Σχολή αστυφυλάκων

loko21

Νεοφερμένος

Ο loko21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα
Μπορεί κανείς από εσάς να εκτιμήσει πως θα κυμανθούν οι βάσεις για την σχολή αστυφυλάκων;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.

loko21

Νεοφερμένος

Ο loko21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι ναι
εμ με 25 % αυξηση εισακτεων και σταθεροτητα ή και μειωση αποδοσης 4ου και 1ου?
λες παρακατω?
Κοίταξε η αύξηση 25% αντισταθμίζεται θεωρώ και με την υψηλή ζήτηση που έχει αυτή η σχολή
Επειδή έχει συντελεστή μαθηματικά και ιστορία η συγκεκριμένη σχολή που φέτος μπήκαν δύσκολα θέματα θεωρώ πως αυτό μπορεί να θεωρηθεί ένα παράγοντας για μείωση της τάξεως των 200 μορίων
Για αυτό με βρήκες λίγο διστακτικό που είπες 13900-14000
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Κοίταξε η αύξηση 25% αντισταθμίζεται θεωρώ και με την υψηλή ζήτηση που έχει αυτή η σχολή
Επειδή έχει συντελεστή μαθηματικά και ιστορία η συγκεκριμένη σχολή που φέτος μπήκαν δύσκολα θέματα θεωρώ πως αυτό μπορεί να θεωρηθεί ένα παράγοντας για μείωση της τάξεως των 200 μορίων
Για αυτό με βρήκες λίγο διστακτικό που είπες 13900-14000
οχι οχι ....η ζητηση ειναι σταθερη
το 25% επανω θα επηρεάσει πολυ
 

loko21

Νεοφερμένος

Ο loko21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.

loko21

Νεοφερμένος

Ο loko21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οι άλλοι τι πιστεύετε ότι θα γίνει φέτος με τα μόρια για την σχολή αστυφυλάκων;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Οι άλλοι τι πιστεύετε ότι θα γίνει φέτος με τα μόρια για την σχολή αστυφυλάκων;
καλε μου ..συμβουλη... αν παιζει...την ερωτηση αυτη πρεπει να την υποβαλεις στο υποφορουμ των αστυνομικων..εδω δυσκολα θα παρεις απαντηση.
 

Student_21

Νεοφερμένος

Ο Student_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η σχολή αστυφυλάκων κατά την ταπεινή μου γνώμη θα έχει αισθητή μείωση καθώς τα παιδιά φέτος έγραψαν λίγο χειρότερα από πέρσυ , το γεγονός αυτό σε συνδιασμό με την αύξηση εισακτεων αλλά και το ότι είναι γύρω στα 700 άτομα λιγότερα που πέτυχαν στις πκε θα οδηγήσει σε πτωση βάσεων
 

loko21

Νεοφερμένος

Ο loko21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η σχολή αστυφυλάκων κατά την ταπεινή μου γνώμη θα έχει αισθητή μείωση καθώς τα παιδιά φέτος έγραψαν λίγο χειρότερα από πέρσυ , το γεγονός αυτό σε συνδιασμό με την αύξηση εισακτεων αλλά και το ότι είναι γύρω στα 700 άτομα λιγότερα που πέτυχαν στις πκε θα οδηγήσει σε πτωση βάσεων
Μπορείς να μου δώσεις ένα εύρος μορίων που πιστεύεις εσύ ότι μπορεί να φτάσει φέτος
 

Student_21

Νεοφερμένος

Ο Student_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν ξέρω κατά πόσο θα βοηθήσει η οποιαδήποτε πρόβλεψη γιατί είναι αυθαίρετη...αν μπορούσα να κατασταλαξω σε ένα εύρος μορίων αυτό θα κυμαινόταν 14000-14500
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top