Ταμπού λόγω κατεύθυνσης: ποιά η γνώμη σας;

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
jesus...στενομυαλοι άνθρωποι...τα έχω πει εκατο φορες και βαριεμαι να τα ξαναπώ..θα συνοψίσω τις σκέψεις μου στο εξής : όποιος είναι καλός και έξυπνος σε μια κατεύθυνση θα είναι και στις άλλες ...ξέρετε η εξυπναδα δεν περιορίζεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μια απο τις τρεις κολλητες μου με κοροιδευει συνεχεια τον τελευταιο καιρο επειδη ειμαι στη θεωρητικη κατευθυνση!
Εκεινη ειναι θετικη και μαθητρια του 20, εχει προφανως την εντυπωση οτι ειναι ενα παιδι θαυμα σε ολα τα μαθηματα!
Με λεει ΜΟΝΙΜΩΣ παπαγαλο και γελαει σπαστικα,προσπαθει με καθε τροπο να μου αποδειξει οτι η θετικη ειναι η καλυτερη κατευθυνση στην οποια πηγαινουν τα εξυπνοτερα παιδια!:mad:Μα γιατι το κανει αυτο;Εγω ποτε δεν κοροιδεψα ουτε εκεινη ουτε την κατευθυνση που εχει παρει!Τις περισσοτερες φορες της απανταω αναλογα αλλα παντα καταφερνει να μου την πει και ετσι να μην μπορω να της απαντησω.Μου λεει οτι τα παιδια της θετικης δεν ειναι μονοπλευροι,και κατι τετοια!Και καλα θα μου πειτε το κανει για πλακα...Αμ δε...:mad::mad::mad:
Δεν γινεται στις 7 ωρες που ειμαστε σχολειο και τις 7 να μου πριζει το κεφαλι και να πεταει σποντες!Γνωριζω οτι η πιο ταπεινωτικη απαντηση ειναι η περιφρονητικη σιωπη αλλα πολυ θα ηθελα να της δωσω μια πραγματικα σκληρη απαντηση που θα την προσγειωσει απο τα συννεφα που ειναι και θα την κανει να συνειδητοποιησει οτι ειναι και αυτη ανθρωπος και οχι θεος!Εχετε καμια ιδεα τι να της απαντησω την επομενη (αυριανη)φορα που θα μου το παιξει απογονος του Αινσταιν;:worry::worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αν ειναι δυνατον..δεν θα σχολιασω να μην εκνευριστω βραδιατικα..απλα χαμογελασε και πες μπραβο της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αν ειναι δυνατον..δεν θα σχολιασω να μην εκνευριστω βραδιατικα..απλα χαμογελασε και πες μπραβο της

Χαχαχαχα:P:P ναι ειδες;; φαντασου εγω που την ανεχομαι καθε μερα ποσο με εκνευριζει!:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
πες της να το κόψει, αλλά πες της και λίγο θυμωμένα, μη το πάρει στην πλάκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για μενα δεν υπαρχει πιο ηλιθιο πραγμα απο τις συγκρισεις κατευθυνσεων και μπλα μπλα μπλα..φροντισε να τα πας τελεια στην κατευθυνση σου και μην δινεις σημασια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Πες της ότι έχει να φάει πολύ άσχημη προσγείωση στο μέλλον με τέτοιες ιδέες.Πολλοί το παίζαν έξυπνοι στην κλειστή κοινωνία του σχολείου και μόλις βγήκαν παραέξω σπάσαν τα μούτρα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πες της ότι έχει να φάει πολύ άσχημη προσγείωση στο μέλλον με τέτοιες ιδέες.Πολλοί το παίζαν έξυπνοι στην κλειστή κοινωνία του σχολείου και μόλις βγήκαν παραέξω σπάσαν τα μούτρα τους.
ηταν ενα απο τα πραγματα που ηθελα να αναφερω .. εσυ κανε την δουλεια σου και θα δεις πως κατι τετοια μυαλα υπεροπτικα καποτε αντιλαμβανονται που βρισκονται και προσγειωνονται οδυνηρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
πες της να το κόψει, αλλά πες της και λίγο θυμωμένα, μη το πάρει στην πλάκα

