Τα μυστικά της Εδέμ

giannaras

Νεοφερμένος

Ο giannaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τι πιστεύετε πως θα συμβεί στη συνέχια της μαγευτικής αυτής καθημερινής σηράς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
σειρας οχι σηρας:)

Αχ,μη χαλατε το μυαλο σας με ανουσιες καθημερινες σειρες.....

Φιλικα παντα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ΔΕΝ ο βλεπω..γενικα δεν εχω ακουσει και καλες κριτικες και το trailer δεν με ειχε ενθουσιασει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ειναι μια πολυ εντυπωσιακη σαχλαμαρα κατ'εμε...Δεν το βλεπω κ γενικα δεν μου αρεσουν κ πολυ οι ελληνικες σειρες...με εξαιρεσεις βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω βλεπω σειρες αλλα η συγκεκτριμενη σαν να με αποτρεπει να την δω ενα πραμα!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannaras

Νεοφερμένος

Ο giannaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γιατί η ιστορία είναι πολύ οραία και έχει τραβίξει πολύ κόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
2 φιλες μου το εβλεπαν και το σταματησαν γτ βαρεθηκαν..τι να πω δε μπορω να κρινω γτ απλα δεν το εχω δει!που ξερεις μπορει και να μου αρεσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ειναι απαισιο:sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Ειναι απαισιο:sick::sick:
:no1:Μόνο απαίσιο...Αηδία.[[offtopic]]Γιαννάρα,η ορθογραφία σου χτυπάει λίγο άσχημα.[[offtopic]]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
:mpam:

ελεος,αντι να κανετε κατι πιο εποικοδομητικο καθεστε και βλεπετε τετοια?παρτε ενα βιβλιο επιτελους(και δεν εννοω σχολικο),καντε κατι αλλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.


Οι Ελληνικές σειρές είναι άθλιες, και δει οι καθημερινές, υποβαθμίζουν τη νοημοσύνη του κοσμάκη :p Από σειρές βλέπω μόνο Lost (σύντομα ξεκινάει), Prison Break και από Ελληνικές Μαύρα Μεσάνυχτα και Ευτυχισμένοι μαζί, όλα τα άλλα είναι GTP...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karxarini

Νεοφερμένος

Η Κλαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Έτυχε να δω 2 ολόκληρα (!!!) επειδόδια!
Μία βαρεμένη τσ@@λα που δεν ξέρει τι θέλει και νομίζει ότι είναι ηθοποιός,ένας μ@@@@@ς που κερατώνει τη γυναίκα του με αυτή τη τσ@@λα,ο αδερφός του μ@@@@α που είναι εξίσου μ@@@@@ς και ερωτευμένος με την τσ@@λα,μία αγαθοβιόλα που νομίζει ότι θα παντρευτεί τον 2ο μ@@@κα που είναι ερωτευμένος με την τσ@@λα την οποία αυτή θεωρεί φίλη της,δύο ημιφυσιολογικά άτομα,η μάνα της τσ@@λας που την υπερασπίζεται,ένας λεφτάς που καταπιέζει το γιο του,μία κερατωμένη χαϊβάνο,ένας επίδοξος δολοφόνος,η αντιδραστική αδερφή της τσ@@λας, μπατζανάκηδες, αδέρφια,ξαδέρφια, κουμπάρες,κουνιάδες,φίλοι, γνωστοί,συγγενείς,γείτονες, κατοικίδια-ψάρια,γατιά,σκυλιά,πουλιά,σαύρες (κατσαρίδες κι αράχνες γλυκιά μου...όπως λεει και το λαϊκό άσμα...),ένοχα μυστικά (το λέει κι ο τίτλος άλλωστε...)...Αυτά και άλλα πολλά...
Κονσερβοποιημένη ελληνική σειρά γ' διαλογής με 2-3 ονόματα να την κοσμούν και ένα μάτσο μαϊντανούς που το παίζουν και καλά ηθοποιοί.
Στο τέλος της σείρας αυτοκτονούν όλοι και μένει ο δολοφόνος να αναρωτιέται "Ποιον θα σκοτώσω τώρα????"-πλάκα κάνω,δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο,αλλά μακάρι να συνέβαινε διότι είναι όλοι τους παρ'τον ένα χτύπα τον άλλο-κατά την ταπεινή μου γνώμη...
Ειλικρινά τώρα,σας αρέσει αυτό το πράγμα???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
κατσαρίδες κι αράχνες γλυκιά μου...όπως λεει και το λαϊκό άσμα...
νυχτεριδες κι αραχνες λεει... :P
Δεν το εχω δει το εργακι (ουτε και ειχα σκοπο) αλλα η περιγραφη σου ειναι ολα τα λεφτα! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karxarini

