Τέννις

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tTeaSUJOezU&fmt=18[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Ναι εκεί ρώτησα.Δεν έχω πάει σε άλλα για να συγκρίνω,αλλά γενικά το τενις είναι ακριβό άθλημα..Αν λέμε το ίδιο καλό ήταν(είχε και πισίνα ακόμα..!)

Κάνεις μαθήματα εκεί;



edit:Θα γραφτώ απο Σεπτέμβρη σε έναν σύλλογο τελικά!Για να δούμε..
Κατα τη γνωμη μου δεν ειναι και τοσο ακριβο....Ειναι στην αρχη μεχρι να παρεις ρακετα και τα λοιπα, αλλα μετα οκ.....Καλα και οι τιμες στο tennis club ειναι λιγο πολυ ανεβασμενες.....
οχι δε κανω εκει μαθηματα....εκανα σε ενα συλογο εκει κοντα...και εχω κανει προπονηση για αρκετο καιρο με δασκαλους απο εκει...για την ακριβεια εχω κανει με 3 απο το club και ολοι ειναι πολυ καλοι στη δουλεια τους.....
-----------------------------------------
Αχ και εγώ έπαιζα για 4 χρόνια αλλά λόγω διαβασμάτος το σταμάτησα..το λατρεύω το εν λόγω άθλημα!!!:DΠαρηγορούμαι με τους αγώνες τέννις στην τηλέοραση...:D
αχ και εγω σταματησα φετος....:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μας βγήκες Σερένα Γουϊλιαμς δηλαδή!!!!:D:D:D:D:D:D Κι εγώ παίζω!:)
Μπράβο, βρε Βαλεντινάκι!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Κατα τη γνωμη μου δεν ειναι και τοσο ακριβο....Ειναι στην αρχη μεχρι να παρεις ρακετα και τα λοιπα, αλλα μετα οκ.....Καλα και οι τιμες στο tennis club ειναι λιγο πολυ ανεβασμενες.....
οχι δε κανω εκει μαθηματα....εκανα σε ενα συλογο εκει κοντα...και εχω κανει προπονηση για αρκετο καιρο με δασκαλους απο εκει...για την ακριβεια εχω κανει με 3 απο το club και ολοι ειναι πολυ καλοι στη δουλεια τους.....


Στο σύλλογο πόσα έδινες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Και γω έκανα τένις αλλά λόγω Πανελλαδικών σταμάτησα.. Θα συνεχίσω από του χρόνου (ως φοιτήτρια πλέον) στη Χανθ στη Θεσσαλονίκη μάλλον.. Από τα καλύτερα αθλήματα που υπάρχουν κατά την γνώμη μου.. Φαν της Ivanovich..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Μας βγήκες Σερένα Γουϊλιαμς δηλαδή!!!!:D:D:D:D:D:D Κι εγώ παίζω!:)
Μπράβο, βρε Βαλεντινάκι!
:)
χαχαχα...υπερβαλεις Νικολα.....αφου παιζεις περνα καμια βολτα απο δω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
παιδια κι εγω παιζω τεννις εδω και ενα χρονο. βασικα ειχα κανει ενα χρονο οταν ειμουν δευτερα δημοτικου αλλα το σταματισα γιατι ειχα ξεκινισει αγγλικα. φετος ειμαι λιγο μπερδεμενη και δν ξερω τι ειναι το καλυτερο για μενα. να σταματισω το τεννις (20 ευρω το μηνα) και να αρχισω γυμναστηριο που θα μπορουσα να κανω καλυτερη γυμναστικη ή να συνεχισω με το τεννις και μονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εμενα επειδη μ αρεσει πολυ το τεννις και οταν πηγαινα σε περιοδο διαβασματος με βοηθαγε για να χαλαρωσω απο το διαβασμα και να αδειασω το μυαλο μου θα σου ελεγα να πας για τεννις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παιδια κι εγω παιζω τεννις εδω και ενα χρονο. βασικα ειχα κανει ενα χρονο οταν ειμουν δευτερα δημοτικου αλλα το σταματισα γιατι ειχα ξεκινισει αγγλικα. φετος ειμαι λιγο μπερδεμενη και δν ξερω τι ειναι το καλυτερο για μενα. να σταματισω το τεννις (20 ευρω το μηνα) και να αρχισω γυμναστηριο που θα μπορουσα να κανω καλυτερη γυμναστικη ή να συνεχισω με το τεννις και μονο?

