Σχολική νομοθεσία

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
ακριβως.για να βαζει απουσιες ο απουσιολογος καπου "επιβαλεται" για να το κανει αυτο:Pπαντως,για τα προεδρικα διαταγματα πρωτη φορα ακουω..εγω εχω ακουσει κ μελετησει τα καταστατικα..

Είναι λίγα και άγνωστα.
Σε αυτά μόνο αναφέρεται το schooligans.
Από εκεί και πέρα σε τι καταστατικά αναφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Είναι λίγα και άγνωστα.
Σε αυτά μόνο αναφέρεται το schooligans.
Από εκεί και πέρα σε τι καταστατικά αναφέρεσαι;

κοιτα υπαρχει ολοκληρη επισημη ονομασια των καταστατικων,η οποια παντοτε μ διαφευγει!:Dπαντως,ειναι εγγραφο π οπως προανεφερα περιεχει πληροφοριες κ οριζει δικαιωματα κ υποχρεωσεις(το ζητησαμε μαλιστα απο την διευθυνση τρ προσαφατα π εγιναν εκλογες για τα συμβουλια,γτ ειχαμε καποιες επιπλοκες).κοιτα,θα το ξαναψαξω αυτες τις μερες κ μπορω να σ πω με ακριβεια αν πραγματικα ενδιαφερεσαι.παντως,αυτη τη στιγμη δν εχω πολλα πραγματα "σιγουρα" κ δν θελω να λεω "αερολογιες":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top