Σχολή Αστυφυλάκων

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αρχίστε να ετοιμάζεται τα πράγματα σας σιγά σιγά...
 

Player19

Νεοφερμένος

Ο Player19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν είναι δύσκολο πάρτε μερικά μπλουζάκια, κανένα φούτερ, παντόφλες, βαλίτσα, λουκέτα, πετσέτες, κάλτσες, κρεμάστρες, στολοθήκες, sleeping bag, εσώρουχα, γυαλιστικό, ξυριστικά κλπ
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ναι αλλα μια πριν κάτι μέρες είπε οτι ενας γνωστός της τον έχουν καλέσει και έχει δηλώσει κ σχολές
Οι άνθρωποι λένε ψέματα δια ζώσης, λες να έχουν πρόβλημα να το κάνουν στο διαδίκτυο;
 

Πετρος23

Νεοφερμένος

Ο Πετρος23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους
Θελω να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να δωσω για σχολη αστυφυλακων με το 4% αν μπορω να παω Αθηνα για πρακτικη(αν ανοιγουν δηλαδη σιγουρα πολλες θεσεις). Επισης μετα τη σχολη μπορω παλι να παω ευκολα Αθηνα ακομα και αν δεν ειμαι απο τους καλυτερους μαθητες σε αρχαιοτητα(δηλαδη στη τελικη καταταξη με βαση τις βαθμολογιες μου στα μαθηματα) και να μεινω μονιμα εκει?
 

Pete

Νεοφερμένος

Ο Pete αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους
Θελω να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να δωσω για σχολη αστυφυλακων με το 4% αν μπορω να παω Αθηνα για πρακτικη(αν ανοιγουν δηλαδη σιγουρα πολλες θεσεις). Επισης μετα τη σχολη μπορω παλι να παω ευκολα Αθηνα ακομα και αν δεν ειμαι απο τους καλυτερους μαθητες σε αρχαιοτητα(δηλαδη στη τελικη καταταξη με βαση τις βαθμολογιες μου στα μαθηματα) και να μεινω μονιμα εκει?
Για τις πρακτικές αν δηλώσεις ότι έχεις σπίτι στην Αθήνα θα σε πάνε εκεί και μόλις τελειώσεις την σχολή θα σε πάνε κατευθείαν Αθήνα το δύσκολο είναι να αποφύγεις την Αθήνα
 

Πετρος23

Νεοφερμένος

Ο Πετρος23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Για τις πρακτικές αν δηλώσεις ότι έχεις σπίτι στην Αθήνα θα σε πάνε εκεί και μόλις τελειώσεις την σχολή θα σε πάνε κατευθείαν Αθήνα το δύσκολο είναι να αποφύγεις την Αθήνα
Εγινε
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση
 

nisfa

Νεοφερμένος

Ο nisfa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους!
Φέτος δίνω πανελληνιες για σχολη αστυφυλακων ωστόσο έχω ένα θέμα μετο ένα μου γονατο καθώς μετά από χρόνια άρσης βαρών έχω εμφανίσει σε αυτό χονδροπαθεια επιγονατιδας. Όποιος γνωρίζει ή από εμπειρία υπάρχει περίπτωση να με κόψουν στις υγειονομικες επιτροπές για αυτό μου το θέμα?
 

Player19

Νεοφερμένος

Ο Player19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλησπέρα ειδοποίησαν με email ότι βγήκε η διαταγή για την κατάταξη μας ξέρετε πότε θα καλέσουν για να δηλώσουμε περιοχές;
 

deputy69

Νεοφερμένος

Ο deputy69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Player19

Νεοφερμένος

Ο Player19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Messenger_creation_432980446493733.jpeg
 

deputy69

Νεοφερμένος

Ο deputy69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Player19

Νεοφερμένος

Ο Player19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αιτωλίας ανήκω!
 

ntinafel

Νεοφερμένος

Η ntinafel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ξέρουμε σε ποιες σχολές θα πάρουν κορίτσια;
 

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κομοτηνη
 

deputy69

Νεοφερμένος

Ο deputy69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Επιμένω Κομοτηνή σίγουρα πάντως...
 

deputy69

Νεοφερμένος

Ο deputy69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Alex81

Νεοφερμένος

Η Alex81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ναι Μπορεί κ σε άλλη...
Ξέρω όμως σίγουρα για την κομοτηνη...
 

protesliaos05

Νεοφερμένος

Ο protesliaos05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top