει ο οποιοςδηποτε αλλος εφτυσε αιμα...
Και εγω πολυτεχνειο θα περασω,και εγω εφτυσα αιμα για να μπω, και θα μου τη σπασει και αν καποιος που εβγαλε 10000 μορια παει να σπουδασει την ιδια σχολη με μενα στο εξωτερικο....Αλλα οχι να το παιζω και καποιος επειδη καταφερα και περασα πολυτεχνειο ΑΠΘ...Ειπαμε...

Σημασία δεν εχει ποσά μόρια θα γράψει κάποιος ουτε ποια σχολη θα περάσει . Σημασία εχει το πόσο ικανός επαγγελματίας θα βγει απο την σχολη . Μπορει ένας απόφοιτος ΤΕΙ εντέλει στην επιστήμη του να αποδειχθεί πιο ικανός στην επιστήμη του απο οτι ένας γιατρός στην δικιά του και κατεπεκταση πιο ικανός επαγγελματίας . Ομοια κάποιο που θα σπουδάσει στο εξωτερικό . Αν με 10.000 μόρια σπουδάσει ιατρική στη Σλοβακία και ομως βγει καλύτερος γιατρός απο κάποιον του εκπα η του απθ τότε ΝΑΙ σαφώς και καλα έκανε που σπούδασε στο εξωτερικο . Τώρα αν φεύγει στο εξωτερικο , παει σε πανεπιστήμιο που περνάς τα μαθήματα οπως να ναι , παρει πτυχίο χωρις να ξέρει σχεδόν τίποτα κτλ κτλ τότε ναι ειναι κριμα να παρει την θέση κάποιοι αλλου που τουλάχιστον πάλεψε για να σπουδάσει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Yeah ok,πήγε ο άλλος έξω στο πολυτεχνείο και δεν έδωσε πανελ. So fucking what?
Πρώτον,δεν είπε κανείς,ότι θα γυρίσει.
Δεύτερον,και να γυρίσει,το τι έκανε ο καθένας στην σχολή του,θα παίξει ρόλο.
Αν τα έξυνε σε όλο το λύκειο και στο πανεπιστήμιο και το τελείωσε με 5,μην σκας,δεν θα στην πάρει την θέση. :)

Πόσο ανταγωνιστικά και κομπλεξικά τα βλέπετε μερικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πάντως και τα ελληνικά πανεπιστήμια δεν θα' πρεπε να έχουν και την καλύτερη φήμη. :P
Στη δική μου σχολή τα μαθήματα τα περνάς σχετικά εύκολα, απλά εντάξει, δε μοιράζουνε και βαθμούς. Απλά το 5 το πιάνεις σχετικά αναίμακτα. Οπότε οι απόφοιτοι μπορούν να λένε "Α έχω πτυχίο ελληνικού πανεπιστημίου" και εν τέλει να μην έχουνε ιδέα του τι κάνουν στη δουλειά αυτή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Σε κάποια ναι σε κάποια οχι . Εμάς για να πάρεις 5 πρεπει να είσαι του 5 ( δηλαδή να ξέρεις το 50% καλα ) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ε καλά ντε, δεν είπα ότι σου βάζουν 5 αν έχεις γράψει 3. Απλά τα θέματα και το διάβασμα για να πιάσεις το 5 είναι σχετικά απλό. Εκεί που γίνεται πανικός δοθείσας της ύλης είναι από 7 μέχρι 10. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Σε τι σχολη είσαι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σε τι σχολη είσαι ;

Για βρες μου μια σχολή στην οποία δε θα ήθελες με τίποτα να πας σε απόφοιτο της με πτυχίο 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top