Σχολικά κυλικεία: ποιότητα;

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω με δυο κουλουρια? Χμ...Οχι, ποτε! Συνηθως ενα σαντουιτσακι στο τριτο διαλειμμα κι ενα ντονατ κομπλε στο τεταρτο να σπασει τη γευση του ζαμπον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
λολ! Αλλά πρώτη φορά ακούω σε παιδί να μην αρέσει το ζαμπόν..αλλά δεν παραξενεύομαι ο αδερφός μου δεν τρώει την πίτσα...βέβαια αυτό έχει καλές συνέπειες για μένα....:P:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα, ουτε εγω τρελενομαι! Αν ειναι καμια σπεσιαλ philadelphia pizza hut ομως, δε λεω οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
λολ! Αλλά πρώτη φορά ακούω σε παιδί να μην αρέσει το ζαμπόν..αλλά δεν παραξενεύομαι ο αδερφός μου δεν τρώει την πίτσα...βέβαια αυτό έχει καλές συνέπειες για μένα....:P:D:lol:

Και εγω σε γενικες γραμμες, αποφευγω μετα μανιας τα αλλαντικα.

Δεν ξερω γιατι αλλα μου φερνουν, αναγουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οχι, εγω δεν τα αποφευγω. Απλα μου αρεσει η εναλλαγη γευσεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
κι εμένα αναγούλα μου προκαλεί... δεν ξέρω νιώθω σαν να τρώω ωμό κρέας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιατι, ψημενο νομιζεις οτι ειναι?:P
Χεχε. Τα αλλαντικα συνηθως ειναι ζεματισμενα ή εμποτισμενα σε διαφορες ουσιες. Δεν ψηνονται. Και το ξερω γιατι ο πατερας ενος παλιου μου φιλου ειχε εργοστασιο τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Γιατί νομίζει κανείς ότι τα λουκάνικα στα κυλικεία βράζονται;
:'(












:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οχι. Και οι πολλοι δεν ξερουν καν πως παρασκευαζεται ενα λουκανικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Νομίζω ότι η άγνοια είναι καλύτερη!:P
Αν μάθω πως φτιάχνονται τα λουκάνικα, κάτι μου λέει ότι μετά δεν θα θέλω να τα ξαναδώ μπροστά μου!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ακριβως! Αρα λοιπον να μη σου πω πως ακριβως τα φτιαχνουν, ιδιαιτερα οι βιομηχανιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Στο κυλικείο του σχολείου όλα είναι έλεος:jumpy:!Τα πάντα είναι ακριβότερα μέχρι κι απ'την τιμή του πετρελαίου και έχουμε βρει 2 φορές μύγα σε κουλούρι και 1 φορά κατσαρίδα σε τσίχλες:lol:.Όύτε νερό δεν παίρνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Παιδιά στο δικό μου σχολείο είναι όλα πολύ φτηνά...Για την ποιότητα δεν ξέρω, εγώ πάντα παίρνω τοστάκι με κασεράκι που δεν νομίζω να έχει κάτι πολύ βρόμικο μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδιά στο δικό μου σχολείο είναι όλα πολύ φτηνά...Για την ποιότητα δεν ξέρω, εγώ πάντα παίρνω τοστάκι με κασεράκι που δεν νομίζω να έχει κάτι πολύ βρόμικο μέσα!

Αααααααα,για αυτο εισαι ετσι....:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ειδικά ο περσινός καντινιέρης πούλαγε μουχλιασμένες τυρόπιτες. εγώ πέρνω πάντακάτι από το σπίτι, συνήθως κάτι που φτιάχνει η γιαγιά από το προηγούμενο βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
πλεον τα παιδια(ειδικα τα αγορια)με ταπερακια θεωρουνται επικεντρο κοροιδιας στο σχολειο μου!ΟΛΟΙ απο το κυλικειο με ελαχιστες εξαιρεσεις!:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Καθόλου σίγουροι δεν μπορούμε να είμαστε για αυτά που τρώμε. Αλλά όχι μόνο στα κυλικεία, παντού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Για πείτε και τιμές.

Σε μας ΟΛΑ 1Ε εκτός από το κουλουρι 40Λ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Α καλά...Ας μην το πιάσουμε αυτό....0,5 το κουλούρι, 1,20 ή τυρόπιτα, 1,50 τα υπολοιπα σφολιατοειδή και απο 1,8 μεχρι 2 τα σαντουιτς. Αναψυκτικα 0,8, σοκολατούχα 1,30, νερό 0,5, σοκολάτες, κρουασάν και λοιπες συσκευασμένες πίπες γυρω στο 0,7-0,8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Για πείτε και τιμές.

Σε μας ΟΛΑ 1Ε εκτός από το κουλουρι 40Λ


Τι ??????!!!!
Α ρε τυχεροί..Σε εμάς το πινιρλι απο 1.20 είχε πάει 1.50...Κλεφτες...Και τα υπολοιπα αυξηθηκαν...
Οποτε εμεις καναμε μποικοταζ, και εκλεισε...Τωρα δεν εχουμε κυλικειο.
Οτι τρωμε τα παιρνουμε απο τον φουρνο (που περιπου τα ίδια είναι...)
Αλλα ΚΥΡΙΩΣ περιμενουμε να παμε σπιτι και να φαμε..
Οχι που θα ειμαστεν θυματα αισχροκαιρδειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top