Νεοφερμένος

Η Κλαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
νυχτεριδες κι αραχνες λεει... :P
Δεν το εχω δει το εργακι (ουτε και ειχα σκοπο) αλλα η περιγραφη σου ειναι ολα τα λεφτα! :lol:

Αχ! ναι! σόρρυ ρε συ μπερδεύτηκα...Είχα κατά νου την πρωταγωνίστρια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madlen12

Νεοφερμένος

Η madlen12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει πολυ η σειρα εχει μυστιριο...Οι αγαπημενοι μου χαρακτηρες ειναι Μανος-Εβα-Νορα-Λουκας
-----------------------------------------
Ευα σορρυ
-----------------------------------------
Ευα ντε
-----------------------------------------
μα και βιβλια διαβαζω και αθλουμαι και πολλα αλλα κανω και οχι μονο εγω ομως και η σειρα ειναι ενας καλος τροπος ψυχαγογιας:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Έτυχε να δω 2 ολόκληρα (!!!) επειδόδια!
Μία βαρεμένη τσ@@λα που δεν ξέρει τι θέλει και νομίζει ότι είναι ηθοποιός,ένας μ@@@@@ς που κερατώνει τη γυναίκα του με αυτή τη τσ@@λα,ο αδερφός του μ@@@@α που είναι εξίσου μ@@@@@ς και ερωτευμένος με την τσ@@λα,μία αγαθοβιόλα που νομίζει ότι θα παντρευτεί τον 2ο μ@@@κα που είναι ερωτευμένος με την τσ@@λα την οποία αυτή θεωρεί φίλη της,δύο ημιφυσιολογικά άτομα,η μάνα της τσ@@λας που την υπερασπίζεται,ένας λεφτάς που καταπιέζει το γιο του,μία κερατωμένη χαϊβάνο,ένας επίδοξος δολοφόνος,η αντιδραστική αδερφή της τσ@@λας, μπατζανάκηδες, αδέρφια,ξαδέρφια, κουμπάρες,κουνιάδες,φίλοι, γνωστοί,συγγενείς,γείτονες, κατοικίδια-ψάρια,γατιά,σκυλιά,πουλιά,σαύρες (κατσαρίδες κι αράχνες γλυκιά μου...όπως λεει και το λαϊκό άσμα...),ένοχα μυστικά (το λέει κι ο τίτλος άλλωστε...)...Αυτά και άλλα πολλά...
Κονσερβοποιημένη ελληνική σειρά γ' διαλογής με 2-3 ονόματα να την κοσμούν και ένα μάτσο μαϊντανούς που το παίζουν και καλά ηθοποιοί.
Στο τέλος της σείρας αυτοκτονούν όλοι και μένει ο δολοφόνος να αναρωτιέται "Ποιον θα σκοτώσω τώρα????"-πλάκα κάνω,δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο,αλλά μακάρι να συνέβαινε διότι είναι όλοι τους παρ'τον ένα χτύπα τον άλλο-κατά την ταπεινή μου γνώμη...
Ειλικρινά τώρα,σας αρέσει αυτό το πράγμα???????



....αυτή η κριτική είναι όλα τα λεφτά! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει πολυ ο Λουκάς!ο δικηγορος!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει πολυ ο Λουκάς!ο δικηγορος!:inlove:

Και με το όνειρο θα μείνεις... Ο τυπάς είναι ελαφρός να το πω? Τοιούτος να το πω? Αδερφή να το πω? Κάπως έτσι... Ελπίζω να με πιάνετε...;) Και εγώ έτυχε να δω κάτι αλλά δεν τρελάθηκα.... Σαν μεξικάνικο είναι μόνο που σε αριθμό κερδίζουν οι τσ@@@ες:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top