Σχολη Αστυφυλακων Αστυνομιας

Xristina06.

Νεοφερμένος

Η Xristina06. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα ξερετε για την σχολη αστυφυλακων σε ποιες περιοχες περνανε οι γυναικες?Εμενα θα με ενδιεφερε το Ρεθυμνο αλλα εχω ακουσει οτι ειναι μονο για αντρες.Αυτο αληθευει?
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Αν και δε γνωρίζω για να σου πω με σιγουριά, νομίζω πως κάτι τέτοιο δεν μπορεί να ευσταθεί. Σε κάθε σχολή οι εισαγόμενοι είναι "μεικτοί" να το πω.
Ας πει και κάποιος άλλος αν ξέρει, αλλά εμένα αυτό τέρμα κουλό μου φαίνεται, προσωπικά το αποκλείω.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,128 μηνύματα.
Αν και δε γνωρίζω για να σου πω με σιγουριά, νομίζω πως κάτι τέτοιο δεν μπορεί να ευσταθεί. Σε κάθε σχολή οι εισαγόμενοι είναι "μεικτοί" να το πω.
Ας πει και κάποιος άλλος αν ξέρει, αλλά εμένα αυτό τέρμα κουλό μου φαίνεται, προσωπικά το αποκλείω.
Δεν ασχολουμε με τις σχολες αυτες αλλα κατι πηρε το ματι μου οτι τα κοριτσια ναι πανε μεν με τα αγορια αλλα οχι σε ολες τις σχολες διοτι προφανως θα πρεπει να υπαρχουν και καποιες ειδικες συνθηκες ... πχ γυναικες ομαδαρχες.
Αν ομως χριστινα γραψει εκει στο υποφορουμ των αστυνομικων αυτοι ξερουν.
 

Student_21

Νεοφερμένος

Ο Student_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα ξερετε για την σχολη αστυφυλακων σε ποιες περιοχες περνανε οι γυναικες?Εμενα θα με ενδιεφερε το Ρεθυμνο αλλα εχω ακουσει οτι ειναι μονο για αντρες.Αυτο αληθευει?
Είσαι σίγουρα μέσα ;
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Καλησπερα ξερετε για την σχολη αστυφυλακων σε ποιες περιοχες περνανε οι γυναικες?Εμενα θα με ενδιεφερε το Ρεθυμνο αλλα εχω ακουσει οτι ειναι μονο για αντρες.Αυτο αληθευει?
Ναι αλήθευει συνήθως δεν παίρνουν γυναίκες εκεί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top