Κανονικα αυτο θα επρεπε να ειχα κανει αλλα ειμαι καπως δειλη και γενικα δεν μιλαω ποτε αποτομα και αυτο ειναι ισως το μεγαλυτερο ελαττωμα μου!Βασικα θελω να την κανω κυριολεκτικα ρεζιλι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μια απο τις τρεις κολλητες μου με κοροιδευει συνεχεια τον τελευταιο καιρο επειδη ειμαι στη θεωρητικη κατευθυνση!
Εκεινη ειναι θετικη και μαθητρια του 20, εχει προφανως την εντυπωση οτι ειναι ενα παιδι θαυμα σε ολα τα μαθηματα!
Με λεει ΜΟΝΙΜΩΣ παπαγαλο και γελαει σπαστικα,προσπαθει με καθε τροπο να μου αποδειξει οτι η θετικη ειναι η καλυτερη κατευθυνση στην οποια πηγαινουν τα εξυπνοτερα παιδια!:mad:Μα γιατι το κανει αυτο;Εγω ποτε δεν κοροιδεψα ουτε εκεινη ουτε την κατευθυνση που εχει παρει!Τις περισσοτερες φορες της απανταω αναλογα αλλα παντα καταφερνει να μου την πει και ετσι να μην μπορω να της απαντησω.Μου λεει οτι τα παιδια της θετικης δεν ειναι μονοπλευροι,και κατι τετοια!Και καλα θα μου πειτε το κανει για πλακα...Αμ δε...:mad::mad::mad:
Δεν γινεται στις 7 ωρες που ειμαστε σχολειο και τις 7 να μου πριζει το κεφαλι και να πεταει σποντες!Γνωριζω οτι η πιο ταπεινωτικη απαντηση ειναι η περιφρονητικη σιωπη αλλα πολυ θα ηθελα να της δωσω μια πραγματικα σκληρη απαντηση που θα την προσγειωσει απο τα συννεφα που ειναι και θα την κανει να συνειδητοποιησει οτι ειναι και αυτη ανθρωπος και οχι θεος!Εχετε καμια ιδεα τι να της απαντησω την επομενη (αυριανη)φορα που θα μου το παιξει απογονος του Αινσταιν;:worry::worry::)

κορόϊδευσέ την κι εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κανονικα αυτο θα επρεπε να ειχα κανει αλλα ειμαι καπως δειλη και γενικα δεν μιλαω ποτε αποτομα και αυτο ειναι ισως το μεγαλυτερο ελαττωμα μου!Βασικα θελω να την κανω κυριολεκτικα ρεζιλι!:clapup:
η καλυτερη λυση..γραψε τελεια στις πανελληνιες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


Ωραία κολλητή αφού σε κοροιδεύει :P Μη δίνεις σημασία σε τέτοιες ανούσιες ανωριμότητες, κάποια στιγμή θα μεγαλώσει και θα ξεφύγει από την εμμονή της με τις κατευθύνσεις. Αμάν. Λερωμένη τη φωλιά της έχει? :worry: Γιατί σε κριτικάρει εσένα? Αφού σύμφωνα με το post σου είναι άριστη μαθήτρια :hmm:

Αν θες να της απαντήσεις πες της ότι όλες οι επιστήμες είναι χρήσιμες για τον άνθρωπο και καμία δεν είναι κατώτερη της άλλης :)

α και επίσης τί να το κάνει το 20 αν φέρεται σκατά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πες της ότι έχει να φάει πολύ άσχημη προσγείωση στο μέλλον με τέτοιες ιδέες.Πολλοί το παίζαν έξυπνοι στην κλειστή κοινωνία του σχολείου και μόλις βγήκαν παραέξω σπάσαν τα μούτρα τους.

Συμφωνω απολυτως!Περσι (ακομα το θυμαμαι) τη ρωτησα ποια ειναι η/ο καλυτερη/ος μαθητρια/της στο τμημα της...και μου απαντησε:Εγω!
:whistle::whistle:φαντασου....



Ωραία κολλητή αφού σε κοροιδεύει :P Μη δίνεις σημασία σε τέτοιες ανούσιες ανωριμότητες, κάποια στιγμή θα μεγαλώσει και θα ξεφύγει από την εμμονή της με τις κατευθύνσεις. Αμάν. Λερωμένη τη φωλιά της έχει? :worry: Γιατί σε κριτικάρει εσένα? Αφού σύμφωνα με το post σου είναι άριστη μαθήτρια :hmm:

Αν θες να της απαντήσεις πες της ότι όλες οι επιστήμες είναι χρήσιμες για τον άνθρωπο και καμία δεν είναι κατώτερη της άλλης :)

α και επίσης τί να το κάνει το 20 αν φέρεται σκατά :P

Δικιο εχεις σε ευχαριστω για την απαντηση σου!
Απ οτι εχω καταλαβει τα βαζει με εμενα γιατι ειμαστε 4 κολλητες,οι 2 ειναι θετικη και η αλλη τεχνολογικη!Μονο εγω ειμαι θεωρητικη και επειδη θετικη και τεχνολ.κινουνται στα ιδια πραγματα γι'αυτο ειναι μονιμως εναντιον μου και επιμενει οτι στν θεωρητικη δεν χρησιμοποιουμε το μυαλο και οτι μαθαινουμε απλα παπαγαλια τα ρηματα και τα γραφουμε!!:mad:

κορόϊδευσέ την κι εσύ.

ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ!!!!!
Εχεις βαλει το βιντεο με τον Εξορκιστη ε;;;;;;;;;:eek::eek::eek::eek:
Το ειδα και το πατησα και ενω περιμενα να ακουσω κανα τραγουδι ή κατι τετοιο βλεπω αυτη την φατσα,η οποια και με εστειλε για κατι δευτερολεπτα στον αλλο κοσμο!!!ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΑ!!!να,να ακομη τρεμω!!!!:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
η καλυτερη λυση..γραψε τελεια στις πανελληνιες:)

"Νομική; κατάλαβα όλο παπαγαλία θα στε εκεί μέσα θα πέφτει ξύσιμο. Καμία σχέση με φυσικό που πέρασα εγώ"



ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ!!!!!
Εχεις βαλει το βιντεο με τον Εξορκιστη ε;;;;;;;;;:eek::eek::eek::eek:
Το ειδα και το πατησα και ενω περιμενα να ακουσω κανα τραγουδι ή κατι τετοιο βλεπω αυτη την φατσα,η οποια και με εστειλε για κατι δευτερολεπτα στον αλλο κοσμο!!!ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΑ!!!να,να ακομη τρεμω!!!!:confused::confused::confused:

στο διάολο ρε τα παράπονά σας σε pm, μου χαλάτε την πιάτσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Μια απο τις τρεις κολλητες μου με κοροιδευει συνεχεια τον τελευταιο καιρο επειδη ειμαι στη θεωρητικη κατευθυνση!
Εκεινη ειναι θετικη και μαθητρια του 20, εχει προφανως την εντυπωση οτι ειναι ενα παιδι θαυμα σε ολα τα μαθηματα!
Με λεει ΜΟΝΙΜΩΣ παπαγαλο και γελαει σπαστικα,προσπαθει με καθε τροπο να μου αποδειξει οτι η θετικη ειναι η καλυτερη κατευθυνση στην οποια πηγαινουν τα εξυπνοτερα παιδια!:mad:Μα γιατι το κανει αυτο;Εγω ποτε δεν κοροιδεψα ουτε εκεινη ουτε την κατευθυνση που εχει παρει!Τις περισσοτερες φορες της απανταω αναλογα αλλα παντα καταφερνει να μου την πει και ετσι να μην μπορω να της απαντησω.Μου λεει οτι τα παιδια της θετικης δεν ειναι μονοπλευροι,και κατι τετοια!Και καλα θα μου πειτε το κανει για πλακα...Αμ δε...:mad::mad::mad:
Δεν γινεται στις 7 ωρες που ειμαστε σχολειο και τις 7 να μου πριζει το κεφαλι και να πεταει σποντες!Γνωριζω οτι η πιο ταπεινωτικη απαντηση ειναι η περιφρονητικη σιωπη αλλα πολυ θα ηθελα να της δωσω μια πραγματικα σκληρη απαντηση που θα την προσγειωσει απο τα συννεφα που ειναι και θα την κανει να συνειδητοποιησει οτι ειναι και αυτη ανθρωπος και οχι θεος!Εχετε καμια ιδεα τι να της απαντησω την επομενη (αυριανη)φορα που θα μου το παιξει απογονος του Αινσταιν;:worry::worry::)
--------------------------------------
μηπως πρεπει να αλλαξεις ''κολλητη''....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
"Νομική; κατάλαβα όλο παπαγαλία θα στε εκεί μέσα θα πέφτει ξύσιμο. Καμία σχέση με φυσικό που πέρασα εγώ"


Ρε δεν ειναι παπαγαλια...παπαγαλια ηταν στο γυμνασιο,στο δημοτικο!
Οχι πια ομως..απο την μερια μου τουλαχιστον!Και οχι νομικη δεν μ αρεσει καθολου!:(

στο διάολο ρε τα παράπονά σας σε pm, μου χαλάτε την πιάτσα :P

Ποια πιατσα καλεεεεε;;;;;χαχαχα!!!:P:P
Αν το δει κανενας που εχει παιδικο τραυμα με την ταινια;;;!!!αχαχαχ:D:D:D

--------------------------------------
μηπως πρεπει να αλλαξεις ''κολλητη''....?


Λες;Τι να πω;ειναι και αυτο μια λυση!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Ρε δεν ειναι παπαγαλια...παπαγαλια ηταν στο γυμνασιο,στο δημοτικο!
Οχι πια ομως..απο την μερια μου τουλαχιστον!Και οχι νομικη δεν μ αρεσει καθολου!:(
χαχα μάλλον ο Βασίλης εννοεί ότι ακόμη και αν γράψεις πάρα πολύ καλά στις πανελλαδικές, η κοπέλα θα βρει λόγο να κοροϊδέψει και να μειώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
χαχα μάλλον ο Βασίλης εννοεί ότι ακόμη και αν γράψεις πάρα πολύ καλά στις πανελλαδικές, η κοπέλα θα βρει λόγο να κοροϊδέψει και να μειώσει.

Α,στανταρ!Για να σε πεισει οτι αυτο που λεει ειναι σωστο και δεν υπαρχει περιθωριο λαθους γυριζει τον κοσμο αναποδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
με τις δικες μου ''φιλες'' γινεται το αναποδο,με κοροιδευουν επειδη εγω ειμαι πληροφορικη και αυτες ειναι παιδαγωγικο ειδικης αγωγης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Γραψε καλα στις πανελληνιες και μετα χαρισε της ενα μπλουζακι που να λεει 'ημουν και εγω στις πανελληνιες που η κολλητη μου εγραψε καλυτερα απο εμενα'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top