Τα μυστικά της Εδέμ

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εγω το βλεπω το εργακι ενταξει δεν ειναι και αθλιο που το κακοχαρακτηριζουν μην τρελαθουμε.υπαρχουν και καλυτερα αλλα και χειροτερα πχ πολυκατοικια ειναι ελεος μονο ο χαικαλης αξιζει. αλλα δεν ειναι το θεμα μας αυτο. τωρα για τα μυστικα της εδεμ... εμενα μου αρεσει η υποθεση και απο ηθοποιους αξιζει ο κωστας αρζογλου(ηλιας) η φαιη ξυλα(ευα) και ο δανης κατρανιδης(πετρος) και οι αλλοι ειναι καλοι αλλα λεμε τωρα.. απο χαρακτηρες στην σειρα μου αρεσει πολυ νορα!!!!!!!!! η καλυτερη ειναι!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Δεν έχει τύχει να το δω ποτέ.Εξξάλου είναι δραματικό και δε μου αρέσουν τα δραματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Είναι παρα μα πάρα πολύ ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
αχχ αρχιζει στις 20!
μαρεσει παρα πολυ! ειδα κ το τρειλερ! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Υπάρχουν μυστικά που τα ξέρουν 2 εκατομμύρια Έλληνες...

...και άλλα...που δεν μπορούν καν να φανταστούν....!!!

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως μεταφράζουν το 20% τηλεθέαση σε 2 εκατομμύρια πολίτες, κάθονται όλοι από το πρωί μεχρί το βράδυ να βλέπουν tv; Για να μην πω για άλλους σαν και εμένα που δεν βλέπουν ποτέ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
καλα εε, η κολλητη μου ειναι φανατικη οπαδος των μυστικων!!! αφου σχολουσαμε καμια φορα στις 7 απο το φροντ κ ετρεχε σπιτι για να το προλαβει, ουτε μας χαιρετουσε..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Invie

Νεοφερμένος

Η Invie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Η μοναδικη ελληνικη σειρα που εχω παρακολουθησει:)
Απο ηρωες η Νορα φοβερη και απο ηθοποιους ο Κατρανιδης!
Διαφωνω στις ασχημες κριτικες που γραφονται παραπανω το σεναριο για δεδομενα καθημερινης σειρας ειναι πολυ καλο...
Αντε αρχιζει παλι την Κυριακη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πως σας άρεσε;Η μεγαλύτερη βλακεία που έχω δει ποτέ:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Οι αγαπημένοι μου ηθοποιοι είναι:Λουκάς,Κατρανίδης,Νόρα,Στέφανος:inlove:,Μελίτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πέρσι δεν το έβλεπα καθόλου.Φέτος είδα την τηλεταινία που έδειξε και το χθεσινό επεισόδιο. Και να'θελα να δω δεν μπορώ λόγω των υποχρεώσεων. Θα το αρχίσω τα Χριστούγεννα και αν δεν το τελειώσω θα το συνεχίσω το Πάσχα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Η δεύτερη κωμωδία της Ακρίτας πέτυχε πολύ.
Για γέλια είναι μόνο το εργάκι.
Ειδικά το περσινό σποτάκι που όλοι φωνάζουν λες και τους καίνε...
:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
το βλέπει μια φίλη μου αυτό...φανατικά...

και καθε φορά που συνατιόμαστε μου λεει τι ωραία σειρά που είναι και τι ...βαθύτερα νοήματα που έχει... και τι συμπεράσμτα βγάζει για την... ανθρώπινη προσωπικότητα κλπ,κλπ... ?????????

έχω αρχίσει να ανησυχώ για τη φίλη μου... αφού μια φορά ήταν να βγούμε και το ακύρωσε γιατί θα άρχιζε το season 2....

εντάξει, όλοι βλέπουμε κάποιες σειρές, αλλά ας μην είμαστε και υπερβολικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
2 φορές έχω ανοίξει την τηλεόραση όταν παίζει αυτή η σειρά και τις 2 ο Αλέξανδρος Σταύρου έκανε σεξ,με διαφορετικές παρτενέρ βεβαίως.
Απογευματινά γενικώς δε βλέπω.Καμιά φορά το "Η ζωή της άλλης"γιατί μ'αρέσει η Δανδουλάκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickyk

Νεοφερμένος

Η vickyk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
χαχαχχα lita athens εχεισ δικιο.....αλλα μαρεσει κ μενα (για τα μυστικα τησ εδεμ λεω)πφφφφ λογω υποχωσεων φετοσ δν το εχω δει καθολου ρε γαμωτο.....:(....αλλα λετε να εχει τα επεισοδια στο site του mega??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
χαχαχχα lita athens εχεισ δικιο.....αλλα μαρεσει κ μενα (για τα μυστικα τησ εδεμ λεω)πφφφφ λογω υποχωσεων φετοσ δν το εχω δει καθολου ρε γαμωτο.....:(....αλλα λετε να εχει τα επεισοδια στο site του mega??;)

Ναι πρέπει να τα έχει στο παράκατω link που θα σου γράψω όπως επίσης εκεί μπορείς να δεις και άλλες ταινίες που έχεις χάσει στην τηλεόραση!!;)
Ελπίζω να σου αρέσει!...

www.livemovies.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top