Σχολική εφημερίδα

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Υπάρχουν χιλιάδες θέματα να βάλεις σε μια σχολική εφημερίδα.
Αλλά πρέπει να σκευτεις και αν θα μπορείς να την συντηρείς οικονομικά.
Θα βάλεις κάποιο κόστος αγοράς για να βγάζεις τα έξοδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Το σχολειο μου καθε χρονο εκδιδει 2 φορες εφημεριδα, τη λενε "Εμεις".Εγω δεν εχω γραψει ποτε αλλα παντα την αγοραζω και νομιζω οτι ειναι πολυ καλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Από πέρσυ το Μάρτιο, έχουμε το περιοδικό του σχολείου μας και φέτος συμμετέχω και εγώ, λέγεται Λευκό και Γκρίζο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εμεις παλι καθε χρονο βγαζαμε λευκωμα και φυσικα το σχολειο συνεχιζει να βγαζει.Σε αυτο καταγραφονταν τα γεγονοτα(εκδρομες,εκδηλωσεις) που γινονταν στο σχολειο,οπως επισης και οι δρασεις που αναλαμβαναν οι μαθητες.Ηταν κατι το εξαιρετικο και ειχα την τιμη να συμμετεχω 2 χρονια σε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμείς δεν είχαμε ποτέ, βλακεία!
Ήθελα και εγώ να ζήσω αυτή την εμπειρία. :(

Εσείς είχατε; Πώς σας φάνηκε; Καμία εμπειρία/ανάμνηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μπα..ουτε εμεις ειχαμε δυστυχως κατι τετοιο αν και θα το ηθελα πολυ μιας και με ενδιαφερει επαγγελματικα η δημοσιογραφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εμείς είχαμε και στο Δημοτικό και στο Γυμνάσιο. Είχα γράψει 1-2 άρθρα όταν ήμουν Γ γυμνασίου. Ούτε που θυμάμαι τι έγραψα...
Γενικά όσες σχολικές εφημερίδες έπεσαν στα χέρια μου ήταν μάπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top