Mε το τενις κάνεις πολύ καλή γυμναστική πάντως.Ασε που είναι και παιχνίδι και το διασκεδάζεις!Γενικά δεν τα πολυ συμπαθώ τα γυμναστήρια..

Οπότε ψηφίζω τένις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Mε το τενις κάνεις πολύ καλή γυμναστική πάντως.Ασε που είναι και παιχνίδι και το διασκεδάζεις!Γενικά δεν τα πολυ συμπαθώ τα γυμναστήρια..

Οπότε ψηφίζω τένις :P
ετσι ετσι...γιναμε 2 λοιπον που ψηφιζουμε τεννις....
πραγματι το τεννις ειναι πολυ καλη γυμναστικη, γιατι πρεπει να κανεις υποχρεωτικα καποιες ασκησεις για ζεσταμα, τρεξιμο κτλ, μετα που κανεις τις κανονικες ασκησεις και παιζεις και τελος η αποθερασπεια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καλά αυτά μπορούν να γίνουν σε οποιοδήποτε άθλημα.Πάντως και στο γυμναστήριο οι απότομες ασκήσεις είναι κι αυτές επικίνδυνες.

Εσυ είχες προβλήματα;


Βαλεντίνα,τζάμπα οι ψήφοι μας..:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Kαι εγώ πήγαινα σε σύλλογο στην πόλη και μάλλον να ξαναπάω??Δεν ξερω ακομη...
Γραψου σε συλλογο αμερικης τωρα ;):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Βαλεντίνα,τζάμπα οι ψήφοι μας..:p
πραγματι τσαμπα οι ψηφοι μας.....


Εγώ πάλι σκέφτομαι να πάω σε γυμναστήριο γιατί τέννις δεν το βλεπω..Όλα καλά και άγια που λέτε αλλά εγω όταν πήγαινα τέννις η μισή ομάδα είχε σακατεφτεί..Προβλήματα στη μέση,καρπούς ένα σωρό...λίγο ριψοκίνδυνα δεν είναι?
δεν ειναι ριψοκινδυνα...τα προβληματα που ειχαν τα παιδια ειναι καθαρα σε θεμα προπονησης οπως το βλεπω εγω.....δε θα ειχε γινει η σωστη προθεμανση απο το προπονητη ωστε τα παιδια μετα να αντιμετωπιζαν αυτα τα προβληματα, ή μπορει να μην ειχαν καταλαβει καλα τα παιδια τις κινησεις ή ο προπονητης να τις εδειχνε λαθος γιατι υπαρχουν πολλοι τετοιοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Και γω έκανα τένις αλλά λόγω Πανελλαδικών σταμάτησα.. Θα συνεχίσω από του χρόνου (ως φοιτήτρια πλέον) στη Χανθ στη Θεσσαλονίκη μάλλον.. Από τα καλύτερα αθλήματα που υπάρχουν κατά την γνώμη μου.. Φαν της Ivanovich..!!!


έχει τένις η ΧΑΝΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Mε το τενις κάνεις πολύ καλή γυμναστική πάντως.Ασε που είναι και παιχνίδι και το διασκεδάζεις!Γενικά δεν τα πολυ συμπαθώ τα γυμναστήρια..

Οπότε ψηφίζω τένις :P

:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree:
οριστε και μαζι με το Νικολα εινμαστε τρεις..οποτε νικαει το τεννις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
ωραια μαζευομαστε..... γιατι καλε δε κανεις??? ειναι τελειο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
κλ παιδια με πεισατε:D τωρα π γινατε τεσσερις ειμαι σιγουρη πως θα συνεχισω με το τεννις. ουτως η αλλως με το γυμναστηριο θα πληρωνα περισσοτερα και τωρα με τν οικονομικη κριση δν ειμαι για τετοια ανοιγματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top