Σχολή Ικάρων από Θεωρητική Κατεύθυνση

PROTEAS1992

Νεοφερμένος

Ο Βασίλειος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα στους αναγνώστες του thread!
Μήπως μπορεί κανείς να μου πεί για το ΑΝ υπάρχει απώλεια μορίων, όταν δίνεις για σχολή ικάρων απο θεωρητική για 5ο πεδίο; Μου είπαν οτι στο 2ο, χάνεις 1200 μόρια αλλα στο 5ο πεδίο δεν υπάρχει μείωση! Ξέρει κανείς να μου πεί;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, δεν χάνεις μόρια, γιατί για το 5ο πεδίο μαθήματα βαρύτητας είναι τα Μαθηματικά Γενικής παιδείας και οι Αρχές Οικονομικών Θεωριών. Αλλά νομίζω ότι η σχολή Ικάρων είναι 2ο-4ο πεδίο (δεν θυμάμαι σε ποιο από τα δύο ή, και στα δύο) και όχι στο 5ο, εκτός κι αν άλλαξε κάτι φέτος και δε το είδα. Αν είναι έτσι ακόμα, τότε χάνεις μόρια από θεωρητική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROTEAS1992

Νεοφερμένος

Ο Βασίλειος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ναι, δεν χάνεις μόρια, γιατί για το 5ο πεδίο μαθήματα βαρύτητας είναι τα Μαθηματικά Γενικής παιδείας και οι Αρχές Οικονομικών Θεωριών. Αλλά νομίζω ότι η σχολή Ικάρων είναι 2ο-4ο πεδίο (δεν θυμάμαι σε ποιο από τα δύο ή, και στα δύο) και όχι στο 5ο, εκτός κι αν άλλαξε κάτι φέτος και δε το είδα. Αν είναι έτσι ακόμα, τότε χάνεις μόρια από θεωρητική.
Ευχαριστώ πολύ! και κάτι άλλο:τα μόρια που χάνονται στο 4ο πεδιο είναι πάλι 1200;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Νομίζω ναι, ότι χάνεις, χάνεις, αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς πόσα, καλύτερα να σου απαντήσει κάποιο παιδί που τα χει πιο φρέσκα αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα δεν χανεις 1200 μορια.Αναλογα με το ποσο θα γραψεις παει.Στο 2ο και στο 4ο χανεις τα ιδια μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROTEAS1992

Νεοφερμένος

Ο Βασίλειος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ώστε έτσι. Δηλαδή πώς λειτουργεί το σύστημα με τα μόρια που χάνονται απο τα διαφορετικά πεδία ; :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROTEAS1992

Νεοφερμένος

Ο Βασίλειος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ξέρει κανεές τελικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top