Σχολή

UnderGroundGr

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Είχα ένα HP λάπτοπ που με κούρασε φουλ γιατί ήταν αρκετά αργό.
Τώρα έχω ένα Lenovo και είμαι φουλ ευχαριστημένη. Δεν έχω καταλάβει το όλο hype για τα macbook. Μπορείς να βρεις λάπτοπ εξίσου καλά και φθηνότερα κιόλας
Χαιιπ μπορεί να υπάρχει πια λόγο κινητών τηλεφώνων. Η απλ είναι μια εταιρία που υπάρχει από το 1977, οι υπολογιστές της ήταν πάντα εξαιρετικοί και το λειτουργικό της σύστημα μακραν καλύτερο των windows. Και εγώ θα την συμβούλευα πάντως να πάρει κάτι φθηνότερο, μια χαρα θα κάνει την δουλειά της…
 

Guest 734476

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Entropy24

Νεοφερμένος

Ο Entropy24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
OP, θερμή παράκληση.

Σε περίπτωση που προβείς σε αγορά laptop, εκτός από τα specs κάνε επίσης έρευνα για την ποιότητα κατασκευής. Μην βρεθείς σε κάτι χρόνια με χαλασμένους μεντεσέδες και πλαστικά. Μιλάω από πρώτο χέρι. (-100€ 🥲)
 

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Εγώ θα τελειώσω του χρόνου, στα 23 μου δλδ. Μετά θα περάσω δραματική οπότε θα την τελειώσω στα 26.

Μια φίλη μου μου είπε: μωρέ, μήπως είναι λίγο αργά τότε; Και με άγχωσε..

Εγώ πέρασα στη σχολή που είμαι τώρα το 22 και αν όλα πάνε καλά θα την τελειώσω το 27, στα 26 μου δλδ.


1η σχολή άρχισα στα 22, θα τελειώσω στα 25 ( σε ένα μήνα με το καλό). Ευελπιστώ να μπω στη δεύτερη στα 26 και θα τελειώσω (να είμαστε καλά) στα 31. Πότε δεν είναι αργά, αν κάτι το θες πραγματικά! ✨ Οι στόχοι μας μετράνε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,382 μηνύματα.
OP, θερμή παράκληση.

Σε περίπτωση που προβείς σε αγορά laptop, εκτός από τα specs κάνε επίσης έρευνα για την ποιότητα κατασκευής. Μην βρεθείς σε κάτι χρόνια με χαλασμένους μεντεσέδες και πλαστικά. Μιλάω από πρώτο χέρι. (-100€ 🥲)
δηλαδη πως κανεις ερευνα κατασκευης?
Eγω ειναι ευχαριστημενος με Hp και DEL
 

Entropy24

Νεοφερμένος

Ο Entropy24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
δηλαδη πως κανεις ερευνα κατασκευης?
Eγω ειναι ευχαριστημενος με Hp και DEL
Να ψάξει το μοντέλο στο google και να διαβάσει για τυχόν προβλήματα (subreddits σχετικά με laptops είναι καλό μέρος να βρει posts).

Μπορεί να πετυχαίνεις laptop με καλά specs και σε καλή τιμή. Αλλά ο κατασκευαστής να έχει κάνει εκπτώσεις αναφορικά με τα υλικά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,382 μηνύματα.
Να ψάξει το μοντέλο στο google και να διαβάσει για τυχόν προβλήματα (subreddits σχετικά με laptops είναι καλό μέρος να βρει posts).

Μπορεί να πετυχαίνεις laptop με καλά specs και σε καλή τιμή. Αλλά ο κατασκευαστής να έχει κάνει εκπτώσεις αναφορικά με τα υλικά.
Καλα οτι πεις ...εγω για ομορφια παω hp και για σκυλια στην del και τελος.
και παντα δευτερο χερι να παιρνω το κατι παραπανω..
τωρα εχω σταμπαρει ενα των 2000€ με 450... μαζευθω αλλα ποτε?
 

Entropy24

Νεοφερμένος

Ο Entropy24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,382 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top